PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب کنترل پنل

mohsen041
August 17th, 2015, 11:49
با سلام. بنده میخوام روی سرورم کنترل پنل نصب کنم سرور برای میزبانی یک یا الی دوتا سایته که تفریحی هستن
میخواستم بپرسم با توجه به وجود کنترل پنل های رایگان مانند وبمین و کلوکسو ایا موردی نداره اینارو نصب کنم؟ کاراییشون چطوره ایا رایگان نصب کنم یا دایرکت ادمین
با توجه به این که اولویت بنده نصب کنترل پنل رایگان هست از دوستان درخواست مشاوره دارم
چه کنترل پنلی نصب کنم که از لحاظ امنیت و سرعت و کارایی و.. پاسخگوی من باشه...

peym@n
August 17th, 2015, 11:51
درود
بهتره یه لایسنس دایرکت ادمین خریداری نمائید.و از کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده نمائید
موفق باشید

mobinhost.in
August 17th, 2015, 11:52
درود
اگر امنیت براتون مهم هست کنترل پنل نال شده و حتی المقدور رایگان استفاده نکنید.
دایرکت ادمین هزینه آن ناچیز هست 15ت ماهانه
در صورت نیاز ، در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید تا به شما آفر بدهیم.

spark3r
August 17th, 2015, 11:52
با سلام
دوست عزیز کنترل پنل راگان نصب نکنید مشکلات امینتی زیادی داره.
ارزون ترینش دایرکت ادمینه و بهترینش Cpanel

SCN
August 17th, 2015, 11:53
Webmin و Virtualmin در کنار هم گزینه خوبی هستن ، حداقل مشکلات Kloxo و KloxoMR رو ندارند.

hamra
August 17th, 2015, 11:54
خب از دایرکت ادمین استفاده کنید .
لایسنس دایرکت ادمین از قیمت پایین تری برخوردار است .
هم از امنیت خیالتون راحت میشه .
به دنبال رایگان هم نباشید بهتره !

RoobinaServer
August 17th, 2015, 12:17
با سلام. بنده میخوام روی سرورم کنترل پنل نصب کنم سرور برای میزبانی یک یا الی دوتا سایته که تفریحی هستن
میخواستم بپرسم با توجه به وجود کنترل پنل های رایگان مانند وبمین و کلوکسو ایا موردی نداره اینارو نصب کنم؟ کاراییشون چطوره ایا رایگان نصب کنم یا دایرکت ادمین
با توجه به این که اولویت بنده نصب کنترل پنل رایگان هست از دوستان درخواست مشاوره دارم

با سلام

سرور دارای کنترل پنل دایرکت ادمین یا ... رایگان بگیرید.
معمولا دیتاسنتر ها و میزبان ها که چنین آفرهایی میدهند از قیمت ها و آفر های مخصوصی توسط ارائه کننده های لایسنس بهره مند هستند که به نفع شما هم هست.

باتشکر

nginxweb
August 17th, 2015, 12:17
درود

دوست گرامی اگر رایگان مد نظر دارید استفاده کنید webmin GBL که ترکیبی با vritualmin هستش بهترین و حرفه ای ترین گزینه میباشد که جدا از امنیت بالا اینقدر کامل هستش که امکاناتش از whm نیز بسیار بیشتر هستش و جدا از یک webhosting control panel یک server control panel نیز هست و امکانات بیشماری دارد که شما را از ssh بی نیاز میکند. امنیت بسیار مناسبی نیز دارد و با وب سرورهای مختلف مانند nginx نیز بطور کامل integrate میشود.

ارادت
:53:

ourweb
August 17th, 2015, 12:28
centos webpanel میتوانید نصب کنید خیلی خوب هست

wenhost
August 17th, 2015, 12:35
با سلام
کنترل پنل دایرکت ادمین یک کنترل پنل سبک و ارزان قیمت است و مناسب برای وب سایت ها میباشد

s0NY
August 17th, 2015, 12:49
lx بهترین است سبک تر و رایگان است اما باگ دارد

shervinrv
August 17th, 2015, 15:04
طبق تجربه هرچند کمی که دارم با امتحان بسیاری از کنترل پنل ها در نهایت به webmin رسیدم.
در سایت های ایرانی و خارجی هم افراد با تجربه همه وب مین رو توضیه میکنن

- - - Updated - - -

طبق تجربه هرچند کمی که دارم با امتحان بسیاری از کنترل پنل ها در نهایت به webmin رسیدم.
در سایت های ایرانی و خارجی هم افراد با تجربه همه وب مین رو توضیه میکنن

aligoli
August 17th, 2015, 15:07

دایرکت ادمین از لحاظ موارد خاصی ( امنیت - بهینه - قابلیت های متفاوت ) و البته هزینه بهترین گزینه برای شما است.

alivw71
August 18th, 2015, 15:34
کنترل پنل رایگان (کلوکسو) استفاده کردیم و گزینه مناسبی هست و قابلیت کنترل سرور هم دارد.
و کنترل پنل غیر رایگان هم دایرکت ادمین مناسب هست.

mahdi20
August 18th, 2015, 16:13

پیشنهاد بنده به شما استفاده از کنترل پنل دایرکت ادمین هست مبلغ زیادی هم نمیخواد ماهیانه هزینه کنید ماهی 8500 الی 20 هزارتومان میفروشن بستگی به نوع پیشنهاد فروشنده ها داره .