PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حداکثر تعداد پیامکی که میشه با خط ایرانسل در روز ارسال کرد

k0tkin
August 14th, 2015, 13:43
سلام

کسی میدونه از یک خط ایرانسل در روز حداکثر چند پیامک میشه ارسال کرد؟

majid rostami
August 14th, 2015, 23:54
من سیم کارت جدید خریداری کرده بودم تا 117 پیامک رو بدون مشکل ارسال کرد o:-) البته هر پیامک یک صفحه بود ( 69 کرکتر )

فکر نمیکنم حداکثر تعریف شده باشه :105: هرچی بیشتر ارسال بشه بیشتر به نفع شرکت میشه 8-}

yashil-sms
August 15th, 2015, 00:05
با سلام
محدودیتی وجود نداره

k0tkin
August 15th, 2015, 00:07
خوب اگر محدودیتی نیست من اگر از یک نرم افزار اندرویدی برای ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال کنم مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا تو یک روز ۱۰۰۰ تا پیامک بزنم؟
آخه پیامک تبلیغاتی که میزنم در حالت عادی تعداد زیادی از پیامک ها نمیرسه

yashil-sms
August 15th, 2015, 00:11
خوب اگر محدودیتی نیست من اگر از یک نرم افزار اندرویدی برای ارسال پیامک تبلیغاتی ارسال کنم مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا تو یک روز ۱۰۰۰ تا پیامک بزنم؟

سلام مجدد
در این رابطه بهتره با خود شرکت تماس بگیرید

majid rostami
August 15th, 2015, 00:14

از سامانه های ارسال پیامک آنلاین استفاده کنید هم به صرفه تر هست و هم مشکلی پیش نمیاد ، اگر هم ارسال نشه مبلغ پیامک به حسابتون بازگشت داده میشه . میتونید انتهای هر پیامک راه ارتباطی هم ذکر کنید . . .