PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کانفیگ dns برای چند سروره بودن

maziyarvex
August 14th, 2015, 09:27
دوستان کسی هست این رو برای من کانفیگ کنه؟

من چندین سرور دارم و نیاز دارم تا کاربرام از هر جای دنیا به نزدیکترین سرورم وصل بشن.

http://wilmer.gaa.st/edns-client-subnet/

با تشکر
Toooka@Gmail.com

jahromweb
August 14th, 2015, 12:31
سلام
جناب سلطانی این مورد رو به صورت کامل انجام دادند پیشنهاد میکنم به ایشان مراجعه کنید.

SCN
August 14th, 2015, 13:34
سلام
با bind پیشنهاد نمی کنم این کار انجام بشه چون تازگی یک باگ امنیتی داشته و این پچ های GEO و edns client subnet برای آخرین نسخه وجود ندارند.
در صورتی که تمایل داشته باشید با DNS Server دیگری برایتان راه اندازی شود.

novin-web
August 14th, 2015, 21:59
سلام
برای این کار شما نیاز به راه اندازی کلاستر هستید
که هزینه بالایی دارد
بهترین راه حل برای شما استفاده از کلود فلیر هست

hamid.soltani92
August 14th, 2015, 22:16
سلام و عرض ادب.
لطفا در رابطه با هدفتون بیشتر توضیح بدید. چرا میخواید این کار رو انجام بدید؟
صرفا جهت افزایش سرعت لود وبسایت هست یا دلایلی مثل پخشِ بار پردازشی و ... هم دارید؟
در چند نقطه دنیا سرور دارید و نیاز دارید از چند نقطه mapping صورت بگیره؟ میانگین بازدید روزانه‌تون چقدر هست؟ در حال حاضر روزانه چند dns query دارید؟
من قبلا یک cdn کامل راه اندازی کردم و تجربه کافی رو تو این زمینه دارم.
با توجه به این که من در این انجمن مدیر هستم، امکان همکاری به صورت تجاری بین ما نیست اما اگر راهنمایی لازم داشتید یک تاپیک در بخش آموزشی >‌ سوالات و مشکلات ایجاد کنید؛ در خدمت خواهم بود.

- - - Updated - - -

سلام
با bind پیشنهاد نمی کنم این کار انجام بشه چون تازگی یک باگ امنیتی داشته و این پچ های GEO و edns client subnet برای آخرین نسخه وجود ندارند.
در صورتی که تمایل داشته باشید با DNS Server دیگری برایتان راه اندازی شود.
آخرین آپدیت bind تغییرات جزئی داشته و با آخرین نسخه ارائه شده پچ maxmind هیچ مشکلی نداره.

maziyarvex
August 15th, 2015, 15:59
ضمن تشکر بابت توجه دوستان

بنده چند هدف اصلی دارم.

1 - پروژه ها رو در چند سرور نگهداری کنم و فاصله کاربرهارو به سرورها نزدیک کنم. یعنی کاربرهای داخل ایران به سرور ایران و کاربرهای خارجی به خارج از ایران متصل شوند.

2 - همیشه قابل دسترس باشه سایت، اگر سرور یک دان شد سرور دومی بالا باشه.

3 - بحث هزینه های پهنای باند هم هست، تغریبا ماهیانه 20 ترابایت مصرف داریم. خیلی می تونه تو هزینه ها به ما کمک کنه.

با تشکر از همه دوستان

سلام و عرض ادب.
لطفا در رابطه با هدفتون بیشتر توضیح بدید. چرا میخواید این کار رو انجام بدید؟
صرفا جهت افزایش سرعت لود وبسایت هست یا دلایلی مثل پخشِ بار پردازشی و ... هم دارید؟
در چند نقطه دنیا سرور دارید و نیاز دارید از چند نقطه mapping صورت بگیره؟ میانگین بازدید روزانه‌تون چقدر هست؟ در حال حاضر روزانه چند dns query دارید؟
من قبلا یک cdn کامل راه اندازی کردم و تجربه کافی رو تو این زمینه دارم.
با توجه به این که من در این انجمن مدیر هستم، امکان همکاری به صورت تجاری بین ما نیست اما اگر راهنمایی لازم داشتید یک تاپیک در بخش آموزشی >‌ سوالات و مشکلات ایجاد کنید؛ در خدمت خواهم بود.

- - - Updated - - -

آخرین آپدیت bind تغییرات جزئی داشته و با آخرین نسخه ارائه شده پچ maxmind هیچ مشکلی نداره.

Yas-Host
August 15th, 2015, 16:08
در سرور دیتابیس هم دارید ؟ دیتابیس بروز رسانی می شود ؟

فایل ها داخل سرور ها تغییر می کنند یا ثابت خواهند بود ؟

maziyarvex
August 15th, 2015, 16:39
من از دروپال استفاده می کنم.

هم فایلها تغییر می کنه و هم دیتابیس بروز می شود.

با تشکر

در سرور دیتابیس هم دارید ؟ دیتابیس بروز رسانی می شود ؟

فایل ها داخل سرور ها تغییر می کنند یا ثابت خواهند بود ؟