PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخاست دوست عزیزی که برای من حساب وب مان باز کنه و کمک در وریفای ان حساب کتابم مشکلی نداره

iran!c
August 21st, 2015, 23:40
درخاست دوست عزیزی که برای من حساب وب مانی باز کنه و کمک در وریفای ان حساب کتابم مشکلی نداره

اگه فرد مورد اعتمادی پیدا شه کمک کنه هزینه میپردازم و مشکلی نخواهم داشت هر دوست عزیزی یه قیمت میده من فقط یه درگاه میخام بگیرم از وب مانی همین

دوستانی با قیمت های متفاوت و ایده های متفاوت منو گیچ کردن

1- یه دوستی میگه که اینکه اسکن پاسپورت باید پست بشه حتما به همراه قراردادنامه و 2ماه طول میکشه به همراه کدنویسی آن 800 تومان هزینه داره

2- دوست دیگه ای میگه یه حساب بایستی در بانک خارجی باز کنیم هزینش 700 تومانه و اینکه به راحتی با آپلود کردن اسکن پاسپورت میتونیم دریافت کنیم این درگاه وب مانی

3-قیمت هایی که یه حساب وب مانی باز کنن و وریفای کنن

و نظر و ایده های متفاوت منو گیج کرده که آیا واقعا انقدر سخته یه همیچین کاری

و این همه ایده و حرفهای متفاوت و قیمت های گوناگون که اعتماد من سلب شده از دوستان که در این امر تجربه دارن خواهش میکنم که راهنمایی دقیق در همه ی موارد کار ومراحل /ان و همه ی مدارک مورد نیاز آن بکنند تا یه کار رو بتونم استارت بزنیم و کار ما انجام شه با سپاس فراوان

- - - Updated - - -

سلام ممنون میشم اطلاعاتتون رو درمیون بگزارید

crowlink
August 22nd, 2015, 06:30
با درود
چیزی که شما میخواهید رو خودتون میتونید انجام بدید
1.ثبت نام
2. تایید آدرس موبایل هویت
3.آپلود اسکن پاسپورت
4.در خواست تایید آدرس که نامه به آدرس پست میشه و یک کد داره
5. پر کردن فرم و تایید گواهی امضا و پست به مسکو
هزینه هم 10 تا 50 دلار میباشد