PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار خرید سرور از هتزنر با واسطه میخرید پس هشدار

hegza
August 19th, 2015, 02:21
سلام
مدت کمیه تو این انجمن هستم اما خیلی وقته کار سرور و دیتا سنترها بودم یک چند موردی بود دیدم باید بگم
ببینید دیتا سنتر هتزنر قیمتی که میبینید برای اروپائی ها هست مثلا شما وقتی وارد سایت هتزنر میشید این قیمت رو میبینید
https://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/ex40
حالا کافیه کشور خودتون رو غیر اروپائی بزنید بالای صفحه پرچم المان کلیک کنید(که اکثر ایرانیها میتونم بگم همشون که مجازی کار میکنند و اروپا زندگی نمیکنند با این قیمت میخرند)
https://www.hetzner.de/ot/hosting/produkte_rootserver/ex40
تفاوت قیمت چقدره؟ نزدیک 8 یورو در ماه

دوستان هتزنر با ارائه ساب پنل به مشتری هیچ مشکلی نداره ولی چون در اون ساب پنل شما افر دیتا سنتر رو میبینید(و نمیتوانید بخرید)ولی قیمت اصلی دستتون میاد بهتون ساب پنل نمیدن پس فکر نکنید طرف بخاطر رضای خدا بهتون سرور و یور قیمت کم میده جای دیگه براش خوب داشته + بدون ستاپ بهتون پنل میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببینید سرورهای مارکتی با sb شروع میشند ولی نمیتونید این رو ببینید تا برید تو پنل پس کسیکه باز پنل نمیده امکان داره اینکار رو میکنه
هوشیار باشید

viasky
August 19th, 2015, 02:23
سلام
مدت کمیه تو این انجمن هستم اما خیلی وقته کار سرور و دیتا سنترها بودم یک چند موردی بود دیدم باید بگم
ببینید دیتا سنتر هتزنر قیمتی که میبینید برای اروپائی ها هست مثلا شما وقتی وارد سایت هتزنر میشید این قیمت رو میبینید
https://www.hetzner.de/hosting/produkte_rootserver/ex40
حالا کافیه کشور خودتون رو غیر اروپائی بزنید بالای صفحه پرچم المان کلیک کنید(که اکثر ایرانیها میتونم بگم همشون که مجازی کار میکنند و اروپا زندگی نمیکنند با این قیمت میخرند)
https://www.hetzner.de/ot/hosting/produkte_rootserver/ex40
تفاوت قیمت چقدره؟ نزدیک 8 یورو در ماه

دوستان هتزنر با ارائه ساب پنل به مشتری هیچ مشکلی نداره ولی چون در اون ساب پنل شما افر دیتا سنتر رو میبینید(و نمیتوانید بخرید)ولی قیمت اصلی دستتون میاد بهتون ساب پنل نمیدن پس فکر نکنید طرف بخاطر رضای خدا بهتون سرور و یور قیمت کم میده جای دیگه براش خوب داشته + بدون ستاپ بهتون پنل میدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ببینید سرورهای مارکتی با sb شروع میشند ولی نمیتونید این رو ببینید تا برید تو پنل پس کسیکه باز پنل نمیده امکان داره اینکار رو میکنه
هوشیار باشید

بله درسته

mohsen1771
August 19th, 2015, 02:26
بله دوستان دقت کنید .
تشکر از پست مفیدتون

HighHost
August 19th, 2015, 03:34
بله درست میفرمایید
بعضا دیده شده که گاهی تحت عنوان یورو ارزان اقدام به فروش سرور به قیمت خود دیتاسنتر کرده اند که این کار نوعی فریب مشتری هست
بهتره روراست باشیم

Yas-Host
August 19th, 2015, 06:44
سلام.

بعضی از افراد پنل اروپا دارند و باید حتما مالیات را پرداخت کنند.

موفق باشید.

hegza
August 19th, 2015, 06:54
سلام.

موفق باشید.
سلام و ارادت خدمت جناب سنجری عزیز
ببینید اونایی که شما میفرمایید اینجا کمرنگن و ما باقی تو دستی جناب شهیدی هستند ما منکر سودشون نیستیم باید داشته باشند نه با رقابت دروغ و به قیمت محروم کردن دوستان از داشتن یاب پنلی که حقشونه باور کنید اینجور بهتر جواب میگیرند و همه راضی خواهند بود بنده از هرجا بخوان مستقیم میخرم ولی دلم میسوزه عده ای بیان ملت رو فریب بدن

- - - Updated - - -

بله درست میفرمایید
بعضا دیده شده که گاهی تحت عنوان یورو ارزان اقدام به فروش سرور به قیمت خود دیتاسنتر کرده اند که این کار نوعی فریب مشتری هست
بهتره روراست باشیم
دوست من ماه اول ارزانه + سرور مارکتی میدن وماه بعد از عرفش بیشتر میگیرند

Yas-Host
August 19th, 2015, 07:11
سلام و ارادت خدمت جناب سنجری عزیز
ببینید اونایی که شما میفرمایید اینجا کمرنگن و ما باقی تو دستی جناب شهیدی هستند ما منکر سودشون نیستیم باید داشته باشند نه با رقابت دروغ و به قیمت محروم کردن دوستان از داشتن یاب پنلی که حقشونه باور کنید اینجور بهتر جواب میگیرند و همه راضی خواهند بود بنده از هرجا بخوان مستقیم میخرم ولی دلم میسوزه عده ای بیان ملت رو فریب بدن

خیر همه اینطور نیستند.
بعضی از افراد دوست/آشنا/اقوام هستند که خارج از ایران هستند و صرفا در اروپا زندگی می کنند و مجبور به پرداخت مالیات دیتاسنتر ها می باشند.
خیلی از افراد هم هستند با مدارک آقای شهیدی دارند خرید انجام می دهند.

sarwhost
August 19th, 2015, 10:52
یعنی شمامیگید این اقایی که اینجا هست و داره خدمات ارائه میده باید پول عوض کنه ؟؟هیچ سودی نکنه ؟؟؟ ریال بده یورو بگیره به همون قیمت هم به شما بده ؟؟؟متاسفانه استارت عزیز با اینکه گفتید چند ساله کارتون اینه اما ظاهرا نه چون از مشکلات درگیری ها و....خبر ندارید متاسفانه جدا از اینکه جناب یاسین گفتن که خیلی ها مالیات هم میدن هزینه های دیگری هم مثل هزینه برق اینترنت حقوق اجاره دفتر و.... هم اضافه کنید و همه اینهایی که اینجا هستند محض رضای خدا سرویس ارائه نمیده
متاسفانه بازار ایران خیلی خراب شده و به لطف بعضی از دوستان همه فکر میکنند باید ....

mehrshad.ho
August 19th, 2015, 11:38
افراد حرفه ای که سرور از واسطه تهیه می کنند از این امر آگاه هستند
این سود برای فروشنده هست
طبق گفته حاج آقا سرور آی تی نمیشه که فقط پول عوض کنه برای شما و رایگان بشینند تیکت جواب بدن

mohsen1771
August 19th, 2015, 11:50
سلام.

موفق باشید.

اون افرادی که شما میگی از 100 نفر 2 نفر پیدا میشن. (تواین انجمن)
دوستان فروشنده روراست باشن. بیان بگن چیه داستان طرفم بدونه با خودش چند چنده نه اینکه ماه اول قیمت خوب بدن، ماه دوم گرون تر بکنن
و اونایی که تو ایران هستند مالیات نمیدن.

hegza
August 19th, 2015, 15:11
یعنی شمامیگید این اقایی که اینجا هست و داره خدمات ارائه میده باید پول عوض کنه ؟؟هیچ سودی نکنه ؟؟؟ ریال بده یورو بگیره به همون قیمت هم به شما بده ؟؟؟متاسفانه استارت عزیز با اینکه گفتید چند ساله کارتون اینه اما ظاهرا نه چون از مشکلات درگیری ها و....خبر ندارید متاسفانه جدا از اینکه جناب یاسین گفتن که خیلی ها مالیات هم میدن هزینه های دیگری هم مثل هزینه برق اینترنت حقوق اجاره دفتر و.... هم اضافه کنید و همه اینهایی که اینجا هستند محض رضای خدا سرویس ارائه نمیده
متاسفانه بازار ایران خیلی خراب شده و به لطف بعضی از دوستان همه فکر میکنند باید ....

شما متاسفانه فکر کنم متن من رو نخوندین
1.عرض کردم حقشه هرچی میخواد بگیره ولی از راهش
2.ساب پنل حق کاربر هست ولی چون ... انجام میدن نمیدن
3.مگه نه مالیات میدن کاربر ببینه اونا هم میدن بنده با ساپورت هتزنر صحبت کردم هیچگونه مشکلی با ساب پنل دادن به کاربرا ندارند اگر حقه ای ندارند بسم الله ساب پنل بدن یورو به قیمتش سود هم معقول هر کس هر چی خواست 100% قیمت سود بگیرند اما شفاف نه مارکتی بدن برای بدون ستاپ و....