PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مدارک موقت شرکت ! برای ارسال به یک بانک خارجی !!!

Hey
August 18th, 2015, 19:21
سلام

من دنبال یه نفر میگردم که بتونه یه سری مدارک جعلی یا موقت برام جور کنه که بتونم به یه بانک خارجی جهت تبدیل حساب معمولی به حساب تجاری ارسال کنم . اگه کسی این کارو انجام میده لطفا اعلام کنه

nexinel
August 18th, 2015, 20:41
سلام

من دنبال یه نفر میگردم که بتونه یه سری مدارک جعلی یا موقت برام جور کنه که بتونم به یه بانک خارجی جهت تبدیل حساب معمولی به حساب تجاری ارسال کنم . اگه کسی این کارو انجام میده لطفا اعلام کنه

بالفرض مدارک رو جعل کردید، استعلامش رو میخواید چیکار کنید؟!!

hamra
August 18th, 2015, 20:41
جعلی !
استعلام هم میگیرند از جایی ؟ یا نه ؟ (البته فکر نکنم چون خارج است)
اگر استعلام بگیرند که جعلی لو میره !
دقیقا چه مدارکی ؟ !

hegza
August 18th, 2015, 22:13
سلام

چه بانکی؟ منظورتون پی پال یا مشابه اون که نیست؟(چون اینا بانک نیستن)

007
August 18th, 2015, 22:32
سلام

سلام حسابهای شرکتی از طرف بانکها اعتبارسنجی می شوند دوست عزیز و این امکان وجود نداره بتونین حساب باز کنین با شرکتی که اصلا وجود ندارد!
ارادت

Hey
August 18th, 2015, 23:45
بانک OKpay هستش .

فکر نمیکنم استعلام بگیرن چون بانک خارجی هستن حدف من فقط اینه که بتونم از مشتری هایی که دارای کارت هایی مثل ویزا و مستر هستن نیز دریافتی داشته باشم که برای این کار فقط باید حساب شرکتی باشه و با حساب عادی این کار غیر ممکن هست

spsgorgan
August 19th, 2015, 00:00
با ایران کار میکنند ؟!

- - - Updated - - -

https://www.okpay.com/fa/index.html
جالبه

007
August 19th, 2015, 00:35
بانک OKpay هستش .

فکر نمیکنم استعلام بگیرن چون بانک خارجی هستن حدف من فقط اینه که بتونم از مشتری هایی که دارای کارت هایی مثل ویزا و مستر هستن نیز دریافتی داشته باشم که برای این کار فقط باید حساب شرکتی باشه و با حساب عادی این کار غیر ممکن هست

س بانک نیست و یک شرکت هست که خدمات مالی انجام می دهد این مورد رو در نظر داشته باشین.ارادت

Hey
August 19th, 2015, 01:24
با ایران کار میکنند ؟!

- - - Updated - - -

https://www.okpay.com/fa/index.html
جالبه

بله چندین سال هست با ایران همکاری دارن و مشکلی هم ندارن.

س بانک نیست و یک شرکت هست که خدمات مالی انجام می دهد این مورد رو در نظر داشته باشین.ارادت

درسته اما خوب جتی اجازه صدور کارت فیزیکی را نیز دارند !!!

حالا خارج از اینا طبق صحبت ها باید مدارک شرکت بفرستم که من نیز شرکتی ندارم اما برای دریافت پول از ویزا و مستر باید نوع حساب شرکتی باشد .

برای همین دنبال مدرک هستم . اگه مدرک نداشته باشم با سایر روش ها میتونم پول در یافت کنم که یکم پرداخت برای مشتریان سخت میشه ! تغریبا بیشتر روش هارو تست کردم ! اول کاربر باید عضو اون سایت بشه بعد حسابشو با درصدی از مالیات اون سایت شارژ کنه سپس هزینه رو به حساب ما واریز کنه !

خوب بهتره مستقیم کنیم این روش رو با یه حساب شرکتی .

hegza
August 19th, 2015, 02:38
بانک OKpay هستش .

حدس میزدم چون کسیکه حساب باز کرده تجاریشم میکنه و ضمنا بانکها حساب معمولی و شرکتی دارند و تفاوتشون عین خودمون در اسمشونه نه سطح تراکنششون
ولی سرویس های مالی مثل پی پال و اوکی پی و... سطح تعیین میکنن و کاری نداره در اوکی پی سطح کاربری رو تجاری کنی کاملا فیک و بدون استعلام راحت باشید دی:

- - - Updated - - -

بله چندین سال هست با ایران همکاری دارن و مشکلی هم ندارن.

درسته اما خوب جتی اجازه صدور کارت فیزیکی را نیز دارند !!!

حالا خارج از اینا طبق صحبت ها باید مدارک شرکت بفرستم که من نیز شرکتی ندارم اما برای دریافت پول از ویزا و مستر باید نوع حساب شرکتی باشد .

برای همین دنبال مدرک هستم . اگه مدرک نداشته باشم با سایر روش ها میتونم پول در یافت کنم که یکم پرداخت برای مشتریان سخت میشه ! تغریبا بیشتر روش هارو تست کردم ! اول کاربر باید عضو اون سایت بشه بعد حسابشو با درصدی از مالیات اون سایت شارژ کنه سپس هزینه رو به حساب ما واریز کنه !

خوب بهتره مستقیم کنیم این روش رو با یه حساب شرکتی .
ببینید هر کسی بتونه کارت فیزیکی بده که بانک نیست
الان زرین پال زرین کارت رو صادر میکنه بانکه؟ نه همه اینا زیر نظر یک شرکت یا حساب مادر بوسیله یک بانک ایجاد میشند ولی اگر تونستن بهتون سوئیفت کد بدن اونوقت میشه بهشون بگید بانک
ضمنا اوکی پی با ایران مشکل نداره اما کارتش به ایران نمیفرسته و باید وایت درایو کنید و اینکار پر هزینه هست چون ارزشون گرون درمیاد مثل وب مانی
دنبال کارت هستین برید سروقت بانک پارسیان یا نه با 400 هزارتومان برید ارمنستان بگردید یک حساب هم باز کنید بیاید و از صرافی ها حساب رو شارژ کنید
پ.ن:ویزای 4ماهه ارمنستان فقط 20 دلار میشه خرج غذا و سفر زمینی هم عین کشور خودمونه روزی 20-30 تومن یک هفته هم بگرد هم حساب باز کنید بیاید ویزاشون هم لب مرز 3 صوت بهت میدن

Hey
August 19th, 2015, 12:43
حدس میزدم چون کسیکه حساب باز کرده تجاریشم میکنه و ضمنا بانکها حساب معمولی و شرکتی دارند و تفاوتشون عین خودمون در اسمشونه نه سطح تراکنششون
ولی سرویس های مالی مثل پی پال و اوکی پی و... سطح تعیین میکنن و کاری نداره در اوکی پی سطح کاربری رو تجاری کنی کاملا فیک و بدون استعلام راحت باشید دی:

- - - updated - - -

ببینید هر کسی بتونه کارت فیزیکی بده که بانک نیست
الان زرین پال زرین کارت رو صادر میکنه بانکه؟ نه همه اینا زیر نظر یک شرکت یا حساب مادر بوسیله یک بانک ایجاد میشند ولی اگر تونستن بهتون سوئیفت کد بدن اونوقت میشه بهشون بگید بانک
ضمنا اوکی پی با ایران مشکل نداره اما کارتش به ایران نمیفرسته و باید وایت درایو کنید و اینکار پر هزینه هست چون ارزشون گرون درمیاد مثل وب مانی
دنبال کارت هستین برید سروقت بانک پارسیان یا نه با 400 هزارتومان برید ارمنستان بگردید یک حساب هم باز کنید بیاید و از صرافی ها حساب رو شارژ کنید
پ.ن:ویزای 4ماهه ارمنستان فقط 20 دلار میشه خرج غذا و سفر زمینی هم عین کشور خودمونه روزی 20-30 تومن یک هفته هم بگرد هم حساب باز کنید بیاید ویزاشون هم لب مرز 3 صوت بهت میدن

ما حساب رو با استفاده از کارت ملی و یک قبض تونستیم وریفای کنیم .
اما برای تجاری نمیدونم چیکار کنم حداقل یک فرم ساختگی شرکت هم داشته باشم که بدم برای ترجمه و بعد ارسال کنم براشون خوب میشه که بتونم حساب رو به سطح شرکتی ارتقا بدم و پذیرنده انواع کارت های مستر و ویزا باشم .
اگه کسی بتونه کمک کنه یا حتی با هزینه این کارو انجام بده ممنون میشم اطلاع بده .

در مرود کارت هم زیاد دنبالش نیستم چون فقط یه کارت هست دیگه :d
تو ایران که کاربرد نداره ...