PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم موضوع برای سایت؟

serialfa
August 16th, 2015, 23:47
سلام
قصد راه اندازی یک سایت با موضوعی جدید دارم

اگر قرار بود یکی از این موضوعات رو انتخاب می کردید کدوم یکی رو ترجیح می دادین؟

تفریحی
خبری
خبری ورزشی
اخبار یه باشگاه خاص
گالری تصاویر
سایت پاپ آپ حرفه ای

بنظرتون کدومش بهتره؟

محمد محمدیی
August 16th, 2015, 23:50
خبری ورزشی

بنظر من این خوبه

yourhosting
August 16th, 2015, 23:55
تو هرکدوم حداقل 10 ها سایت به صورت حرفه ای یا غیرحرفه ای کار میکنند و برای برتری بین اوها باید سرمایه تلاش داشته باشید
پیشنهاد من
سایت پاپ آپ حرفه ای

serialfa
August 17th, 2015, 09:56
بقیه نظری ندارند؟

ehsanyeganeh
August 17th, 2015, 09:59
گالری تصاویر

ho3yn_sha2
August 17th, 2015, 11:05
پاپ آپ حرفه ای

مینا-صیفی
August 17th, 2015, 11:10
به نظر من خودتون را درگیر کار در اینترنت نکنید که پر از دردسر استرس هست ( تجربه 6.7 سالم اینو میگه )

اما برای موفقیت ثابت و حرفه ای مستحکم باید سرمایه بالای بزارید و مشهور بودن با تبلیغات فراوان در غیر این صورت درامد خوب و یا ثابت نسبت به دردسر استرس هایی که سایت یا سرور ها دارند نمیصرفه با تشکر

serialfa
August 17th, 2015, 11:42
یک سایت پاپ آپ حدودا چقدر سرمایه میخواد؟
هم چنین یک سایت تبلیغات کلیکی بیشتر با حدود 5میلیون سرمایه چیزی میشه؟

hamra
August 17th, 2015, 11:50
به دنبال سایت های پاپ آپ و این چیز ها که با اسم کسب درآمد هستند نرید ، کلا سایت هایی که به کاربر سود میده دنبالش نباشید(حالا میخواد پاپ آپ باشه میخواد کلیکی باشه) . ورشکستگی واضح است در این سیستم ها . مگر شرایط کاری سایتتون بسیار خاص باش که بتونید همه ی موارد رو کنترل کنید .
بنظرم روی گزینه ی عکس بهتر است کار کنید
یا خبری ورزشی هم خوبه .

ho3yn_sha2
August 17th, 2015, 11:53
یک سایت پاپ آپ حدودا چقدر سرمایه میخواد؟
هم چنین یک سایت تبلیغات کلیکی بیشتر با حدود 5میلیون سرمایه چیزی میشه؟

برای سایت پاپ آپ یه اسکریپت حرفه ای نیاز دارید که قیمتش حدود 400 تا 600 تومن هست ( مدلهای مختلفی برای اسکرپیت پاپ آپ هست )
+ یه مقدار بودجه اولیه برای پرداختی به کاربرانتون و جلب اعتماد اونها که هرچی بیشتر باشه بهتر هست و خیال خودتون هم راحت تر ... سایتهای پاپ آپ برای معروف شدن حداقل به چندین ماه فعالیت نیاز دارن چون الان ده ها سایت پاپ آپ ایجاد شده که به جرات میتونم بگم 80 % اونها مشتری مداری رو زیر پا میزارن و پول کاربرانشون رو بالا میکشن . هر وبمستری حداقل یکبار زخمی سیب فریب این سایتهای پاپ آپ شده و حق و حقوقش رو ندادن . پس بودجه اولیه تون رو بیشتر درنظر بگیرید تا مشکلی پیش نیاد

+ یه سری هزینه های جانبی هم دارید مثل هزینه خرید هاست و دامنه ، هزینه تبلیغات برای جذب کاربر و ...

hamidrez4
August 17th, 2015, 15:26
تفریحی

GREAT
August 17th, 2015, 15:27
نفریحی بهترین گزینست

ltiny
August 17th, 2015, 17:02
سایت های تفریحی از بقیه عمومی تر هستند در نتیجه مخاطب و بازدید کننده بیشتری خواهند داشت

mahdi20
August 17th, 2015, 17:41
سلام
قصد راه اندازی یک سایت با موضوعی جدید دارم

اگر قرار بود یکی از این موضوعات رو انتخاب می کردید کدوم یکی رو ترجیح می دادین؟

تفریحی
خبری
خبری ورزشی
اخبار یه باشگاه خاص
گالری تصاویر
سایت پاپ آپ حرفه ای

بنظرتون کدومش بهتره؟

تو ضمینه ورزشی یا تفریحی اگر خلاق باشید و ایده ای نو داشته باشید فکر کنم موفق میشن

serialfa
August 17th, 2015, 21:06
تشکر از دوستان.
سایر دوستان هم نظرات رو بدن
تااینجا نظرم رفت رو تفریحی

GREAT
August 17th, 2015, 21:11
بهترین گزینه همون تفریجی هست البته باید وقت صرف کنید