PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Cpanel MariaDB

spark3r
August 17th, 2015, 22:46
سلام به همه دوستان
تا حالا کسی به جای mysql از mariaDB روی Cpanel استفاده کرده؟
اگر کسی هست لطفا تجربیات خودشو بزاره بقیه دوستان استفاده کنند.
ممنون

Yas-Host
August 17th, 2015, 22:52
سلام.

بله بعضی از دوستان استفاده کردند و بعضی ها راضی هستند و بعضی از دوستان نیز(همانند بنده) ناراضی هستند.

http://insights.dice.com/2013/05/22/mariadb-vs-mysql-a-comparison-2/

پیشنهاد بنده قبل از انجام Upgrade و سوییچ به MariaDB تهیه فول بک آپ کامل از mysql directory و تهیه dump از کلیه دیتابیس ها مخصوصا فایل های innodb.

jahromweb
August 17th, 2015, 23:11
باسلام

برای سرور های دایرکت ادمین استفاده کردم عملکرد مطلوب بوده (بهتر از mysql ) .
۲ مورد از همکاران مشاهده کردم در سی پنل اعمال کردند سرور کاملا به هم ریخت و عملکرد اصلا رضایت بخش نبود به هرحال همانطور که جناب سنجری فرمودند حتما بکاپ گیری کنید.
موفق باشید

Faraz4u
August 18th, 2015, 09:53
سلام
ما روی سرورهای قبلی اپگرید نکردیم
ولی روی همه سرورهای جدیدمون نصب کردیم و بسیار راضی هستیم. یک سری مشکلات که روی Mysql گاها پیش میومد روی Mariadb طی این چند ماه اصلا مشاهده نکردیم

spark3r
August 18th, 2015, 21:53
سلام
ولی روی همه سرورهای جدیدمون نصب کردیم و بسیار راضی هستیم. یک سری مشکلات که روی Mysql گاها پیش میومد روی Mariadb طی این چند ماه اصلا مشاهده نکردیم

چه مشکلاتی مثلا با mysql داشتید؟

tikweb.ir
August 18th, 2015, 22:46

تایید میشه
روی سی پنل جدید نصب بشه هیچ مشکلی (تقریبا میشه گفت هیچ مشکلی نسبت به mysql ) پیش نمیاد
اما اکثر دوستانی که روی سی پنل mysql داشتن و به maria آپگرید کردن به مشکل خوردن

باسلام

برای سرور های دایرکت ادمین استفاده کردم عملکرد مطلوب بوده (بهتر از mysql ) .

اینم تایید میشه
روی دایرکت ادمین اپگرید کردیم هیچ مشکلی پیش نیومد خیلی از مشکلاتمون هم حل شد و راضی هستیم