PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک ! در whm از سایت های مشتری ها چخ جوری بک آپ بگیرم ؟

alisc
September 9th, 2010, 14:14
سلام خسته نباشید :)
وقتتون بخیر

من از یه سایتی 5 گیگ ریسلر دارم ، اما داخل whm من قسمت بک آپ قفل هست ، من اجازه ورود به این ناحیه رو ندارم !!!
بهشون گفتم فعال کنند ، گفت نمیخواد ما هر روز خودمون میگیریم . اما من میخوام خودم بگیرم .

میخواستم ببینم چه جوری میتونم از سایت های مشتریانم خودم بک آپ تهیه کنم ؟ هم از دیتابیس ؟ هم از سایت ؟

نحوه برگردوندن چه جوری ؟

آیا بک آپ های گرفته شده درست کار می کنند ؟

با تشکر فراوان

Talahost.Com
September 9th, 2010, 14:32
سلام
باید به cpanel کاربر وارد بشید و از طریق بخش backup --> full backup اقدام کنید
البته همونطور که فرمودید بخش بک آپ غیرفعال شده پس شما بهش دسترسی ندارید.

it-net
September 9th, 2010, 14:43
سلام دوست من
این امکان بک آپ رو معمولا برای زیر رسیلرها میبندن چون هنگام بک آپ گیری مقداری از رم سرور مشغول میشه و شما فرض کنید بجای اینکه فقط یک نفر از کل سرور بگیره 10 نفر بک آپ بگیرن و درصد اشغالی رم بسیار بالا میره و باعث کندی سرعت سرور میشه.;)

یکی از دوستان همین فروم نرم افزاری تولید کردن که زیر رسیلر ها هم امکان بک آپ گیری رو پیدا می کنن که دارای هزینه ای هست.
خواستین پ.خ بدین چون دادن تبلیغ مجاز نیست در این تاپیک.
خود منم برای زیر رسیلرهام از این نرم افزار بهشون پیشنهاد میدم

موفق و پیروز باشید

mohsen1
September 9th, 2010, 14:44
اگه واقعا داشتن بک آپ براتون مهمه یا از جایی سرویس بگیرید که کنترل پنل دایرکت ادمین داشته باشند یا یه وی پی اس بگیرید تا با نصب هر کنترل پنل بتونید از تمام اطلاعات بک آپ تهیه کنید.

httpd
September 9th, 2010, 15:08
سلام

وقتی این امکان ازطرف مدیر سرور بسته شده باشد نمی توانید بکاپ تهیه نماپید

alisc
September 10th, 2010, 09:38
با تشکر فراوان از همه دوستان عزیز .