PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبادل نظر در باره سایت دانلود اسکریپت خاص !! (لطفا شرکت کنید)

Mr.Pouria
August 20th, 2015, 16:55
سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز ...

از اونجایی که بیشتر دوستان در جریان هستن من جدیدا یه سایت زدم و توش قالب پلاگین و اسکریپت اختصاصی قرار میدم و ترجمه اونارو به صورت کاملا اختصاصی قرار میدم یعنی از یه قایل جدید که میاد اگه وقتشو داشته باشم سریع میگیرم ترجمه میکنم و توی سایت میزارمش که کاربرا به صورت رایگان دانلود کنن ...

حالا بعد از مدت کوتاهی فعالیت بازدید سایتم روز به روز کم شده و در حد 1 آی پی در روز شده !!!!! :|

مطالب زیادی ندارم اما قبلا حداقل 40 -50 ای پی بود بازدیدم ....

الان اومدم جستجو کردم دیدم بعضی از سایت ها قدیمی تر اومدن مطالب رو کپی کردن به اسم خودشون انتشار دادن رنک بهتری از من گرفتن ... کلا اسم من رو هم از توی فایل ها پاک کردن رفته !

بعضی ها هم پارو فراتر گذاشتن !! اومدن بعضی هارو گذاشتن برای فروش در سایتشون که به صورت VIP هست به اسم خودشون !!!!

به نظرتون چگونه میشه کاری کرد که حداقل زحمتی که من دارم رایگان برای کاربرا میشکشم هدر نره ...

مگه من چی میزارم توی سایت کاربر که اونم حذف میکنن !! اگه قالب یا اسکریپت باشه توی فوتر زده ترجمه از گاستون اگه پلاگینم باشه تو بخش دانلود زده ترجمه توسط فلان شخص ...

نظر شما نسبط به کد کردن بخش هایی از قالب با سورس گاردین چیه ؟!

نظر دیگری دارید ؟!

ممنون میشم هر پیشنهادی دارید بهم بدید ...

آدرس سایت من : gaston.ir

hamedmj
August 20th, 2015, 16:59
جناب با 96 ایندکسی در گوگل نباید انتظار بیشتر از این داشت...

Mr.Pouria
August 20th, 2015, 17:01
جناب با 96 ایندکسی در گوگل نباید انتظار بیشتر از این داشت...

درسته اما خوب نظر شما نصبت به سایت هایی که مطالبی که ما ذهمت میکشیم و اونا به اسم خودشون برای فروش قرار میدن یا برای دانلود نظرتون چی هست ؟! خوب قطعا به این روش اونا امتیاز بالا تری میگیرن تا من که سایتم تازه هست ....

peym@n
August 20th, 2015, 17:03
درود
اولا یه تذکری بدهید به مدیران سایت که بدون منبع کپی میکنند
بهتره هر اثری به صورت اختصاصی از خودتون میدید یک فوتر بزنید کد کنید یا کدی بنویسید جاوا با برداشتن ان فوتر که کد کردید اسکریپ یا قالب از کار بیفته
موفق باشید

hamedmj
August 20th, 2015, 17:09
درسته اما خوب نظر شما نصبت به سایت هایی که مطالبی که ما ذهمت میکشیم و اونا به اسم خودشون برای فروش قرار میدن یا برای دانلود نظرتون چی هست ؟! خوب قطعا به این روش اونا امتیاز بالا تری میگیرن تا من که سایتم تازه هست ....

میتونید توی گوگل ریپوت کنیدشون.

https://seorooz.net/dmca-report-tutorial/

یا میتونید قالب ها و ... رو اگر دانشش رو دارید، کد کنید.

پ.ن: زحمت و نسبت درست هست از لحاظ املایی

amin0181
August 20th, 2015, 17:52
پست هاتون بیشتر بشه و سو بهتری پیدا کنید فکر میکنم وضعیت بهتری پیدا کنید
واسه شروع همیشه این مشکلات هست
گزارش کنید و یا به سایت هایی که کپی میکنن بگید که اسم سایت شما نه حداقل اسم خودتون رو قرار بدن
هر چند که قالب خودتونم قالب قبلی یکی از سایت های اسکریپت هست( درسته که خودشون به رایگان و با کپی رایت قرار دادن )

Mr.Pouria
August 20th, 2015, 19:47
پست هاتون بیشتر بشه و سو بهتری پیدا کنید فکر میکنم وضعیت بهتری پیدا کنید
واسه شروع همیشه این مشکلات هست
گزارش کنید و یا به سایت هایی که کپی میکنن بگید که اسم سایت شما نه حداقل اسم خودتون رو قرار بدن
هر چند که قالب خودتونم قالب قبلی یکی از سایت های اسکریپت هست( درسته که خودشون به رایگان و با کپی رایت قرار دادن )

بله قالب قبلی برای 20 اسکریپت هست که طراحی اون توسط وحاب انجام شده ...

قالب رو من دادم دوستم از تگ های آی فریم موجود 20 اسکریپت پاک کنه اما خوب همرو پاک کرده که باید یا جایگزین کنم یا بعدا یه قالب دیگه بزارم ...

قالب 20 اسکریپت قالب خوبی هست اما ایرادات زیادی داره و به احتمال زیاد تعویض میشه ....

amin0181
August 20th, 2015, 20:19
بله قالب قبلی برای 20 اسکریپت هست که طراحی اون توسط وحاب انجام شده ...

قالب رو من دادم دوستم از تگ های آی فریم موجود 20 اسکریپت پاک کنه اما خوب همرو پاک کرده که باید یا جایگزین کنم یا بعدا یه قالب دیگه بزارم ...

قالب 20 اسکریپت قالب خوبی هست اما ایرادات زیادی داره و به احتمال زیاد تعویض میشه ....
فکر نمیکنم وهاب انجام داده باشه !

* 20Script
* Desiged by iVahid.com
* Coded by Dornaweb.ir
* Allrights Reserved to 20Script
* Responsive Layout for all Displays 360px+ wide - (c) Dornaweb.ir

Mr.Pouria
August 21st, 2015, 13:10
فکر نمیکنم وهاب انجام داده باشه !

* 20Script
* Desiged by iVahid.com
* Coded by Dornaweb.ir