PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجارب شما از نمایندگی‎ها یا وی پی اس های داخل ایران

Mohsen
September 10th, 2010, 16:31
برای یک سری سایت دولتی نیاز به هاست داخل کشور دارم (در حد 4-5 تا سایت) یا نمایندگی باید بگیریم یا وی پی اس، از طرفی با توجه به اینکه اینا سایت هاشون قبلا راه اندازی شده و بر اساس قیمت هاست خارج از ایران بوده من در مورد قیمت الان خیلی دستم باز نیست، با این وجود به نوعی مجبور به انتقال هستم. بگذریم، تو این تاپیک دوستانی که نمایندگی لینوکس داخل کشور گرفتن اگه تجربه شون رو بگند که آپ تایم و پشتیبانی و ... چطور بوده ممنون میشم
ارائه دهنده ها هم اگه آفر بدند و یه تعداد از مشتری‎هاشون رو بگند (اینجا یا تو پ.خ) که بشه ازشون در مورد کیفیت پرسید، ممنون میشم.

irlogo
September 10th, 2010, 16:50
اگه واقعا سایت ها براتون مهمه از هاست ایران یا مستقیم از افرانت یک سرور مجازی بگیرید
البته جدیدا هم دیدم نگاه روشن پارس در افرانت کولو زده

Mohsen
September 10th, 2010, 18:04
اگه واقعا سایت ها براتون مهمه از هاست ایران یا مستقیم از افرانت یک سرور مجازی بگیرید
البته جدیدا هم دیدم نگاه روشن پارس در افرانت کولو زده

اینا رو یه نگاهی کردم، اما بیشتر میخواستم کسی که استفاده کرده بگه که وضعیت آپ تایم و اینا به چه صورت هست چون اگه خیلی هم دان تایم زیاد باشه واقعا معقول نیست که به داخل ایران منتقل بشه و هر روز مشتری گله کنه.

Rapid
September 10th, 2010, 18:13
پارسي نيك هم خوبه بعد از يه دانتايم (من از طريق همون دان شدن از اين فروم فهميدم سرويس ايران دارند) خيلي بهتر شدند تقريبا هيچ داني نداشته تو اين چندماهه سي پنل و da هم ميده پينگشم ايران ب ايران حدود 17 18 ميلي ثانيه هست

LoveLife
September 10th, 2010, 22:36
هیچ مشکلی نداره ، بسته به جایی داره که می گیرید !
بزرگترین مشکلش پهنای باند هست ! همین و بس

البته افرانت ، کیفیتش به خاطر مشتری هاش بسیار پایین اومده ! چون 300 مگابیت بیشتر پهنای باند نداره
فقط کافی هست تماس بگیرید راجع به پورت سوال کنید

irlogo
September 11th, 2010, 09:43
اینا رو یه نگاهی کردم، اما بیشتر میخواستم کسی که استفاده کرده بگه که وضعیت آپ تایم و اینا به چه صورت هست چون اگه خیلی هم دان تایم زیاد باشه واقعا معقول نیست که به داخل ایران منتقل بشه و هر روز مشتری گله کنه.
افرانت دیتاسنتر واقعی هست، سرعت پورتش در حدود 800 کیلوبیت بر ثانیه هست
دان تایم کمی داره، فکر می کنم 9\99 آپتایم بده

---------- Post added at 08:43 AM ---------- Previous post was at 08:42 AM ----------

پارسي نيك هم خوبه بعد از يه دانتايم (من از طريق همون دان شدن از اين فروم فهميدم سرويس ايران دارند) خيلي بهتر شدند تقريبا هيچ داني نداشته تو اين چندماهه سي پنل و da هم ميده پينگشم ايران ب ايران حدود 17 18 ميلي ثانيه هست
سرعت پورت پارسی نیک از adsl خونه ما کمتره
می تونین در ثانیه با سرعت 30 کیلوبیت بر ثانیه ترانسفر کنین
یه جورایی پیر می شید!

Aria
September 11th, 2010, 10:58
سلام.

در مورد Uptime شرکت میزبانی هاست ایران، همیشه میتونید واقعت رو از لینک زیر مشاهده کنید:

http://uptime.hostiran.net

در مورد قدرت دیتاسنتر افرانت هم، باید عرض کنم که من شخصاً از 4 سرور متفاوت و از سایت Microsoft با استفاده از Download Manager به صورت *همزمان* فایل های با حجم بالای 2 گیگابایت رو download کردم و روی هر سرور سرعت کمتر از 6.5MB/s نبود و تا 10.2MB/s هم می رسید.

از نظر قدرت و پهنای باند، در مورد دیتاسنتر افرانت بیشتر تحقیق کنید چون مدارکی که من در دست دارم صحبت های شما رو به صورت عملی رد می کنه و از اونجایی که من تنها یک مشتری این دیتاسنتر حساب میشم، فکر نکنم تنها کسی باشم که با این اطمینان در این مورد سخن میگم.

در مورد سوال شما محسن جان، بهترین راه خرید VPS هست که البته در صورت تمایل به خرید از شرکت میزبانی هاست ایران با من تماس بگیر (بعد از 100% شدن تصمیمتون) تا با همکاران صحبت کنم و انشالاه یک سری تخفیف ها بهتون بدند.

درضمن، تنها شرکتی که در ایران هاستینگ cPanel در *داخل* ایران داره، فعلاً هاست ایران هست و افراد دیگه یا از cPanel کرک شده استفاده کردند و یا Theme برنامه cPanel رو روی کنترل پنل سرورشون نصب کردند.

با تشکر.

LoveLife
September 11th, 2010, 11:37
در مورد قدرت دیتاسنتر افرانت هم، باید عرض کنم که من شخصاً از 4 سرور متفاوت و از سایت Microsoft با استفاده از Download Manager به صورت *همزمان* فایل های با حجم بالای 2 گیگابایت رو download کردم و روی هر سرور سرعت کمتر از 6.5MB/s نبود و تا 10.2MB/s هم می رسید.
جناب آریا ، کل پهنای باند افرانت 300 مگابیت هست ! چطور بین حداقل 250 سرور تقسیم شده و اینمقدار دانلود کردید ؟