PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرعت شبانه asiatech

mohsen1771
August 19th, 2015, 13:34
درود و عرض ادب

دوستان کسی asiatech سرویس داره، ؟ مثلا 8 مگ اش سرعت شبانه اش چجوریه افت داره؟

mhiizadi
August 19th, 2015, 13:35
درود و عرض ادب

دوستان کسی asiatech سرویس داره، ؟ مثلا 8 مگ اش سرعت شبانه اش چجوریه افت داره؟

هشت مگ ک ندیدم داشته باشه ؛ ده مگ داره؛
منم ده مگ دارم.
توی تایم عادی بیشتر از 1.2 مگ بر ثانیه دانلود میکنم .
ساعت 2 به بعد 250 کیلو بایت بر ثانیه ؛ بیشتر نمیشه.

farssub
August 19th, 2015, 13:38
ساعات عادی خوبه شب افتضاحهه

mohsen1771
August 19th, 2015, 13:39
هشت مگ ک ندیدم داشته باشه ؛ ده مگ داره؛
منم ده مگ دارم.
توی تایم عادی بیشتر از 1.2 مگ بر ثانیه دانلود میکنم .
ساعت 2 به بعد 250 کیلو بایت بر ثانیه ؛ بیشتر نمیشه.

داداش سرویسیو نمیشناسی که شبانه لیمیت نکنه سرعت واقعی بده؟

mhiizadi
August 19th, 2015, 13:44
نه هيچ جا نميده
همه جا همينجوره وضعيت

hassan.zrn
August 19th, 2015, 14:05
شبا از سایت هایی که روی اسیاتک هستند دانلود کنی افت سرعت نداری . در حال حاضر خیلی از سایتای پر بازدید روی سرورهای اسیاتک هستند و شبا میتونی با سرعت روزانه دانلود کنی .

mohsen1771
August 19th, 2015, 14:39
شبا از سایت هایی که روی اسیاتک هستند دانلود کنی افت سرعت نداری . در حال حاضر خیلی از سایتای پر بازدید روی سرورهای اسیاتک هستند و شبا میتونی با سرعت روزانه دانلود کنی .

یعنی اینکه الان یه سرور دانلود، روی آسیاتک هست؟ من 10 مگ دارم روزا با سرعت مثال 1200 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم ساعت 2 به بعد میتونم قشنگ با سرعت 1200 دانلود بکنم؟ شما تست کردی؟

hassan.zrn
August 19th, 2015, 14:46
یعنی اینکه الان یه سرور دانلود، روی آسیاتک هست؟ من 10 مگ دارم روزا با سرعت مثال 1200 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکنم ساعت 2 به بعد میتونم قشنگ با سرعت 1200 دانلود بکنم؟ شما تست کردی؟

بله تست کردم و خیلی هم تست کردم ...باید از سایت هایی دانلود کنی که سرور دانلودشون روی دیتا سنتر اسیاتک هست. در ضمن شاید باورت نشه . نیازی نیست 10 مگ هم داشته باشی . سرویس 1 مگ هم بگیری سرعت دانلود روزانه شما هم در همین حد 10 مگ میشه . البته اگه از اسیاتک دانلود کنی.

ho3yn_sha2
August 19th, 2015, 14:50
آقا شرمنده من یو سوال برام پیش اومد ...

این که این سرعتی که میگین روی سرویس های حجمی اعمال میشه یا سرویس های نامحدود هم شاملش میشن؟

چون من سرویس نامحدود 256 کیلو سفارش دادم هنوز رانژه نشده .

ممنون میشم پاسخ بدید

nginxweb
August 19th, 2015, 14:53
بله تست کردم و خیلی هم تست کردم ...باید از سایت هایی دانلود کنی که سرور دانلودشون روی دیتا سنتر اسیاتک هست. در ضمن شاید باورت نشه . نیازی نیست 10 مگ هم داشته باشی . سرویس 1 مگ هم بگیری سرعت دانلود روزانه شما هم در همین حد 10 مگ میشه . البته اگه از اسیاتک دانلود کنی.

درود
دوست عزیز دلیلش اینه روی از یک شبکه هستند و روی اینترانت سویچ میشه و با دحاکثر سرعت پورت دانلود انجام میشود

hassan.zrn
August 19th, 2015, 14:56
آقا شرمنده من یو سوال برام پیش اومد ...

این که این سرعتی که میگین روی سرویس های حجمی اعمال میشه یا سرویس های نامحدود هم شاملش میشن؟

چون من سرویس نامحدود 259 کیلو سفارش دادم هنوز رانژه نشده .

ممنون میشم پاسخ بدید

اگر میتونید نامحدود رو لغو کنید . من اکثر سرویس ها رو تست کردم . متاسفانه روی سرویس های نامحدود اصلا جواب نمیده این مورد و چون نامحدود گرفتید سرعتتون واقعی هست و نمیتونید از حداکثر سرعت استفاده کنید ...
این سرعت بالا فقط برای سرویس های حجمی هست .

- - - Updated - - -

درود
دوست عزیز دلیلش اینه روی از یک شبکه هستند و روی اینترانت سویچ میشه و با دحاکثر سرعت پورت دانلود انجام میشود

بله دلیلش رو میدونم کاملا . ایشون هم از اسیاتک سرویس دارند برای همین به ایشون این مورد رو پیشنهاد دادم.

ho3yn_sha2
August 19th, 2015, 15:02
اگر میتونید نامحدود رو لغو کنید . من اکثر سرویس ها رو تست کردم . متاسفانه روی سرویس های نامحدود اصلا جواب نمیده این مورد و چون نامحدود گرفتید سرعتتون واقعی هست و نمیتونید از حداکثر سرعت استفاده کنید ...
این سرعت بالا فقط برای سرویس های حجمی هست .

من حجم دانلودم زیاد هست . سرویس خیلی گرون هم نمیخوام . سرعت خیلی خیلی بالا هم نیاز ندارم... سرویس پیشنهادی شما چیه با این شرایط؟!

hassan.zrn
August 19th, 2015, 15:17
من حجم دانلودم زیاد هست . سرویس خیلی گرون هم نمیخوام . سرعت خیلی خیلی بالا هم نیاز ندارم... سرویس پیشنهادی شما چیه با این شرایط؟!

اگر مصرف شبانه دارید . من سرویس 512 . با ترافیک 10 گیگ رو پیشنهاد میکنم . تقریبا ماهی 39 هزارتومان برای شما میوفته . شبا از 2 تا 8 صبح دانلود کنید . پیشنهاد میشه از ساعت 2:14 دقیقه تا 7:40 دقیقه دانلود کنید .بنا به دلایلی ...
و در ضمن چند ماهی هست که اپلود در اسیاتک رایگان شده . البته به گفته سایت اسیاتک .

مینا-صیفی
August 19th, 2015, 15:17
من حدود 6سال از اسیاتک دارم . پلن هاش تو این سال ها تغییر کرده اما اکثر پلن هاش را استفاده کردم در حال حاظر 128 دارم تا 10مگ باز گذاشتن برام که با 128 اندازه 10 مگ دانلود دارم اما شب ها هم سرعت دانلود در همه جا افت میکنه ولی من با اینکه افت میکنه راضی هستم حداقل از جاهای دیگه سرعتش در شب بالاتر البته پلن من محدود هست اگر نامحدود باشه که میدونید خوب نیست با تشکر

ho3yn_sha2
August 19th, 2015, 15:31
من حدود 6سال از اسیاتک دارم . پلن هاش تو این سال ها تغییر کرده اما اکثر پلن هاش را استفاده کردم در حال حاظر 128 دارم تا 10مگ باز گذاشتن برام که با 128 اندازه 10 مگ دانلود دارم اما شب ها هم سرعت دانلود در همه جا افت میکنه ولی من با اینکه افت میکنه راضی هستم حداقل از جاهای دیگه سرعتش در شب بالاتر البته پلن من محدود هست اگر نامحدود باشه که میدونید خوب نیست با تشکر

جسارتا چه پلنی استفاده میکنید شما؟

reza-sp
August 19th, 2015, 15:33
آسیاتک خیلی خوبه البته ما که تو شهرستان هستیم برامون پارس آلاین بهتره چون خوب پشتیبانی میده و داره با قدرت کار میکنه