PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عملیات بعد از نصب کنترل پنل؟؟؟

mohsen041
August 16th, 2015, 17:28
با سلام یه وی پی اس خریدم کلوکسو رو روش نصب کردم و تنضیمات مربوطه رو انجام دادم
الان نیاز به نصب وب سرور هست؟ آیا وب سرور همراه با خود کلوکسو نصب میشه؟ یا نه؟
نیاز به نصب پی اچ چی هست؟ آیا پی اچ پی و مای اس کیو ال همرا با خود کلوکسو نصب میشه؟ یا باید اینارو نصب کنم؟
لطفا یه روشن سازی بفرمایید

SCN
August 16th, 2015, 17:37
خودش نصب میشه.
اما مشکلات عجیب قریب خیلی داره. :)

mohsen041
August 16th, 2015, 18:48
میشه بفرمایید تنظیمات دی ان اس چطوریه؟ مثلا من یه آیپی دارم میخوام دی ان اس سرورم ns1.x.com باشه
حالا روی کلوکسو و روی دامنه x.com چه تغییراتی باید انجام بدم که به دامنه x.com بفهمونم که تو مال این سروری؟؟ کلا باید چیکار کنم؟

- - - Updated - - -

خودش نصب میشه.
اما مشکلات عجیب قریب خیلی داره. :)

میشه بفرمایید تنظیمات دی ان اس چطوریه؟ مثلا من یه آیپی دارم میخوام دی ان اس سرورم ns1.x.com باشه
حالا روی کلوکسو و روی دامنه x.com چه تغییراتی باید انجام بدم که به دامنه x.com بفهمونم که تو مال این سروری؟؟ کلا باید چیکار کنم؟

SCN
August 16th, 2015, 19:45

- - - Updated - - -

قسمت Resource
DNS Templates
اونجا اضافه کنید.

mohsen041
August 16th, 2015, 23:22
قسمت Resource
DNS Templates
اونجا اضافه کنید.

من الان یه دامین توی نیک دارم تو قسمت دی ان اس اون دامین چی ست کنم؟ میخوام بشه دامین وی پی اسم

- - - Updated - - -

من الان یه دامین توی نیک دارم تو قسمت دی ان اس اون دامین چی ست کنم؟ میخوام بشه دامین وی پی اسم

کسی نیست کمک کنه؟

allbert
August 16th, 2015, 23:56
شما به نظر من بهتره از دایرکت ادمین ستفاده کنید ... مخصوصا اگر اطلاعاتون براتون مهم هست...

mohsen041
August 17th, 2015, 00:00
مگه مشکلش چیه کلوکسو؟

allbert
August 17th, 2015, 00:17
امینت پایین، باگ در سیستم ...

اگر میخواید مدیریت این پنل رو انجام بدید باید احاطه خوبی به مباحث مربوط به مدیریت سرور و لینوکس داشته باشید.