PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد درگاه بانک

Ricardo
August 20th, 2015, 01:25
سلام ، چرا بعضی از هاستینگ ها یا کلا سایت هایی که درگاه بانک گرفتن، نماد اعتماد ندارن ؟
تمام بانک ها در حال حاضر بدون نماد اعتماد، درگاه نمیدن ، اونهایی هم که قبلا دادن ، سال گذشته سایت ها رو مجبور کردن نماد رو بگیرن این نمونش:

اطلاعیه شماره 6 - آخرین مهلت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی
ارسال شده توسط حامد شیروانی در 25 بهمن 1393 ساعت 09:39

با سلام

احتراما، به استحضار می رساند , براساس دستورالعملهای ابلاغی شرکت شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، فعالیت سایتهای فاقد نماد اعتماد الکترونیکی، غیرمجاز بوده و شرکتهای پرداخت الکترونیک مجوز ارایه خدمات به این گروه از مشتریان را ندارند. لذا چنانچه تا کنون موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نگردیده اید , خواهشمند است تا تاریخ 26/11/1393 نسبت به اخذ نماد مذکور,اقدام نموده و مستندات مربوطه را برای این شرکت ارسال نمایید
لازم به ذکر است ارایه سرویس به پذیرندگان فاقد نماداعتماد این شرکت از تاریخ 15/12/1393، انجام نخواهد گردید.

به عنوان مثال این دو سایت نماد ندارن اما از درگاه بانک ملت استفاده میکنن !!
الان تمامی بانک ها به شدت در این مورد سخت گیری میکنن و به هیچ وجه بدون نماد ، درگاه نمیدن اما اتفاقی به سایت هایی برخورد میکنم که درگاه دارن بدون نماد مثل این دو مورد:

www.hostdl.com (http://www.hostdl.com)
www.afagh.info (http://www.afagh.info)

hegza
August 20th, 2015, 01:46
سلام ، چرا بعضی از هاستینگ ها یا کلا سایت هایی که درگاه بانک گرفتن، نماد اعتماد ندارن ؟
تمام بانک ها در حال حاضر بدون نماد اعتماد، درگاه نمیدن ، اونهایی هم که قبلا دادن ، سال گذشته سایت ها رو مجبور کردن نماد رو بگیرن این نمونش:

اطلاعیه شماره 6 - آخرین مهلت دریافت نماد اعتماد الکترونیکی
ارسال شده توسط حامد شیروانی در 25 بهمن 1393 ساعت 09:39

با سلام

احتراما، به استحضار می رساند , براساس دستورالعملهای ابلاغی شرکت شاپرک و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، فعالیت سایتهای فاقد نماد اعتماد الکترونیکی، غیرمجاز بوده و شرکتهای پرداخت الکترونیک مجوز ارایه خدمات به این گروه از مشتریان را ندارند. لذا چنانچه تا کنون موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیکی نگردیده اید , خواهشمند است تا تاریخ 26/11/1393 نسبت به اخذ نماد مذکور,اقدام نموده و مستندات مربوطه را برای این شرکت ارسال نمایید
لازم به ذکر است ارایه سرویس به پذیرندگان فاقد نماداعتماد این شرکت از تاریخ 15/12/1393، انجام نخواهد گردید.

به عنوان مثال این دو سایت نماد ندارن اما از درگاه بانک ملت استفاده میکنن !!
الان تمامی بانک ها به شدت در این مورد سخت گیری میکنن و به هیچ وجه بدون نماد ، درگاه نمیدن اما اتفاقی به سایت هایی برخورد میکنم که درگاه دارن بدون نماد مثل این دو مورد:

www.hostdl.com (http://www.hostdl.com)
www.afagh.info (http://www.afagh.info)

از سال 91 تا الان این موضوع بوده و هست و توجه ای نشده
به نوعی نمیشه کاریش کرد شما به بانک یک دامنه میدین و اونا با ای پی با شما کار میکنند و نمیشه گفت واقعا شما که دارید از نام "هاست ایران" در درگاهتون استفاده میکنید کی هستید نماد دارید؟ندارید؟ دامنتون دات نت هست یا دات ایکس وای زد پس اینا وظیفشونه یک چیز بگن الان بانک پاسارگاد با یک پرینت دستی که میبری بهتون درگاه میده پرینت هم چیزی نیست جز عکس سایت شما با لوگو نماد که میشه دستی گذاشت :دی

Ricardo
August 20th, 2015, 02:15
خب دلیلش چیه که اینا تونستن بدون نماد درگاه بگیرن و من نتونستم ؟ کار خاصی باید انجام میدادم که ندادم ؟

esechel
August 20th, 2015, 02:21
سلام
دوست عزیز این هایی که می بینید اکثرا از طریق سایت های واسط درگاه رو گرفتن , این سایت های واسط هم میتونند درگاه رو با نام و لوگو اختصاصی شما ارایه بدند البته با کسر کارمزد. پیشنهاد میکنم شما هم از سایت های واسط درگاهتونو بگیرید . از بانک گرفتن به درد سرش نمی ارزه

mohammad.983
August 20th, 2015, 02:31
من بانک پاسارگاد رو همین امروز گرفتم. اینطورم نبود با یه پرینت درگاه بدن. والا واسه من رو که اول سایتم رو چک کردن وقتی دیدن نماد دارم بهم درگاه دادن.

ولی در کل دوست من دنبال این نباش ملت چطوری پیچوندن و بدون نماد درگاه گرفتن. بنظرم شما راه قانونیش رو برو. ک 4 روز دیگه که قانون جدید اومد نگران نباشی. نماد گرفتن هم زیاد سخت نیست. مخصوصا اگه کارت رو تازه شروع کردی یه سایت بی خاصیت درست کن با 4 تا لینک دانلود مثلا ویندوز و ... بعد درخواست نماد بده واسه محصول مجازی. خیلی سریع بهت نماد میدن

Ricardo
August 20th, 2015, 02:40
من بانک پاسارگاد رو همین امروز گرفتم. اینطورم نبود با یه پرینت درگاه بدن. والا واسه من رو که اول سایتم رو چک کردن وقتی دیدن نماد دارم بهم درگاه دادن.

ولی در کل دوست من دنبال این نباش ملت چطوری پیچوندن و بدون نماد درگاه گرفتن. بنظرم شما راه قانونیش رو برو. ک 4 روز دیگه که قانون جدید اومد نگران نباشی. نماد گرفتن هم زیاد سخت نیست. مخصوصا اگه کارت رو تازه شروع کردی یه سایت بی خاصیت درست کن با 4 تا لینک دانلود مثلا ویندوز و ... بعد درخواست نماد بده واسه محصول مجازی. خیلی سریع بهت نماد میدن

در حال دریافت نماد هستم بخاطر درگاه ، با اینکه سایت enamad خودش اصلا صلاحیت نداره که بخواد سایت مردم رو تائید کنه و به هیچ وجه قبول ندارم این سازمان و سایت رو.
درسته اما جالب اینجاست که هر روز صبح قانون جدید وضع میکنن ، نماد رو که گرفتی پسفردا هر سازی بزنن باید با اون برقصی.
راه قانونی خوبه اما کاش قانون درست بود.

yeganehha
August 20th, 2015, 09:24
دوست عزیز بانک ملت از قبل از عید این اجبار گذاشت . از طرفی افرادی که قبل از تاریخ این ناکه قرارداد یک ساله با بانک تمدید کردن ؛ بانک نمی تونه درگاه حذف کنه .
بالاخره این موضوع همهگیر میشه و بدون نماد دیگه سایتی درگاه نداره .

saeid_e00
August 20th, 2015, 10:59
سلام

بانک ملت بدون نماد اعتماد درگاه نمیده ، زیاد پیگیرش بودم...

mohammad.983
August 20th, 2015, 11:04
در حال دریافت نماد هستم بخاطر درگاه ، با اینکه سایت enamad خودش اصلا صلاحیت نداره که بخواد سایت مردم رو تائید کنه و به هیچ وجه قبول ندارم این سازمان و سایت رو.
درسته اما جالب اینجاست که هر روز صبح قانون جدید وضع میکنن ، نماد رو که گرفتی پسفردا هر سازی بزنن باید با اون برقصی.
راه قانونی خوبه اما کاش قانون درست بود.

برادر اینطوری حساب کنی همه چیزمون ایراد داره!
مثلا گفتم یه سایت خشک و خالی بساز بعد نماد تغییرش بده واسه این بود به دردسرهای من نیوفتی! 3 ماه پروسه نماد من طول کشید. هر بار یه گیر میدادن. بعد درست میکردم، باورت نمیشه روز 9 زنگ میزدم میگفتم پس چی شد خبری ازتون نیست بعد میگفتن 10 روزه کاری باید بگذره دیر نشده!!!
این اخری میگفت فعالیت سایتتون گنگه. میگم بابا من محصول دانلودی دارم کجاش گنگه. اصلا محصول میخوام مجانی بدم در خونه مردم فقط پول پیک بگیرم. بعد گیر دادن میگن نمیشه پول پیک خالی رو نمیتونیم بهش نماد بدیم :d
یعنی به همه کارت کار دارن. فقط ای کاش حداقل ادامه دار بود. نه اینکه بعد نماد دیگه ول کنن به امان خدا. حداقل اینطوری وقتی نماد رو سخت میگرفتی میدونستی سایت هایی هم که نماد دارن واقعا تحت نظر هستن و نمیتونن پول ملت رو بخورن

k-h
August 20th, 2015, 16:00
درود
اون موقع که درگاه میدادن اوایل نماد اصلا نبود و به راحتی نماد گرفتیم ما
والان قانون شده که باید حتما باید نماد داشته باشی