PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی whois فارسی سریع و آسان با قابلیت بررسی 17 دامین همزمان

alikamanak
August 17th, 2015, 03:01
درود بر شما

دوستان عزیز ، از این پس می توانند برای جست و جوی دامین با نام دلخواه خودشون ، روی 17 پسوند شناخته شده در ایران ، از طریق آدرس زیر که خودمون تدارک دیدیم اقدام فرمایند.

کار با این whois بسیار آسان است ، و فقط کافیست عنوان دامین خود را وارد نمائید تا وضعیت 17 پسوند زیر برای شما نمایش داده شود.

.com
.org
.net
.ir
.asia
.biz
.pro
.info
.cc
.in
.co
.pw
.name
.tv
.us
.uk
.ru

آدرس هویز: http://dwtco.ir/whois.aspx

TeraServerCo
August 27th, 2015, 20:29
ممنون خوبه. سعی کنید امکانات وب مستر بیشتری اضافه کنید

alikamanak
August 27th, 2015, 20:33
ممنون خوبه. سعی کنید امکانات وب مستر بیشتری اضافه کنید

ان شاء الله

secureconfig
August 27th, 2015, 20:59
سلام.

باتوجه به اینکه چک کردن ۱۷ پسوند همزمان زمان زیادی میبره ، پیشنهاد میکنم یک قابلیت بزارید تا بشه پسوند هارو انتخاب کرد.
بنده یک دامنه وارد کردم و چند دقیقه هست که دارم جستجو میکنه ... !

همچنین طول بخش سفید (خالی) صفحه زیاده - به نظر بنده بهتره طول در ابتدا برابر با محتوا باشه و بعد از نمایش دادن نتایج ،‌طول با jquery زیاد بشه.

موفق باشید.

alikamanak
August 31st, 2015, 14:04
سلام.

باتوجه به اینکه چک کردن ۱۷ پسوند همزمان زمان زیادی میبره ، پیشنهاد میکنم یک قابلیت بزارید تا بشه پسوند هارو انتخاب کرد.
بنده یک دامنه وارد کردم و چند دقیقه هست که دارم جستجو میکنه ... !

همچنین طول بخش سفید (خالی) صفحه زیاده - به نظر بنده بهتره طول در ابتدا برابر با محتوا باشه و بعد از نمایش دادن نتایج ،‌طول با jquery زیاد بشه.

موفق باشید.

درود بر شما...

اگر اینترنتی با پینگ منظم و سرعت مناسب داشته باشید این فرآیند بین 5 تا 10 ثانیه به طول می انجامد....

kool
August 31st, 2015, 15:10
بله برای من حدود 12 ثانیه نتیجه نمایش داده شد ...