PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ازکجا ؟: دریافت شماره امریکا برای فعال سازی

Nomix
August 12th, 2015, 15:26
سلام دوستان

برای ثبت نام نیاز به یک شماره دارم که کد فعال سازی ارسال بشه چطور باید تهیه کرد؟

قبلا نرم افزار تکست پلاس بود منتها مثل اینکه دیگه کار نمیکنه من هرچی شماره زدم چیزی پاسخی نداد .

لطفا راهنمایی کنید

سپاس

Meistero
August 12th, 2015, 17:12
سلام دوستان

برای ثبت نام نیاز به یک شماره دارم که کد فعال سازی ارسال بشه چطور باید تهیه کرد؟

قبلا نرم افزار تکست پلاس بود منتها مثل اینکه دیگه کار نمیکنه من هرچی شماره زدم چیزی پاسخی نداد .

لطفا راهنمایی کنید

سپاس
درود
اگر فقط فرستادن و دریافت کردن پیامک کارتونو راه میندازه.خدمت شما:
textnow.com

چون در آمریکا نیستین پس شما فقط میتونید با وارد شدن به اکانتتون در سایت text بزنید و دریافت کنید.باید با IP آمریکا (اگر اختصاصی باشه بهتره) و بعنوان یک آمریکایی نام نویسی کنید.الان یادم نیست دقیقا چی میخواد ولی میرم یه نگاهی به اکانتم میکنم ولی مطمئنم Area Code منطقه ای که مال IP شماست رو حتما باید بدونین تا از اون منطقه شماره انتخاب کنید.

- - - Updated - - -

معمولا اینجور سرویس دهنده ها از شما یه شماره تلفن از آمریکا از شما میخوان تا تایید تلفن روش انجام بدن و سپس بهتون شماره بدن.درست یادم نمیاد ولی 95% احتمالا از شما تلفن آمریکا نمیخوان ولی شما برو مشخصات ip رو پیدا کن (مثل شهر و zip code و Area Code و ...).

ppscoir
August 12th, 2015, 20:00
سلام
تا چند روز دیگر خبر خوشی برای همه داریم و قراره پروژه شماره مجازی را برای عموم کاربران سایت رو نمایی کنیم
کمی صبور باشید
کمتر از یک هفته و شاید زودتر

Nomix
August 12th, 2015, 20:04
سلام
تا چند روز دیگر خبر خوشی برای همه داریم و قراره پروژه شماره مجازی را برای عموم کاربران سایت رو نمایی کنیم
کمی صبور باشید
کمتر از یک هفته و شاید زودتر

جدا...!!
ما منتظریم
ایشالا که زودتر آماده بشه

ccirco
August 12th, 2015, 22:19
با سلام
از چین می توانم به شما شماره بدهم و هر نرم افزار ی بخواهین می توانید باش فعال کنید
با من در تماس باشین

sardarn
August 12th, 2015, 22:20
جدا...!!
ما منتظریم
ایشالا که زودتر آماده بشه

سلام

انشاءالله ممکنه تا فردا آمادش کنیم.در صورت آماده شدن خودم یا ایشون اطلاع رسانی می کنیم.

موفق باشید

alikamanak
August 12th, 2015, 23:32
با آی دی یاهو بنده تماس بگیرید
ariamikrotik1