PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هم فکری برای اجرای بدون ایراد ارسال تصاویر (بی سیم)

cityhost
August 17th, 2015, 23:04
با سلام دوستان عزیز ، چند ماهی از وب هاستینگ تاک دور بودم

خب ی جورایی از عنوان نامناسب تاپیک پیداست میخوام از چند نقطه از منطقه به صورت وایرلس تصاویر دوربین رو ارسال کنم به مرکز کنترل
هر دوربین با مرکز کنترل تقریبا دو کیلومتر فاصله داره
برای کلاینت ها(دوربین) میخوام از میکروتیک SXTelite استفاده کنم اما برای آنتنی که تو مرکز قراره استفاده بشه گیر کردم
دوستان نظری در رابطه با آنتن مالتی پوینت دارید لطف کنید (ترجیحا میکروتیک باشه)

elementary
August 17th, 2015, 23:13
دو کیلومتر دید مستقیم ؟

ارتباط پوینت تو پوینت هست ؟ یا مولتی پوینت ؟

تعداد دوربین ؟ کیفیت تصویر ها ؟ میزان پهنای باند مورد نیاز حدودی؟

اگر ارتباط مولتی پوینت دارید باید رادیو اصلی لایسنس 4 داشته باشه تا قابلیت اکسس پوینت و مولتی پوینت شدن رو دارا باشه

mibfa
August 18th, 2015, 00:29
سلام

http://shop.aftabrayaneh.com/Cameras/Robotic_Camers/Boscam_TR1_FPV_All-In-One_Camera_and_5.8_GHz.html

فقط مقدار وات را بیشتر کنی برد هم بیشتر خواهد شد

cityhost
August 18th, 2015, 10:17
دو کیلومتر دید مستقیم ؟

ارتباط پوینت تو پوینت هست ؟ یا مولتی پوینت ؟

تعداد دوربین ؟ کیفیت تصویر ها ؟ میزان پهنای باند مورد نیاز حدودی؟

اگر ارتباط مولتی پوینت دارید باید رادیو اصلی لایسنس 4 داشته باشه تا قابلیت اکسس پوینت و مولتی پوینت شدن رو دارا باشه

سلام و عرض ادب
بله تمام دوربین ها دید مستقیم دارن , تعداد هم 16 عدد
حداکثر پهنای باند هر دوربین 3 یا 4 مگ بر ثانیه , انتن مرکز هم مالتی پوینت

elementary
August 18th, 2015, 10:40
سلام و عرض ادب
بله تمام دوربین ها دید مستقیم دارن , تعداد هم 16 عدد
حداکثر پهنای باند هر دوربین 3 یا 4 مگ بر ثانیه , انتن مرکز هم مالتی پوینت

سلام عزیز

برای انتن مرکز از QRT - 5 استفاده کنید برای انتن دوربین ها هم SXT Lite 5

این مقدار تا 4-5 کیلومتر رو جواب میده زوایه تابش QRT بیشتر از SXT ها هست ولی اگه همه دوربین ها دقیقا توی یک نقطه پشت سرهم هستند یک SXT AC 5 هم کافیه

cityhost
August 18th, 2015, 16:23
سلام عزیز

برای انتن مرکز از qrt - 5 استفاده کنید برای انتن دوربین ها هم sxt lite 5

این مقدار تا 4-5 کیلومتر رو جواب میده زوایه تابش qrt بیشتر از sxt ها هست ولی اگه همه دوربین ها دقیقا توی یک نقطه پشت سرهم هستند یک sxt ac 5 هم کافیه

نه مهندس تو یک مسیر نیستند باید از چند انتن مالتی پوینت استفاده کرد , بهترین حالت رو در نظر گرفتین که qrt استفاده کنیم؟

elementary
August 18th, 2015, 17:26
نه مهندس تو یک مسیر نیستند باید از چند انتن مالتی پوینت استفاده کرد , بهترین حالت رو در نظر گرفتین که qrt استفاده کنیم؟

اگر شعاع هستند که قضیه عوض میشه و هزینش خیلی زیاد میشه

منطقه شما احتمال 5% درصد میدم که بتونید شاید از امنی برای مرکز استفاده کنید ولی پهنای باندتون روی هرکانکشن حدودا 15 تا 20 مگ در فاصله 2 کیلومتر هست

ourweb
August 18th, 2015, 17:31
سلام میتونی از wis استفاده کنی دیگه اینطور نیازی حتا به میکروتیک هم نداری تمام ارتباط ها بک تو بک میشه و همه ارسال میشن به مرکز کنترل اینطور خیلی راحت خواهی بود برای این کار میتونی از این مدل استفاده کنی wis-q5300 خوبه . الان من انجام دادم اوکی بوده