PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستانی که موبایل هوشمند دارند بنده رو برای خرید راهنمایی کنند

jpmo02
August 16th, 2015, 15:04
سلام خدمت دوستان واساتید
من یه گوشی galaxy pocket دارم
هم صفحه نمایشش کوچکه وهم رم خاصی نداره
پردازندش هم 0.8 هست
برای کارهای معمولی و سه تا از مسنجرها بعدک نیست و خوب عمل میکنه
ولی برای وبگردی والبته کارهای جانبی مثل چک کردن ایمیلها و.. سنگین هست وخیلی کند عمل میکنه
من بجز سه نرم افزار مسنجر ویاهوم میل دیگه چیزی ندارم ولی خیلی سنگین هست وکفاف کارهای جانبی دیگه رو نمیده

از دوستان اساتیدی که در حوزه وب فعالیت میکنند چون معمولا سروکار بیشتری با این گوشی ها وکارکرد در اینترنت دارید تقاضا دارم تجربشون رو دراختیار من ودیگر دوستان قرار دهند
اینکه تبلت بهتر هست یا گوشی
چه اندازه ای برای کارهای وبگردی ونرم افزارهای مسنجر وایمیل مناسبه
و از همه مهمتر حملش بهتره

نظرم روی اینه که دو سیسم کارته باشه
اگر موبایل خوبی رو هم میدونید ویا استفاده کردید لطفا معرفی کنید

بفرمایید که سامسونگ بهتره یا سونی؟
کدوم روان تر وپر امکانات تر وشاید بشه گفت سخت کار تر هستند و..

درنظرسنجی هم شرکت کنید: موارد 1 و 2 جداگانه هست ودر هر مورد اون موردنظره رو انتخاب کنید
سپاس فراوان از تمام دوستان :53:

taksis
August 16th, 2015, 15:11
من خودم ویندوز بازم.با اندروید زیاد سازم نمیشه :d
لومیا 1520 دارم.ویندوز فون
گوشی کاملیه.دوربین20.
حافظه 32 گیگ.رم هم 2 گیگ
پردازنده 8 هسته 2.2
همه جوره کامله.و اینکه شما وقتی ویندوز فون دستت میگیری میدونی دیگه نه از هنگ کردن خبریه نه از لگ زدن نه چیزی.
دیگه اون مونده به سلیقه خودتون چه برندی بگیرید

ehsanyeganeh
August 16th, 2015, 15:35
بیخیال اندروید اگه پول داری برو ios بگیر
اگرم بودجه ات محدوده ویندوزفون
تا کار نکنی با ویندوزفون نمیدونی چه مزه ای میده :D

adnan magic
August 16th, 2015, 15:36
عزیز مونده شما بودجتون چقدره.
در ضمن هیچ وقت تحت تاثیر قرار نگیرید که باید مثلا گلگسی ۶ بگیرم نه! خیلی گوشی ها هستن از اون بهترن و قیمت کمتری دارند البته نمی گم سامسونگ بده خیلی هم خوبه.
ولی اگر بودجتون تا جایی که بتونید اس ۶ بخرید برید سونی زد ۴ بخرید ( که البته کم مونده منتشر بشه ) و اگر هم قیمت زد ۴ زیاد بود زد ۳ بخرید امکانات کاملی هم دارم. من خودمم باهاش کار کردم خیلی عالیه.
فاملیمون از دوچرخ افتاده بود پایین کل گوشی خم شده بود کم کم خمشو برگردوند گوشی هم کاملا کار میکنه.
ولی در کل هر دو سامسونگ و سونی خوبن.

hamedmj
August 16th, 2015, 15:40
نظرسنجیتون خیلی باحاله :d

موبایل، تبلت ، سامسونگ :d چه ربطی به هم دارن؟ :|

jpmo02
August 16th, 2015, 15:44
ممنون از دوستانی که تا الان راهنمایی کردند واطلاعاتشون رو دراختیارم گذاشتند
بودجه دارم ولی نمیخوام بیشتر از 500 یا 600 هزارتومن خرج کنم
یه گوشی ماورایی هم نمیخوام!! یه چیز خوب و حالا خیلی جدیدم نبود اشکالی نداره ولی هرچی جدیدتر بهتر

ایفون که فکر کنم سیستمش همون ios هست از چند نفری که داشتند پرسیدم گفتند نرم افزارها واینهاش خیلی خوب گیر نمیاد
مثلا باید فقط از روی مارکت خودش بگیری واینطور چیزها که فکر میکنم یه کم برام دردسر داره!!
منتظر تجربیات ودانسته های دیگر دوستان هم هستم.. :53:

gholamkale
August 16th, 2015, 15:46
بستگی به بودجه داره
ولی گوشی حداقل 5اینچ بگیری هم خوشدست تره نسبت به تبلت هم صفحه اش مناسب کار شماست
انتخاب برند هم سلیقست چون اکثر برند ها دارن گوشیای با کیفیت میزنن اما خودم به شخصه سونی رو انتخاب میکنم

jpmo02
August 16th, 2015, 15:46
نظرسنجیتون خیلی باحاله :d

موبایل، تبلت ، سامسونگ :d چه ربطی به هم دارن؟ :|
در پست اول نوشتم که!! :d
دو موردی که کناشون 1 زدم مربوط به هم هستند و سه موردی که 2 زدم به هم
یعین در اصل دوتا نظرسنجیه
اولی موبایل بگیرم بهتره یا تبلت
دومی مدلش سامسونگ باشه یا سونی یا سایر
:53:

sardarn
August 16th, 2015, 15:56
سلام

گوشی معمولی سامسونگ نگیرید که من دست هر کی دیدم افتضاح هست.فقط گوشی های خوبش بگیرید.در هر صورت من توصیه می کند از بقیه مدل ها گوشی تهیه کنید.

موفق باشید

سرزمین
August 16th, 2015, 16:02
سلام، اگه میخواین گوشی رو برای مدت زیادی داشته باشید سعی کنید 4g رو هم پشتیبانی کنه و بسته به کارتون هست و انتظاراتی که از گوشی مورد نظر دارید.

marofiserver.com
August 16th, 2015, 17:10
درود بنده هوآوی رو پیشنهاد میکنم

wenhost
August 16th, 2015, 17:28
هواوی در شرایط فعلی پیشنهاد میشود
از نظر خرابی از بیش تر به کمتر
1- htc
2- سونی
3-هواوی
3- سامسونگ
4- اپل هستش

novinvps.com
August 16th, 2015, 21:31
سلام
به عنوان کسی که همیشه سعی کردم بدون تعصب به هر ممحصولی نگاه کنم
توصیه میکنم سونی.

hamed75
August 16th, 2015, 22:55
اگه نمایندگی بلک ویو تو محلتون هست حتما یان گوشی ها رو انتخاب کنید
من کرون گرفتم 610 هززار
دوربین عقب 14 - دوربین جلو 8
6 هسته cpu 2.2
رم دو
اندروید 4.4.2
رنک توی بنچ مارک سی و سه هزار و خورده ای
و مهمتر از همه دفتر مرکزیش توی ایتالیاس پشتش نوشته Made In Italia:->
اپدیت هفتگی و رام هاشم موجوده توی سایت

hegza
August 16th, 2015, 23:08
ممنون از دوستانی که تا الان راهنمایی کردند واطلاعاتشون رو دراختیارم گذاشتند
بودجه دارم ولی نمیخوام بیشتر از 500 یا 600 هزارتومن خرج کنم
یه گوشی ماورایی هم نمیخوام!! یه چیز خوب و حالا خیلی جدیدم نبود اشکالی نداره ولی هرچی جدیدتر بهتر

ایفون که فکر کنم سیستمش همون ios هست از چند نفری که داشتند پرسیدم گفتند نرم افزارها واینهاش خیلی خوب گیر نمیاد
مثلا باید فقط از روی مارکت خودش بگیری واینطور چیزها که فکر میکنم یه کم برام دردسر داره!!
منتظر تجربیات ودانسته های دیگر دوستان هم هستم.. :53:

به نسبت قوی + گارانتی+خوش دست با این حیطه قیمت سامسونگ گلگسی گرند 2

سیدرضا بازیار
August 16th, 2015, 23:24
در قدم اول مشخص کنید موبایل یا فبلت یا تبلت یا لپ تاپ
به نظر من تبلت ها مناسب نیستند (مگر تبلت های سرفیس مایکروسافت که با پولش میشه لپ تاپ خرید که بهتر هم هست...!)ف
لپ تاپ هم بحث جداگانه داره که فعلا بیخیال میشیم...
پس موبایل بخرید. اگه موبایل 3 تا 5 اینچی میخواید که خوبه و اگه 5 تا 7 اینچ میخواید برید سراغ فبلت. به نظر من خیلی بزرگ نباشه بهتره. چون حمل کردنش یکم سخته و دردسرهای خودش رو داره (مزیت هایی هم مثل بازی کردن و دیدن فیلم هم داره که با وجود صفحه بزرگتر بهتر هستند)

در قدم دوم مشخص کنید که سیستم عامل چی باشه. اندروید یا ویندوز فون یا مک
اندروید توسط شرکت گوگل پشتیبانی میشه که شرکت بزرگی هست. اما سیستم عامل جالبی نیست و امنیت خوبی نداره. از نظر شخصی من خوب نیست...
ویندوز فون توسط شرکت مایکروسافت پشتیبانی میشه که خیلی سریع و روان هست... نرم افزار هاش هم فعلا از سایر رقیب ها کمتره و مطمئن باشید به زودی خیلی پیشرفت میکنه (بخاطر ویندوز قدرتمند 10)
مک هم توسط شرکت اپل پشتیبانی میشه که خیلی حرفه ای و گران قیمت هست. از قیمتش که بگذریم, در ایران کاربرد زیادی نداره و بیش از 90% مردم ما بخاطر سیب گاز زده میخرن که بگن ما هم پولدار هستیم...

در کل من پیشنهاد میکنم یه چیزی بخرید که دارای مشخصات زیر باشه:
حدود 5 اینچ باشه
نگهداری شارژ اون خوب باشه (باتری لیتیوم پلیمر داشته باشه)
کیفیت اون حداقل 1920 × 1080 باشه
رم حداقل 2
پردازنده 4 هسته ای
حافظه حداقل 32 گیگ (در صورتی که حداقل 16 گیگ بود, قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه داشته باشه)
دارای باند 3g و 4g باشه
من پیشنهاد میکنم ویندوز فون باشه. چون ویندوز 10 خیلی قوی هست و چیزایی در مورد آینده اون پیشبینی شده که واقعا میتونم بگم عالیه!

حتی شرکت اپل بخشی به سایتش اضافه کرده که کاربر ها بتونن روی لپ تاپ های اپل ویندوز 10 رو نصب کنن که این ثابت میکنه خیلی قوی ظاهر شده...