PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در رابطه با سایت دانلود فیلم

mosili
August 17th, 2015, 22:31
سلام دوستان.
من خیلی جدیدا راجع به گیر دادن پلیس فتا نسبت به سایت های دانلود فیلم دارم میشنوم .
الان یه سری سایت ها مثل farsmovie و یا nextfilm و یا iranfilms و امثالهم دامنه ملی آی آر ثبت کردن و علی الظاهر دارن بدون مشکل کار میکنن .
میخواستم بپرسم که آیا شما تجربه ای دارید در این زمینه ؟ به اینجور سایت ها گیر نمیدن ؟ فقط رو حساب دامنه ملی و نداشتن عکس نامربوط روی سایتهاشون ؟
ریسک زدن اینجور سایت ها چقدر بالاست ؟ نهایتا اگر بخوان گیر بدن ***** و بعد جریمه دیگه ؟

TN Projects
August 17th, 2015, 22:36
درود و عرض ادب.
بنده خودم چند مدت پیش فتای ایلام بودم گزارش های فیلم +18 در سایت های فیلم رو ارسال میکردن خودشون میگفتن دیگه این سایت ها رو بیخیال شید :)
الان دارن تمرکز رو کمتر میکنن و مخصوصا مرحله دوم فیـلترینگ هم آغاز و یکسری کارها در حال اجرایی شدن هست و همین موجب میشه صرفا صفحات رو بجای سایت ها فیــلتر کنن !
با دامنه ملی و ثبت در سامان دهی کار کنید بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.
نهایت مشکلش ***** شدن هست که میشه پیگیرش کرد گاها ;)

navid2zp
August 17th, 2015, 23:09
خیلی از وبسایت ها با ثبت در ساماندهی برای مدتی مشکلی نداشتند ولی بزرگترین هاشون در این زمینه ***** شدند
مسئله این نیست که در ساماندهی ثبت شده باشید یا خیر.
ساماندهی وظیفه بررسی تمامی محتویات شما رو نداره و قرار نیست هر چیزی دلتون خواست بزارید و انتظار داشته باشید اون ها بگن این خوبه این بده و بعد شما انجام بدید
اخطار ها یک سری محدودیت ها داره
شما وقتی سایتتون پر از فیلم هایی میشه که نباید بشه در نهایت اخطار متوقف و مستقیما ***** میشید.
برای *****ینگ هوشمند هم به همین شکل هست
سایت های بزرگ ایران هیچ مشکلی با این که برخی از صفحاتشون ***** بشه ندارند (بعد از یک مدتی که جا بیافته برخی از صفحات ***** هستند و کاربر با دیدن یک صفحه فکر نکنه کل سایت ***** هست و دیگه وارد نشه) اما مسئله اینجاست که در این بخش هم محدودیت هایی هست و اگر تعداد صفحات ***** شدتون بیشتر از یک عددی بشه کل سایت ***** خواهد شد.
دقیقا شرایطی مشابه با اخطار

اگر دقت کنید تو طول مدت ها خیلی از سایت های فیلم ***** نشدن و یک سری ها گفتن مشکلی نیست، ***** نمیشه دیگه، مجازه و ... . ولی بعدش یک موج بزرگ اومد و بزرگترین سایت ها که ادعای زیادی داشتند رو ***** کردند.

جدا از این بحث مسئله اینجاست که به این شکل وب ما هیچ پیشرفتی نداره.
همه ما میدونیم که *****ینگ حتی قادر نیست جلوی دسترسی 5% افراد رو بگیره چون فرهنگ ما تغییر کرده و شدیم مردمانی که از ***** شکن و ... برای عبور از محدودیت ها استفاده می کنیم و شده جزئی از ابزار های اصلی و فرهنگ ما
مسئله اینجاست که مسئولین به نسبت دانا هنوز متوجه این قضیه نشدن که به این شکل فقط وضع بدتر میشه.
بنده حتی معتقد هستم که روزی فرا خواهد رسید که هیچ سایتی به صورت کاملا مجاز فعالیت نخواهد کرد چرا که واقعا احمقانه به نظر میرسه.
به عنوان مثال یک سایت فیلم مجاز 10 برابر ناقص تر از سایت فیلمی هست که بر اساس نظم پیش میره و محتویات مربوط به موضوع تحت فعالیتش رو به طور کامل در اختیار کاربرا قرار میده
به زودی کاربر ها به درجه ای خواهند رسید که چنین سایت هایی براشون مفهومی نداره و تحت هر شرایطی به سایت های کاملتر دسترسی خودشون رو باز می کنن.

به نظر بنده باید تا زمانی که این اتفاق رخ بده و یا مسئولین قدری به خودشون بیان و بتونن برای مقداری هم که شده منطقی و با هوش به این قضیه نگاه کنن ( تقریبا غیر ممکن هست این مورد ) دنبال سایت فیلم مجاز نرید چون احتمال نابودی شما به شکل های مختلف بسیار بالا هست و ریسک بالایی خواهد بود

البته اگر توانایی این رو دارید که سایتی مثلا مثال تاینی مویز، ایران فیلم و ... راه اندازی کنید و مشکلی هم براتون پیش نیاد خوب هم درامد بالایی خواهید داشت و کاربرای زیادی دعا گوی شما خواهند بود.

mosili
August 18th, 2015, 09:09
درود و عرض ادب.
بنده خودم چند مدت پیش فتای ایلام بودم گزارش های فیلم +18 در سایت های فیلم رو ارسال میکردن خودشون میگفتن دیگه این سایت ها رو بیخیال شید :)
الان دارن تمرکز رو کمتر میکنن و مخصوصا مرحله دوم فیـلترینگ هم آغاز و یکسری کارها در حال اجرایی شدن هست و همین موجب میشه صرفا صفحات رو بجای سایت ها فیــلتر کنن !
با دامنه ملی و ثبت در سامان دهی کار کنید بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.
نهایت مشکلش ***** شدن هست که میشه پیگیرش کرد گاها ;)
امیدوارم در همین حد باشه .

سلام
تحت شرایطی می تونید به صورت قانونی فعالیت کنید.
اگر از چارچوب قوانین خارج بشید، احتمالا ***** میشه سایتتون و ممکنه پیگرد قانونی هم داشته باشه؛ چون تمام اطلاعاتتونو دارن.
موفق باشید
بله دقیقا بحث همینجاس که ما داریم با پای خودمون میریم تو دهن شیر ! تمام اطلاعاتمون رو داریم در اختیارشون قرار میدیم .

خیلی از وبسایت ها با ثبت در ساماندهی برای مدتی مشکلی نداشتند ولی بزرگترین هاشون در این زمینه ***** شدند
مسئله این نیست که در ساماندهی ثبت شده باشید یا خیر.
ساماندهی وظیفه بررسی تمامی محتویات شما رو نداره و قرار نیست هر چیزی دلتون خواست بزارید و انتظار داشته باشید اون ها بگن این خوبه این بده و بعد شما انجام بدید
اخطار ها یک سری محدودیت ها داره
شما وقتی سایتتون پر از فیلم هایی میشه که نباید بشه در نهایت اخطار متوقف و مستقیما ***** میشید.
برای *****ینگ هوشمند هم به همین شکل هست
سایت های بزرگ ایران هیچ مشکلی با این که برخی از صفحاتشون ***** بشه ندارند (بعد از یک مدتی که جا بیافته برخی از صفحات ***** هستند و کاربر با دیدن یک صفحه فکر نکنه کل سایت ***** هست و دیگه وارد نشه) اما مسئله اینجاست که در این بخش هم محدودیت هایی هست و اگر تعداد صفحات ***** شدتون بیشتر از یک عددی بشه کل سایت ***** خواهد شد.
دقیقا شرایطی مشابه با اخطار

اگر دقت کنید تو طول مدت ها خیلی از سایت های فیلم ***** نشدن و یک سری ها گفتن مشکلی نیست، ***** نمیشه دیگه، مجازه و ... . ولی بعدش یک موج بزرگ اومد و بزرگترین سایت ها که ادعای زیادی داشتند رو ***** کردند.

جدا از این بحث مسئله اینجاست که به این شکل وب ما هیچ پیشرفتی نداره.
همه ما میدونیم که *****ینگ حتی قادر نیست جلوی دسترسی 5% افراد رو بگیره چون فرهنگ ما تغییر کرده و شدیم مردمانی که از ***** شکن و ... برای عبور از محدودیت ها استفاده می کنیم و شده جزئی از ابزار های اصلی و فرهنگ ما
مسئله اینجاست که مسئولین به نسبت دانا هنوز متوجه این قضیه نشدن که به این شکل فقط وضع بدتر میشه.
بنده حتی معتقد هستم که روزی فرا خواهد رسید که هیچ سایتی به صورت کاملا مجاز فعالیت نخواهد کرد چرا که واقعا احمقانه به نظر میرسه.
به عنوان مثال یک سایت فیلم مجاز 10 برابر ناقص تر از سایت فیلمی هست که بر اساس نظم پیش میره و محتویات مربوط به موضوع تحت فعالیتش رو به طور کامل در اختیار کاربرا قرار میده
به زودی کاربر ها به درجه ای خواهند رسید که چنین سایت هایی براشون مفهومی نداره و تحت هر شرایطی به سایت های کاملتر دسترسی خودشون رو باز می کنن.

به نظر بنده باید تا زمانی که این اتفاق رخ بده و یا مسئولین قدری به خودشون بیان و بتونن برای مقداری هم که شده منطقی و با هوش به این قضیه نگاه کنن ( تقریبا غیر ممکن هست این مورد ) دنبال سایت فیلم مجاز نرید چون احتمال نابودی شما به شکل های مختلف بسیار بالا هست و ریسک بالایی خواهد بود

البته اگر توانایی این رو دارید که سایتی مثلا مثال تاینی مویز، ایران فیلم و ... راه اندازی کنید و مشکلی هم براتون پیش نیاد خوب هم درامد بالایی خواهید داشت و کاربرای زیادی دعا گوی شما خواهند بود.

دقیقا . این کارا و محدودیت ها معمولا جواب عکس داده .
ممنون از پاسختون .

hamidrez4
August 18th, 2015, 12:39
دوستمون راست میگه دیگه حساسیت زیادی روی اینجور سایت ها ندارن...مگر اینکه گزارشات زیادی از سایتی بدستشون برسـه.

alireza_gh
August 19th, 2015, 09:43
راستش بنده هم برام سوال هست که بعضی سایت ها کلا فیلم خارجی و سریال خارجی دارن و ***** نمیشه و حتی پیج 1 گوگل هم هستن !!

بنده یک سایت انیمه دارم که همین امروز اخطار اومد که باید فلان پستت رو جذف کنی..اگه قرار باشه اون سایت ها هم که تعداشون بالا هست، اینطوری کار کنن و در ساماندهی ثبت شده باشن و ساماندهی هم برای پست های سریال و فیلمشون بهشون ایمیل بزنه و پست هاشون رو پاک کنن که دیگه هیچی نمیمونه تو سایتشون...البته که اینطور نیست، و اصلا مورد خاصی مشاهده نمیشه و دارن با بهترین شکل کار میکنن..اما سایت هایی هم هستن که دقیقا مطالب مشابه اونارو دارن و زیاد هم تو گوگل بالا نیستن اما هر هفته فیل میشن

فتا اگر هم بخواد گیر بده به سایت هایی گیر میده که فیلم های پ.و.ر.ن.و میزارن...و همچنین از شرکت های ایرانی خرید میکنن..سایت هایی که تا به حال مشاهده کردم با اینطور مطالب از سایت های هاست رایگانِ خارجی هاست میگیرن و دیگه اینطوری کسی نمیتونه بگه سایتت رو ببند :|