PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال از دارندگان پنل مستقیم ovh

hegza
August 20th, 2015, 00:14
سلام
من دنبال این بودم یک سرور از او وی اچ بگیرم با هویت واقعی که در خارج داشتم (ارمنستان) اول قصدم این بود برای یک سرور درگیر دیتا سنتر نشم بقدر کافی اون 2 جای دیگه وقتم رو پر کرده
تو انجمن همه گفتن سخت میگرند و...
بگذریم من دیشب اومدم برای سنجش دیتا سنتر با وی پی اس امریکا که دارم ریموت رفتم از دیتا سنتر(خودش لوکیشن کانادا اورد) یک وی پی اس 10 دلاری خریدم
بعد 5 ساعت ایمیل اومد اطلاعات هویتی بده دادیم 3-4 ساعت بعد ایمیل اومد با این لینک پرداخت کن. فوری با پی پالم پرداخت کردم تو سیستم زد منتظر بررسی دستی!! بعد ایمیل اومد کارت بانکیت با سی سی وی رو بده

We have successfully received your order, however for security and fraud prevention reasons we will require images of the following documents:

One piece of government issued ID confirming your Identity and date of birth.
An invoice addressed to you dated from within the last two months.
The front of the credit card used to pay this order, hiding the first 12 numbers of your card number.
The back of the credit card used, with the CCV number hidden.
اطلاعات اسکن کردم فرستادم رفت باز ایمیل دادن پاسخ تلفن بده دیدم زنگ زدن نفهمیدم ایمیل دادم درخواست تماس مجدد زنگ زدم اطلاعاتم رو به بسم الله تا .... همه بجز پسووردی که زده بودم خواستن و گفتن پرویت هستی یا بزینس ...
و الان این اومده

Dear Customer,

You've just created a new NIC handle on our website http://www.ovh.com/us
Welcome to OVH!

Here is your account information:

Login ID: am298124-ovh
Your password: Only you know this information!
اولین باره اینقدر بابمبول داشتیم 10 تا ایمیل دیگه اومده فاکتورت اینجا ببین
اطلاعات برو فلان جا و.....
یعنی الان من از نظر دیتا سنتر تائید شدم؟چرا اینها اینطورند؟ مثل سازمان جاسوسی با ادم برخورد میکنن؟تو عمرم اینطور سینجین نشده بودم چون ایرانی هستم یا کلا اینطورند؟
از همه لوکیشن ها میتونم سرویس بگیرم؟
ولا با اینکه با هاست گیتور هم کار میکنم اینقدر تو این انجمن گفتن سایه ایرانی رو میزنن سرور حذف میکنن توش موندم چه کنم؟؟؟؟؟؟؟
ادامه بدم باهاشون پرداخت ها هم همه خودم انجام میدم از این به بعد؟؟
یکی بود میگفت پنل بگیری من با تخفیف میتونم سرور بدم و پرداخت هم منو قبول دارند کی بود؟؟؟
با تشکر از شما دوستان

softlayer
August 20th, 2015, 00:36
درود
ovh *****ینگ بسیار شدیدی برای پذیرش و وریفای کاربران جدید خودش داره.
این *****ینگ برای تمامی کاربران Ovh هست و نه فقط کاربر ایرانی.
بعد از وریفای شدن دیگه این مشکلات رو نخواهید داشتید.
از هر کردیت کارت فقط برای 1 اکانت استفاده کنید در غیر اینصورت سرویس های هر دو اکانتی که با یک کارت پرداخت شده مسدود میشه.

hegza
August 20th, 2015, 01:10
درود
ovh *****ینگ بسیار شدیدی برای پذیرش و وریفای کاربران جدید خودش داره.
این *****ینگ برای تمامی کاربران Ovh هست و نه فقط کاربر ایرانی.
بعد از وریفای شدن دیگه این مشکلات رو نخواهید داشتید.
از هر کردیت کارت فقط برای 1 اکانت استفاده کنید در غیر اینصورت سرویس های هر دو اکانتی که با یک کارت پرداخت شده مسدود میشه.

ممنون من با ویزای خودم پرداخت کنم مشکلی نیست دیگه؟ مگه به جز حساب خودم با حساب کس دیگه که در او وی اچ پی منت نداره نمیشه خرید؟ قسمت مالیش چیز خاصی داره یا هر دفعه همین گیر بازار هست؟
بعد میشه از همه لوکیشن ها خرید؟
با ای پی ایران احیانا بریم تو پنل گیر میدن؟
یک چیز جالب من امروز تونستم او وی اچ تائید بگیرم ولی این زنی هست از لیزوب زنگ میزنه بهم بد گیر داده و اکتیو نکرد با اینکه اول پولو گرفتند البته تائیدش میکنم. از همشون یک وی پی اس گرفتم استند بای باشند و بعد ببینم چی به چیه روش خوبیه دی:
ممنون از اشتراک گذاریتون

softlayer
August 20th, 2015, 01:18
درود
در بخش رابطه های کاربر یک اپراتور برای بخش مالی مشخص میکنید که باید از همون اکانت پرداخت صورت بگیره
در صورت تغییر کارت دچار مشکل میشید
و کارت باید به نام صاحب پنل باشه
خیر از 1 لوکیشن امکان خرید دارید
توصیه نمیشه با ای پی ایران وارد پنل کاربری بشید.

HighHost
August 20th, 2015, 02:36
راجب ورود به پنل با ایپی ایران یکساله تست شده مشکلی نبوده در اینده معلوم نیست چی بشه
شخصا بصورت مستقیم بشون تیکت زدم که مثلا اما بریم مسافرت ایران یا ... و از اونجا به پنل وصل بشیم مشکلی هست
گفتند هیچ مشکلی نیست
فقط پرداخت ها باید از ایپی پابلیک باشه که اهراز هویت بشه
که وقتی سه سرور خریدید اینو ازتون میخوان که حتما با ایپی پابلیک ارمنستان پرداخت بزنید که اول دردسرتونه
ولی نکته مهم تا وقتی که بتون گیر بابت ایپی پرداخت ندادن
تجت هیچچچچچچچچچچچچچچچچچچ شرایط ایپی پرداختتونو عوض نکنید
وگرنه دردسر شدید دچار میشید
موفق باشید

InterServer.ir
August 20th, 2015, 12:06
توصیه نمیشه با ای پی ایران وارد پنل کاربری بشید.

معمولا بعد از خرید با آیپی خارج و ورود با آیپی ایران ovh رو مسئله هک شدن پنل حساس میشه و گیر میده ولی اگه تلفنی یکبار ورود آيپي هاي ايران رو تاييد كنيد مشكلي پيش نخواهد امد .

hegza
August 24th, 2015, 12:25
معمولا بعد از خرید با آیپی خارج و ورود با آیپی ایران ovh رو مسئله هک شدن پنل حساس میشه و گیر میده ولی اگه تلفنی یکبار ورود آيپي هاي ايران رو تاييد كنيد مشكلي پيش نخواهد امد .

سلام
مشکلی نیست تهش یه سفر میریم هم فال هم پرداخت دی: البته با تیم ویوور دسترسی به پی سی اقوام دارم
فقط یک چیز مسخره در او وی اچ چرا جایی برای سفارش تو پنل نیست؟ خیلی درهم برهمه مثلا میای سفارش بدی در آخر میگه عضوی شماره ادی یوزر و پسوورد رو بدین و بعد میگه این مال لوکیشن شما نیست با اینکه کانادا هم هست تیک هم میزنی میگه کانادا بگیر
کسی میدونه چی به چیه؟

hegza
September 4th, 2015, 22:44
اینا هر ماه همین بساط رو دارند؟
همه زارو زندگی باز خواستند نمیشه یکدفعه 2000 دلار دیپوزیت کنیم مشکلی پیش نمیاد؟یکدفعه بکشن یالا؟ البته مدارکم واقعیه ولی هر ماه بخوام قبض اسکن کنم و... که کارمون نمیشه

Hello,

We have successfully received your order, however for security and fraud prevention reasons we will require images of the following documents:

One piece of government issued ID confirming your Identity and date of birth.
An invoice addressed to you dated from within the last two months.
The front of the credit card used to pay this order, hiding the first 12 numbers of your card number.
The back of the credit card used, with the CCV number hidden.

Please note that all the images must be in full colour and unmodified, with no information hidden/obscured other than the first 12 digits of your credit card and the CCV number.

The documents must confirm the information which you have entered into your account with us.

Once we have these documents, we will be able to validate your order.

Please send all documents in an email to validation@ovh.ca , with Proof of Identity as well as your order number and NIChandle in the subject line.

For additional information or any questions, please contact our validation department at validation@ovh.ca

We look forward to hearing back from you. Have a great day.