PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور از فرشنده معتبر ovh

hegza
August 13th, 2015, 04:39
سلام
با وجودیکه مدارک حقیقی برای ایجاد اکانت بصورت مستقیم و خرید بدون وایط رو دارا میباشم اما اگر فروشنده معتبر و با سابقه ای رو پیدا کنم ترجیح میدم از ایشون بگیرم
کسانیکه به هر طریقی میتونن ثابت کنن که حسابشون واقعی و پرداختهاشون به وییله خودشون و سورس معتبر انجام میشه لطفا اطلاعات لازمه رو ارسال و بفرمایند قیمت های قابل ارائه با دیتاسنتر چه تفاوتی دارد و ضمنا میتونم پرداختهام رو به یورو بدم و ضمنا بفرمائید دسترسی ما به سرور ار چه طریقی خواهد بود؟ آیا قابلیت ریبوت و چه موردی به ما داده میشه که حداقل وابستگی به واسطه داشته باشیم؟
نیاز سروری ما یکی 2تا نیست پس مهم پکیج نیست شفاف سازیه که هر روز نخوایم بخاطر پرداختهای بی پایه الاخون بالاخون باشیم
واسطه گری لطفا ممنون

- - - Updated - - -

پ.ن:الان با 3تا دی سی مستقیم کار میکنم و توجه به اینکه از دلال بازی خوشم نمیاد نیاری به ایجاد پنل نمیبینم وقتی فردی جا افتاده میتونه کارمون رو راه بنداره

hamedmj
August 13th, 2015, 08:37
مشاهده کنید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=148065

mobinhost.in
August 13th, 2015, 15:19
دوست من او وی اج با ایران کار نمی کند پس اکثر دوتانی که می بینید پنل به نامشون نخواهد بود مگر در خارج از ایران زندگی کنند

مورد بعدی اینکه دلیل خاصی برای تهیه سرور از فرانسه دارید

دیگر لوکیشن ها مثل انگلستان رو سرویس دارید

company_hosting
August 13th, 2015, 17:06
سلام
با وجودیکه مدارک حقیقی برای ایجاد اکانت بصورت مستقیم و خرید بدون وایط رو دارا میباشم اما اگر فروشنده معتبر و با سابقه ای رو پیدا کنم ترجیح میدم از ایشون بگیرم
کسانیکه به هر طریقی میتونن ثابت کنن که حسابشون واقعی و پرداختهاشون به وییله خودشون و سورس معتبر انجام میشه لطفا اطلاعات لازمه رو ارسال و بفرمایند قیمت های قابل ارائه با دیتاسنتر چه تفاوتی دارد و ضمنا میتونم پرداختهام رو به یورو بدم و ضمنا بفرمائید دسترسی ما به سرور ار چه طریقی خواهد بود؟ آیا قابلیت ریبوت و چه موردی به ما داده میشه که حداقل وابستگی به واسطه داشته باشیم؟
نیاز سروری ما یکی 2تا نیست پس مهم پکیج نیست شفاف سازیه که هر روز نخوایم بخاطر پرداختهای بی پایه الاخون بالاخون باشیم
واسطه گری لطفا ممنون

- - - Updated - - -

پ.ن:الان با 3تا دی سی مستقیم کار میکنم و توجه به اینکه از دلال بازی خوشم نمیاد نیاری به ایجاد پنل نمیبینم وقتی فردی جا افتاده میتونه کارمون رو راه بنداره

باسلام

امکان خرید سرور از او وی اچ و تمام دیتاسنتر های میباشد
بدون واسط کار میکنیم

پرداخت ها 99% توسط ما انجام میشود با مستر کارت و پیپال مدیر شرکت

برای رسیدن به سابقه ما کافی هست انجمن سرچ کنید اگر از نظر شما کافی هست

قیمت یوروهای ما از 3200 تومان هست تا 4100 تومان ، بسته به زمان و ارز موجود دارد

در او ویاچ امکان ارائه پنل یا سابپنل نمیباشد

نماینده 2 دیتاسنتر رداستیشن و لیزوب هستیم

برای اطلاعات بیشتر از طریق پرتال در تماس باشید

با تشکر

hegza
August 13th, 2015, 21:16
نه اصراری به او وی اچ نیست الان هتزنر.ایکس ال هاست و کارو داریم اما برای یکی دو تا سایتام دنبال سرویس دهنده خوب از اروپا هستم` هترنر واقعا برای سایتهای حیاتیم اصلا استفاده نمیکنم بهمین خاطر سخت افزار و پورت خیلی برام مهمه که هتزنر مورد اول رو نداره دنبال مجاری سازی نسیتم برای یکی از سیستم هام میخوام پینگ مهمه + ابپتایم سی پی یو راستکارمه چون یکی از سیستم ها وبلاگدهی و دیگری کلیکی هست کلاینت بالا دارم و دوون شدنشون به قیمت بر باد رفتن کل این 7^8 سال زندگی و زحمتمه بهمین خاطر پول میدم سخت هم میگیرم پس
یورو 3100 از نظر من سورسش بی اساسه و ... زد استیشن گیر ایمیل میده وگرنه خوبه ما بالای 3تا4 هزار ایمیل در روز ارسال داریم فکر کنید یک فروم در حد همینجا چقدر ایمیل میده کار ما هم همینه + یوزرهامون لینک فروشگاه رو تبلیغات میکنن و خارج از مدیریت ماست پس ابیوز اینطوری بخوان گیر بدن هر دوز الاف این مبحث میشیم
لطفا لطفا لطفا بخوانید و همینطوری مطالب از قبل آماده خود را پیست نکنید.
بسیار ممنون

company_hosting
August 13th, 2015, 21:54
اگر رداستشین + هتزنر نمیخواهید
او وی اچ هم که پنل امکان پذیر نیست و ...

یورو 3200 تومان هم که سورسش بی اساسه ...

قصد خرید دارید ؟ 6 سال ارائه سرور میکنیم .... تابحال که مشکلی با این سورس ها نداشتیم

سرور با 60 در% تخفیف از هلند خوبه ؟

jaheshserver
August 13th, 2015, 22:00
چنانچه مایل باشید سرور به قیمت دیتاسنتر ارائه میشه هر یورو 3800 تومان .
از بابت پنل و سورس ها هم خیالتان راحت مستنداتی هم ارائه میشه جهت اعتماد سازی بیشتر

در صورت تمایل در یاهو یا از طریق سایت در ارتباط باشید

hegza
August 14th, 2015, 01:55
اگر رداستشین + هتزنر نمیخواهید
او وی اچ هم که پنل امکان پذیر نیست و ...

یورو 3200 تومان هم که سورسش بی اساسه ...

قصد خرید دارید ؟ 6 سال ارائه سرور میکنیم .... تابحال که مشکلی با این سورس ها نداشتیم

سرور با 60 در% تخفیف از هلند خوبه ؟

سلام
بنده قصد جسارت به شما یا هر کس دیگه رو نداشته ولی یک سوال دارم
الان یورو بازار اسکناس 3600-3700 هست و کسانیکه پی میکنن 3750 بدن همه میریزند رو سرشون پس آب کردن یوروتون کار سختی نیست ولی اگر مسی بیاد یورور رو بده 3200 بعد سرور هم بقیمت دیتا سنتر و 100 البته بعضا زیر قیمت دیتا سنتر شما بعنوان یک فردی که بقول خودتون 6 سال اینکاره هستین چه توجیهی میتونه داشته باشه اینکار؟! البته بنده دوست دارم سرورم از جای خوب و ارزون تر بگیرم اما سرور هست کت و شلوار نیست یک سنت پرداختی مشکل داشته باشه 10000 دلار بعد از اون رو هم زیر سوال میبره حالا شما بیاید بفرمائید من لابی دارم با دیتا سنتر مفت گیرم میاد سرور 100 یورویی رو میدم 80 یورو اما یورو 3800 این قابل قبول تره تا یورو رو بدین 3200 بنده نه قصد مچ گیری دارم و نه توهین اما این حق هر مصرف کننده ای هست که بدونه و شما یا باید صراف باشید یا درآمد ارزی داشته باشید و لاغیر دسترسی به یورو 3200 عقلانی نیست از نظر من حالا 6 سال که نه 60 سال هم کارتون این بوده باشه راهش درست نباشه یا شانس اوردین یا نه یورو همون قیمت هست و شما سرور رو ارزون تر میگیرید. + پنل هم که نمیدین از کجا من بدونم سرورهای خارج از عمر مفید دی سی رو بجای سرورهای نو و کم کار نمیدین؟ شما فروشنده هستین و بنده هم خریدار حق من سوال پرسیدنه و شما هم مجال دفاع یا .... دارید که هم بنده هم سایرین نخوایم بیایم تاپیک بزنیم سرورم بسته شده/طرف میگه بخاطر تحریمه/انگار پرداخت ها رو دارند بررسی میکنند / و....

- - - Updated - - -

چنانچه مایل باشید سرور به قیمت دیتاسنتر ارائه میشه هر یورو 3800 تومان .
از بابت پنل و سورس ها هم خیالتان راحت مستنداتی هم ارائه میشه جهت اعتماد سازی بیشتر

در صورت تمایل در یاهو یا از طریق سایت در ارتباط باشید
ممنون از شما برای دریافت اطلاعات کاملتر پ.خ دادم

viasky
August 14th, 2015, 02:32
اگر کسی ovh بهتون پنل داد حتما به بنده هم اطلاع بدید!
novin-web
August 14th, 2015, 02:35
سلام

همونطور که میدونید دیتاسنتر ovh روی وریفای کردن اکانت ها خیلی حساس هست
ولی ما میتونیم این ضمانت رو بدیم که بدون هیج مشکلی میتونید سرور مورد نظر رو تهیه کنید.
دسترسی شما به سرور روت هست فقط.

کانفیگ اولیه سرور رایگان انجام میشه
سی پنل رایگان در صورت درخواست
دایرکت ادمین رایگان در صورت درخواست
ارایه تمپلیت های اماده بصورت رایگان

این هم لینک افرهاشون:

سرور اختصاصی فرانسه OVH (http://www.novinhost.org/index.php/dedicated-server/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87/%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-ovh.html)

افرهای پیشین ما:
فروش یهاری سرورهای اختصاصی + 70 درصد تخفیف (((نوین هاست))) (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=139269)
سرور اختصاصی بسیار ارزان ((طرح تکریم مشتری)) به مدت 3 هفته ##شروع 100 تومان## (http://www.webhostingtalk.ir/f11/129074/)
فروش سرورهای Hetnzer ویژه جام جهانی 2014 با 100 درصد نخفیف در ستاپ و 15 درصد روی سرور (نوین هاست) (http://www.webhostingtalk.ir/f11/117590/)

و 15 درصد از رداستیشن

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

company_hosting
August 14th, 2015, 11:59
سلام
بنده قصد جسارت به شما یا هر کس دیگه رو نداشته ولی یک سوال دارم
الان یورو بازار اسکناس 3600-3700 هست و کسانیکه پی میکنن 3750 بدن همه میریزند رو سرشون پس آب کردن یوروتون کار سختی نیست ولی اگر مسی بیاد یورور رو بده 3200 بعد سرور هم بقیمت دیتا سنتر و 100 البته بعضا زیر قیمت دیتا سنتر شما بعنوان یک فردی که بقول خودتون 6 سال اینکاره هستین چه توجیهی میتونه داشته باشه اینکار؟! البته بنده دوست دارم سرورم از جای خوب و ارزون تر بگیرم اما سرور هست کت و شلوار نیست یک سنت پرداختی مشکل داشته باشه 10000 دلار بعد از اون رو هم زیر سوال میبره حالا شما بیاید بفرمائید من لابی دارم با دیتا سنتر مفت گیرم میاد سرور 100 یورویی رو میدم 80 یورو اما یورو 3800 این قابل قبول تره تا یورو رو بدین 3200 بنده نه قصد مچ گیری دارم و نه توهین اما این حق هر مصرف کننده ای هست که بدونه و شما یا باید صراف باشید یا درآمد ارزی داشته باشید و لاغیر دسترسی به یورو 3200 عقلانی نیست از نظر من حالا 6 سال که نه 60 سال هم کارتون این بوده باشه راهش درست نباشه یا شانس اوردین یا نه یورو همون قیمت هست و شما سرور رو ارزون تر میگیرید. + پنل هم که نمیدین از کجا من بدونم سرورهای خارج از عمر مفید دی سی رو بجای سرورهای نو و کم کار نمیدین؟ شما فروشنده هستین و بنده هم خریدار حق من سوال پرسیدنه و شما هم مجال دفاع یا .... دارید که هم بنده هم سایرین نخوایم بیایم تاپیک بزنیم سرورم بسته شده/طرف میگه بخاطر تحریمه/انگار پرداخت ها رو دارند بررسی میکنند / و....

- - - Updated - - -

ممنون از شما برای دریافت اطلاعات کاملتر پ.خ دادم

سلام

در مورد پنل که هیچ کس ارائه نمیکند (از او وی اچ) و سرورهای او ویاچ یا هر دیتاسنتر دیگری دستدوم هستند شکی درش نیست

درمورد قیمت خیلی از دوستان با ما کارکردند شما دوست داشتید خرید میکنید و بحثی در اون نیست دوست دارید قیمت یورو برای مثال 3800 4000 یا مثل برخی دوستان ( پول سرور + مالیات + هزینه پشتیبانی بدهید

ما هم خوشحال میشیم از شما بگیریم چون سود 100% هست برای ما ) اگر توان مالی دارید بسم...

اما اگر سابقه 1 نفر میخواهید برسی کنید و چون ارزون میده حداقعل نباید زیر سوال ببرید و این درست نیست

برای مثال ما دلار زمانی که 3400 تومان بود حدودا 3000 یا در انجمن پستهاش هست 2900 هم دادیم ... خیلی از دوستان استفاده کردند ...

به هر حال ما دنبال مشتری نیسیتم چون خود مشتری که دنبال سرور هست و میخواهد هزنیه کنه خیلی بالا پایین میکنه یکی انتخاب میکنه ...

حق انتخاب با شما هست

من نه دعوای دارم یا نه بحثی

انشاال .. یک انتخاب درست و خوب داشته باشید و پشیمان نشوید قبل از خرید یک نصیحت

انجمن خوب سرچ کنید برخی از پستهای انتقادی هنوز پاک نشده اند

موفق باشید

HighHost
August 15th, 2015, 01:04
دوست عزیز میتونم بتون به قیمت خود دیتاسنتر او وی اچ با نرخ یورو مناسب حدود صد بالای اسکناس بدلیل کارمزد و.... بتون بدم
هزینه مالیاتی هم لازم نیست پرداخت بکنید برای ovh

hegza
August 15th, 2015, 02:36
سلام

در مورد پنل که هیچ کس ارائه نمیکند (از او وی اچ) و سرورهای او ویاچ یا هر دیتاسنتر دیگری دستدوم هستند شکی درش نیست

درمورد قیمت خیلی از دوستان با ما کارکردند شما دوست داشتید خرید میکنید و بحثی در اون نیست دوست دارید قیمت یورو برای مثال 3800 4000 یا مثل برخی دوستان ( پول سرور + مالیات + هزینه پشتیبانی بدهید

ما هم خوشحال میشیم از شما بگیریم چون سود 100% هست برای ما ) اگر توان مالی دارید بسم...

اما اگر سابقه 1 نفر میخواهید برسی کنید و چون ارزون میده حداقعل نباید زیر سوال ببرید و این درست نیست

برای مثال ما دلار زمانی که 3400 تومان بود حدودا 3000 یا در انجمن پستهاش هست 2900 هم دادیم ... خیلی از دوستان استفاده کردند ...

به هر حال ما دنبال مشتری نیسیتم چون خود مشتری که دنبال سرور هست و میخواهد هزنیه کنه خیلی بالا پایین میکنه یکی انتخاب میکنه ...

حق انتخاب با شما هست

من نه دعوای دارم یا نه بحثی

انشاال .. یک انتخاب درست و خوب داشته باشید و پشیمان نشوید قبل از خرید یک نصیحت

انجمن خوب سرچ کنید برخی از پستهای انتقادی هنوز پاک نشده اند

موفق باشید

ممنون از پاسخ خوبتون بهرحال منم بحث ندارم ولی خدایی من بیام بگم دلار میدم 3000 تومن شما خودتون میخرید؟ البته شاید معتبر باشید اما من تازه شما رو شناختم پس هیچ فرقی بین افر من و شما نخواهد بود البته برای جفتمون
بعد شما امکان شارژ حساب پی پال و پرداخت اینترنتی هم دارید؟ یا با همین نرخ شارژ حساب رسلو ؟حالا با دبیت کارت یا پی پال هر دو مورد امکان اکسترنال لینک پرداخت هست؟
یک مورد من 100 دلار از شما میخرم برای پی پالم شما هم میریزید تو اون بهرحال تشخیص هویتی شما برای منه صاحب حساب راحته اگر اوکی بود از شما میخرم نه یکی بلکه طی یکی دو ماه 5-6 سرور تهیه میکنم(برای دوستان دارای سایت پر بازدید) بحث بعدی که پاسخ ندادین قسمت منیج هست آیا در سطح یک میتونید همکاری کنید؟ چون ما پنل نداریم(بقول خودتون او وی اچ ساب پنل نمیده) دسترسی ریست هم نداریم؟ اگر خیر پس مدام میبایست گوش بزنگ ریست احتمالی باشید در توانتون هست؟
----------------
حالا که بحثش شد از هتزنر هم قصد خرید سرور px91 ؤو درام تو پنل حدود 91 یورو زده + 91 یورو هم ستاپش اینو با چه قیمتی میتونید خرید و به بنده انتقالش بدین؟(به ریال لطفا) چون من یرور تا از صرافی میزنم بره حسابم 3800-3900 در میاد وقتی اینقدر معتبرید چه مرضیه اینکار رو بکنم اوکی؟

company_hosting
August 15th, 2015, 13:08
سلام
پاسخ را در بین سوالات جواب میدهم

ممنون از پاسخ خوبتون بهرحال منم بحث ندارم ولی خدایی من بیام بگم دلار میدم 3000 تومن شما خودتون میخرید؟ البته شاید معتبر باشید اما من تازه شما رو شناختم پس هیچ فرقی بین افر من و شما نخواهد بود البته برای جفتمون

در مرحله اول حق با شما هست خیر خرید نمیکنیم اما همیشه برای یک معامله باید حدالعقل اعتبار یا اعتماد سازی ها انجام بشه از سمت فروشنده ، حق مشتری هست

بعد شما امکان شارژ حساب پی پال و پرداخت اینترنتی هم دارید؟ یا با همین نرخ شارژ حساب رسلو ؟حالا با دبیت کارت یا پی پال هر دو مورد امکان اکسترنال لینک پرداخت هست؟

قیمت فروش یورو پرداخت های ارزی در سایت های دیگر / پیپال / خرید دامنه / شارژ و ... به قیمت بازار ارائه میکنیم

نرخ ارائه شده تویط ما = بالاترین نرخ ارائه شده از سمت یک فروشنده معتبر + پایینترین نرخ = نرخ که توسط شرکت ارائه میشه که کمترین نرخ باشه و + اعتبار داشته باشد هست

یک مورد من 100 دلار از شما میخرم برای پی پالم شما هم میریزید تو اون بهرحال تشخیص هویتی شما برای منه صاحب حساب راحته اگر اوکی بود از شما میخرم نه یکی بلکه طی یکی دو ماه 5-6 سرور تهیه میکنم(برای دوستان دارای سایت پر بازدید)

در این رابطه 100% تضمین میدهم تمام اکانت های حسابی و کاربری ما در تمام دیتاسنترهاو شرکت های خارجی 100% واقعی هست و صاحب حساب یک شخص حقیقی هست و ( زنده هست )

بحث بعدی که پاسخ ندادین قسمت منیج هست آیا در سطح یک میتونید همکاری کنید؟ چون ما پنل نداریم(بقول خودتون او وی اچ ساب پنل نمیده) دسترسی ریست هم نداریم؟ اگر خیر پس مدام میبایست گوش بزنگ ریست احتمالی باشید در توانتون هست؟

100% هست و مشکلی نداریم از این بابت
خوشبختانه این مورد در مورد سرورهای او اچ اگر کانفیگ های انجام شده مناسب و دقیق باشد و نوع استفاده مشخص شده باشه قبل از خرید و انتخاب درست انجام شده باشه

سرور مناسب احتمال به مشکل خوردن ان بسیار کم هست و در حد 1-2% میباشد

در تمام سرورهای که در او وی اچ داریم حدود 18 ماه هست پنل داریم

1 مورد مشکل سخت افزاری بوده که با پیگیری مشکل برطرف شد 3 روز پیش

----------------
حالا که بحثش شد از هتزنر هم قصد خرید سرور px91 ؤو درام تو پنل حدود 91 یورو زده + 91 یورو هم ستاپش اینو با چه قیمتی میتونید خرید و به بنده انتقالش بدین؟(به ریال لطفا) چون من یرور تا از صرافی میزنم بره حسابم 3800-3900 در میاد وقتی اینقدر معتبرید چه مرضیه اینکار رو بکنم اوکی؟

اگر پنل شما مربوط به خارج از محدوده اروپا باشد هزینه ی (وت) مالیات نیاز به پرداخت ندارید

اما پنل ما از اروپا میباشد و تمام قیمت ها طبق قیمت اصلی سایت برای کشور آلمان میباشد

از این لینک

https://www.hetzner.de/en/hosting/produktmatrix/rootserver-produktmatrix-px

درصورت نیاز ازطریق سایت در تماس باشید

مشخصات همکاران بخش فروش

حسینی 09374329173

​ شیروانی 09365307804

به همکاران فروش در یاهو پیغام بدهید
یا از طریق تیکت یا چت انلاین در تماس باشید

Id Yahoo:
sahosseini2005

برای دریافت از قیمت دقیق هر کدام در سایت تیکت ارسال کنید

لینک نمایندگی در سایت دیتاسنتر (https://my.redstation.com/partners/servervds.aspx) رداستیشن

صفحه اصلی پورتال - سرور وی دی اس
(http://clients.servervds.ir/)
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f11/18068-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-ex40-%D9%87%D8%AA%D8%B2%D9%86%D8%B1-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%B3%D8%AA-%D8%A2%D9%BE-%D9%88-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%A7-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-logohetzner-jpg (http://clients.servervds.ir/)

Servervds.ir

با تشکر

serverstar.ir
August 15th, 2015, 17:08
سلام
واسطه گری لطفا ممنون

- - - Updated - - -

با سلام در صورت نیاز به سرور آروم و بدون ابیوز در خدمتیم
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=148280