PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری در حوزه فناوری

nexinel
August 16th, 2015, 11:37
از شخصیت های حقیقی و حقوقی که توان سرمایه گذاری روی طرح های فناوری با ریسک متوسط و بازده مناسب و با تضمین برگشت اصل مبلغ سرمایه گذاری در صورت شکست، را دارند (ضمن تاکید روی این نکته که شرح پروژه تا قبل از اتمام مراحل ثبت پتنت و اتمام روند توسعه و ارایه به بازار، به هیچ عنوان ارایه نخواهد شد)، خواهشمند است میزان بودجه و شرایط خود را از طریق پیغام خصوصی به اطلاع اینجانب برسانند. لازم به ذکر است کلیه امور بصورت رسمی و قانونی ثبت و صورتجلسه شده و این افراد به عنوان سرمایه گذار در شرکت ثبت شده مربوطه سهامدار خواهند بود و قرارداد نحوه همکاری فی ما بین در دفتر اسناد رسمی امضا می گردد.

company_hosting
August 16th, 2015, 12:32
سلام

بهتر نبود اول شرحی از خودتان
محل کار / شهر و ... ارسال کنید

شماره تلفنی
شماره ثبتی
شرکتی...

همینظوری اعلام امادگی کنید ... ؟

mohammdi721
August 16th, 2015, 12:43
بدون شرح پروژه هیچکس سرمایه گذاری نمیکنه
مینیمم مبلغ سرمایه گذاری چقدره ؟

nexinel
August 16th, 2015, 13:11
ضمن تشکر از نظرات شما،

سلام

بهتر نبود اول شرحی از خودتان
محل کار / شهر و ... ارسال کنید

شماره تلفنی
شماره ثبتی
شرکتی...

همینظوری اعلام امادگی کنید ... ؟

در این مرحله خیر دوست عزیز، هدف شناسایی و بررسی توانمندی افراد داوطلب می باشد و ادامه پروسه بعد از پیدا کردن افراد مناسب. بنده نگفتم که بدون هیچ توضیحی سرمایه رو واریز بفرمایید، بلکه عرض کردم افرادی که میتونن این کار رو با شرایط کلی انجام بدهند، بودجه و شرایط همکاری رو اعلام تا پس از انتخاب افراد مناسب، در خصوص سایر جزئیات با ایشان صحبت کنیم.

بدون شرح پروژه هیچکس سرمایه گذاری نمیکنه
مینیمم مبلغ سرمایه گذاری چقدره ؟

خوب ما به دنبال کسی هستیم که این کار را به همین شکل انجام دهد و در واقع فقط نقش سرمایه گذار را ایفا کند و نه شریک تجاری و تصمیم گیرنده و دخالت کننده در امور اجرایی. در مورد مبلغ هم، هر سرمایه گذار بسته به شرایط خود و دانش مالی و تجاری که دارد، تصمیم می گیرد به چه میزان روی یک پروژه سرمایه گذاری کند و تا چه حد موجب ارتقای وضعیت آن شود. این مسئله نیز بعد از صحبت های تکمیلی با هر فرد مشخص خواهد شد. هر چند هزینه های اولیه ما مشخص می باشد، اما در این مرحله قصد اعلام آن را نداریم. در حال حاضر دنبال سرمایه گذارانی هستیم که بتوانند پروژه را بطور پیوسته حمایت کنند.

----

دوستان عزیز، بنده متوجه تمام فرمایشات مشابهی که ممکن است بخواهید همچون این دوستان، بفرمایید هستم. در این حوزه و بازار کار نیز بی تجربه و تازه کار نیستیم. تنها افرادی که به شکل مورد نظر ما می توانند قدم پیش بگذارن پیغام خصوصی دهند، از سایر دوستان با نظرات مخالف تشکر می کنم و از ایشان می خواهم وارد این مسئله نشوند.

با تشکر

company_hosting
August 16th, 2015, 13:16
ضمن تشکر از نظرات شما،

در این مرحله خیر دوست عزیز، هدف شناسایی و بررسی توانمندی افراد داوطلب می باشد و ادامه پروسه بعد از پیدا کردن افراد مناسب. بنده نگفتم که بدون هیچ توضیحی سرمایه رو واریز بفرمایید، بلکه عرض کردم افرادی که میتونن این کار رو با شرایط کلی انجام بدهند، بودجه و شرایط همکاری رو اعلام تا پس از انتخاب افراد مناسب، در خصوص سایر جزئیات با ایشان صحبت کنیم.

خوب ما به دنبال کسی هستیم که این کار را به همین شکل انجام دهد و در واقع فقط نقش سرمایه گذار را ایفا کند و نه شریک تجاری و تصمیم گیرنده و دخالت کننده در امور اجرایی. در مورد مبلغ هم، هر سرمایه گذار بسته به شرایط خود و دانش مالی و تجاری که دارد، تصمیم می گیرد به چه میزان روی یک پروژه سرمایه گذاری کند و تا چه حد موجب ارتقای وضعیت آن شود. این مسئله نیز بعد از صحبت های تکمیلی با هر فرد مشخص خواهد شد. هر چند هزینه های اولیه ما مشخص می باشد، اما در این مرحله قصد اعلام آن را نداریم. در حال حاضر دنبال سرمایه گذارانی هستیم که بتوانند پروژه را بطور پیوسته حمایت کنند.

----

دوستان عزیز، بنده متوجه تمام فرمایشات مشابهی که ممکن است بخواهید همچون این دوستان، بفرمایید هستم. در این حوزه و بازار کار نیز بی تجربه و تازه کار نیستیم. تنها افرادی که به شکل مورد نظر ما می توانند قدم پیش بگذارن پیغام خصوصی دهند، از سایر دوستان با نظرات مخالف تشکر می کنم و از ایشان می خواهم وارد این مسئله نشوند.

با تشکر

سلام

دوست عزیز بحث تجربه و ... نیست

شما میخواهید ببینید کی توانایی داره ؟ خب اون شخص برای مثال خوده بنده اول باید ببینم شما کی هستی و توانایی اداره پولی که میدهم داری تا خودم معرفی کنم

ندیده و نشناخت چطوری به شما بگم من توانایی دارم

...

پیشنهاد میکنم یک رزومه از خودتان بدهید هر کس تمایل داره اعلام امادگی کند

به این شکل همه توانایی دارند چون یک حرف هست اما مهم قسمت عمل کردن هست

موفق باشید

nexinel
August 16th, 2015, 14:40
سلام

دوست عزیز بحث تجربه و ... نیست

شما میخواهید ببینید کی توانایی داره ؟ خب اون شخص برای مثال خوده بنده اول باید ببینم شما کی هستی و توانایی اداره پولی که میدهم داری تا خودم معرفی کنم

ندیده و نشناخت چطوری به شما بگم من توانایی دارم

...

پیشنهاد میکنم یک رزومه از خودتان بدهید هر کس تمایل داره اعلام امادگی کند

به این شکل همه توانایی دارند چون یک حرف هست اما مهم قسمت عمل کردن هست

موفق باشید

دوست گرامی، اگر شما شخص توانای نوعی هستید، همانطور که در پست اول عرض کردم پیغام خصوصی بدید بگید بنده فلان مقدار سرمایه آزاد دارم برای کار و به فلان شکل و فلان شرایط حاضرم کار بکنم. اگر شرایط و میزان سرمایه شما متناسب با پروژه بنده بود، آنگاه برای توضیحات تکمیلی تماس خواهم گرفت و طی جلسه ای در محل شرکت ما، فونت مالی شما رویت خواهد شد و شرایط خدمت شما ارایه میشه و در صورت توافق قرارداد اولیه رو عقد می کنیم تا سایر امور اداری در فرصت مناسب انجام بشه. در غیر اینصورت صلاح نمیدانم حتی اندکی توضیح به کسی ارایه دهم.

موفق باشید

company_hosting
August 16th, 2015, 14:53
سلام مجدد
در یکی از پست های چند روز پیش گفتم

اگر فروشنده بخواهد کاسبی کند و ارائه خدمات بدهد و کارفرما باشد
مشتری یا درخواست کننده خدمات باید حدالعقل شرایط اعتماد سازی از شخص کاسب/ فروشنده / برنامه نویس ببیند

الان شما 1 مورد ثابت کنید که چطوری من به شما اعتماد کنم و اعلام کنم برای مثال x تومان دارم ؟ رو بگم ؟ با چه دلیلی به شما بگم ؟
1 نام کاربری برای سال 2014 ؟ در انجمن ؟

به هر حال جسارت نباشه اگر تجربه ای باشه و ... این طریقه جذب افراد برای سرمایه گذازی نیست و کسی هم اعلام نمیکند

با توجه به این سوال
چه دلیلی دارد من به شما بگم x تومان دارم

و این قسمت نامعلوم شما

پیغام خصوصی بدید بگید بنده فلان مقدار سرمایه آزاد دارم برای کار (کدام کار نامشخص ) و به فلان شکل و فلان شرایط حاضرم کار بکنم. اگر شرایط و میزان سرمایه شما متناسب با پروژه بنده بود، آنگاه برای توضیحات تکمیلی تماس خواهم گرفت .....
موفق باشید

موفق باشید

nexinel
August 16th, 2015, 15:03
سلام مجدد
در یکی از پست های چند روز پیش گفتم

اگر فروشنده بخواهد کاسبی کند و ارائه خدمات بدهد و کارفرما باشد
مشتری یا درخواست کننده خدمات باید حدالعقل شرایط اعتماد سازی از شخص کاسب/ فروشنده / برنامه نویس ببیند

الان شما 1 مورد ثابت کنید که چطوری من به شما اعتماد کنم و اعلام کنم برای مثال x تومان دارم ؟ رو بگم ؟ با چه دلیلی به شما بگم ؟
1 نام کاربری برای سال 2014 ؟ در انجمن ؟

به هر حال جسارت نباشه اگر تجربه ای باشه و ... این طریقه جذب افراد برای سرمایه گذازی نیست و کسی هم اعلام نمیکند

با توجه به این سوال
چه دلیلی دارد من به شما بگم x تومان دارم

و این قسمت نامعلوم شما

موفق باشید

همانطور که شما می فرمایید بودجه تون قابل عرض نیست، پروژه بنده هم قابل ذکر نیست. به هر حال قطعا شما فرد مورد نظر من نیستید، پس خواهشمندم بیشتر از این وقت بنده و خودتان را نگیرید.

موفق باشید