PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انجام ریسپانسیو قالب سایت با هزینه باور نکردنی !

hamra
August 21st, 2015, 04:07
باسلام
دوستانی که مد نظر دارند قالب وبسایت خود را با انواع نمایشگر ها از جمله گوشی ، تبلت و ... سازگار سازند ، به جهت افزایش تعدادی نمونه کار در این راستا ، با هزینه ای اندک آماده پذیرش سفارش شما عزیزان در این راستا هستیم .
دوستانی که مد نظر دارند لطفا در صورت درخواست در همین تاپیک یا از طریق خصوصی در ارتباط باشید .

لازم به ذکر است جهت اعلام هزینه مناسب لازم است ابتدا ادرس سایت خود را جهت برسی و تخمین هزینه اعلام بفرمایید .

باتشکر

DeLtAvPs
August 21st, 2015, 11:39
سلام
یه قالب هست برای سایت دانشگاه
ادرسش رو پ . خ میکنم
هزینه و مدت زمان تحویل رو اگر میشه لطفا بگید
سیستم هم با وردپرس پیاده سازی شده

hamra
August 21st, 2015, 20:47
خدمت شما اعلام گردید .
---------
دوستان دیگر هم سفارشی داشته باشند در خدمتیم.
باتشکر

sepahanserver
August 21st, 2015, 21:10
درود

همکار گرامی لطفا نمونه کار ارائه بدید
من الان سایتم نسبتا رسپانسیو هست ولی میخوام فول رسپانسیو بشه میتونید انجام بدید ؟

hamra
August 21st, 2015, 21:23
درود

همکار گرامی لطفا نمونه کار ارائه بدید
من الان سایتم نسبتا رسپانسیو هست ولی میخوام فول رسپانسیو بشه میتونید انجام بدید ؟
سلام .
مواردی که انجام میشود به جهت نمونه هستند و همین علت هزینه پایین تر مد نظر گرفته شده .

سایتی که در امضاءتون هست مد نظر دارید واکنشگرا شود ؟ یا سایت دیگری است ؟
با هزینه مناسب قابل انجام است و مشکلی نیست .

hamidrez4
August 21st, 2015, 22:13
سلام و خسته نباشید سایتی که در امضا من هس رو بررسی کنید و اعلام هزینه رسپانسیو...
ممنون

hamra
August 21st, 2015, 22:41
سلام و خسته نباشید سایتی که در امضا من هس رو بررسی کنید و اعلام هزینه رسپانسیو...
ممنون

باسلام
خدمت شما خصوصی اعلام گردید .

!MihanIt!
August 21st, 2015, 23:03
باسلام
دوستانی که مد نظر دارند قالب وبسایت خود را با انواع نمایشگر ها از جمله گوشی ، تبلت و ... سازگار سازند ، به جهت افزایش تعدادی نمونه کار در این راستا ، با هزینه ای اندک آماده پذیرش سفارش شما عزیزان در این راستا هستیم .
دوستانی که مد نظر دارند لطفا در صورت درخواست در همین تاپیک یا از طریق خصوصی در ارتباط باشید .

لازم به ذکر است جهت اعلام هزینه مناسب لازم است ابتدا ادرس سایت خود را جهت برسی و تخمین هزینه اعلام بفرمایید .

باتشکر

lباسلام .
سایت ریسپانسیو هست ولی برخی از جاها مشکل داره
مداحی (http://havayeharam.ir)

ممنون میشم اطلاع بدید

hamra
August 29th, 2015, 11:05
lباسلام .
سایت ریسپانسیو هست ولی برخی از جاها مشکل داره
مداحی (http://havayeharam.ir)

ممنون میشم اطلاع بدید

باسلام
خدمت شما خصوصی شد .

- - - Updated - - -

دوستان از طریق خصوصی میتوانند آدرس سایت های خود را بهت برآورد هزینه ارسال نمایند .
باتشکر

- - - Updated - - -

سفارش پذیرفته میشود .