PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل مهم با سرور و دیتابیس

mdake.com
August 12th, 2015, 23:17
سلام دوستان
متاسفانه دیروز به دلیل 5 ساعت دیرکرد پرداخت پول سرور اختصاصی ما از طرف هتزنر المان خاموش شد و با پیگیری های زیاد بعده یه روز امروز روشن شد و دوباره فعال شد
وقتی روشن شد یه سری مشکل داشت سایت ما که بعد از ریپایر کردن دیتابیس یه سری ارور داد که حل کرد ارور ها رو و بعده ریبوت کردن سرور بیشتر مشکل ها حل شد
ولی یه مقدار باقی موند . وقتی وارد پی اچ پی مای ادمین میشیم همه چیز سالمه و مثلا برای اکانت خودم همه بازیکن هامو نشون میده ولی وقتی داخل سایت میشیم اونجا مشکل داره و اسم بازیکن ها نمیاد و یه حالت خرابی داره .
این مشکل اول برای همه بود ولی بعده ریپایر کردن مشکل 95 درصد حل شد ولی حس میکنم کسایی که داخل سایت انلاین بودن اون موقع این مشکلشون حل نشده
میشه کمکم کنید و بهم بگید چیکار کنم تا بتونم این مشکل رو رفع کنم ؟؟

samaserver
August 13th, 2015, 22:38
راه های مختلفی برای تست و رفع مشکل هست من امید وارم که دیتابیس شما کرش نکرده باشه اما به عنوان اولین پیشنهاد و ساده ترین راه از دیتابیس یک export بگیرید سپس دیتابیس جدید حتما با یک نام دیگر بسازید و import کنید سپس از جایی که میگید وارد میشید و دیتابیس قبلی ناقص مشاهده میشه مجددا یک بررسی کنید

این راه اگر جواب نداد راه های دیگر میگم بهتون

mdake.com
August 13th, 2015, 23:25
الان مثلا این مشکل برای من دیشب بود و من تو سایت بازیکنامو نمیدیدم ولی امروز رفع شد مشکل ولی باز هنوز یه سری ها این مشکل رو دارن ! این قضیه چیه؟