PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رابطه ovh با ایران چطور است ؟

elementary
August 12th, 2015, 03:11
سلام رابطه این دیتاسنتر با ایران چطوره ؟/

با اطلاعات حقیقی میشه ثبت نام کرد و با ایپی ایران یا خیر؟

serverhaa
August 12th, 2015, 03:13
سلام خیر باید مدارکی ارائه بدید که ثابت کنه شما داخل ایران زندگی نمیکنید ، اگر با پی پال خرید میکنید باید وریفای شده بشه و به نام خودتون

elementary
August 12th, 2015, 03:18
سلام خیر باید مدارکی ارائه بدید که ثابت کنه شما داخل ایران زندگی نمیکنید ، اگر با پی پال خرید میکنید باید وریفای شده بشه و به نام خودتون

پی پال دارم از حساب بانکی توی دبی هست ولی الان ایران هستم

مدرک برای ثابت کردن اینکه ایرانی نیستم چیه ؟ سند ملک تو دبی به نام پاسپورتم رو قبول میکنند ؟ هرچند پاسپورتم ایرانیه ! چیزی در این باره میدونید؟

besthosti.com
August 12th, 2015, 03:44
مدارک باید غیر ایرانی باشه و با مدارک صاحب خساب پیپال و یا حساب بانکی یکی باشه.
موفق باشید

a.e
August 12th, 2015, 04:05
جهت همکاری با دیتاسنتر ovh شما باید مدارکی مانند پاسپورت یا آی دی کارت ؛ قبض برق یا گاز یا آب از محل سکونت واقعی خود در خارج و در برخی مواقع ارائه پروف بانکی ارائه شود. تمامی مدارک باید با هویت واقعی خارجی باشد و همچنین نام بازکننده حساب در ovh با نام پرداخت کننده در پیپال حتماً باید یکی باشد و طبق تجربه در هر پرداخت حتی تمدید سرورها این مورد چک میشود.

starting
August 12th, 2015, 04:09
پی پال دارم از حساب بانکی توی دبی هست ولی الان ایران هستم

مدرک برای ثابت کردن اینکه ایرانی نیستم چیه ؟ سند ملک تو دبی به نام پاسپورتم رو قبول میکنند ؟ هرچند پاسپورتم ایرانیه ! چیزی در این باره میدونید؟
اونا با ایرانی مشکل ندارند مشکلشون ایرانه شما ثابت کن دبی هستین + حتما باید بیلینگ هاتون به نام خودتون بخوره سخت میگیرند تو این مورد

elementary
August 12th, 2015, 04:25
جهت همکاری با دیتاسنتر ovh شما باید مدارکی مانند پاسپورت یا آی دی کارت ؛ قبض برق یا گاز یا آب از محل سکونت واقعی خود در خارج و در برخی مواقع ارائه پروف بانکی ارائه شود. تمامی مدارک باید با هویت واقعی خارجی باشد و همچنین نام بازکننده حساب در ovh با نام پرداخت کننده در پیپال حتماً باید یکی باشد و طبق تجربه در هر پرداخت حتی تمدید سرورها این مورد چک میشود.

قبض اب و برق خونه دبی همه اینارو دارم به نام خودم هست و حساب پیپال و ویزا هم بنام خودم هست

ولی من فعلا ایران هستم یعنی با ایپی ایران میخوام ببینم مشکلی ندارن؟

اونا با ایرانی مشکل ندارند مشکلشون ایرانه شما ثابت کن دبی هستین + حتما باید بیلینگ هاتون به نام خودتون بخوره سخت میگیرند تو این مورد

با ایپی ایران که مشکلی ندارند ؟ اگه موقع پرداخت با ایپی دبی برم یا امریکا مثلا شک نکنن یک وقت ؟

کلا فقط میخوام یک سرور ابری بگیرم با پنل و تجهیزات

xmohammadx
August 12th, 2015, 11:04
قبض اب و برق خونه دبی همه اینارو دارم به نام خودم هست و حساب پیپال و ویزا هم بنام خودم هست

با ایپی ایران که مشکلی ندارند ؟ اگه موقع پرداخت با ایپی دبی برم یا امریکا مثلا شک نکنن یک وقت ؟

با سلام
حتما باید آی پی پرداختی تون هم از دبی باشه

company_hosting
August 12th, 2015, 11:18

سلام

کسی که سند ملک در دبی داره دیگه ایرانی نیست یعنی مقیم هستید پس مشکلی نداره

چند سال دبی هستید ؟

hegza
August 15th, 2015, 03:14
با سلام
حتما باید آی پی پرداختی تون هم از دبی باشه

ربطی نداره اگر شما با ادرس دبی اکانتتون رو وریفای کنید و پرداخت ها رو هم خودتون بزنید ربطی به آی پی نداره دوست من از قدیم میگن طلا که پاک است چه حاجتش به خاک است

mahdi20
August 16th, 2015, 13:50

سلام

رابطه خوبی با ایران ندارند و تحریم هست

باید مدارکتون با هویت غیر ایرانی باشه و تایید بشه از سمت دیتاسنتر .

se7en-host
August 16th, 2015, 20:11
با هویت خارج و ای پی خارج از ایران باشد

pejman_view
August 18th, 2015, 13:25
سلام

بالتبع اگر بفهمد ایرانی هستید گیرهای خود را می دهد. مگر اینکه اثبات کنید ایرانی خارج از کشور هستید. بنابراین اسکن ویزا و قبض محل سکونت خود را می خواهد.

parsntc1
August 20th, 2015, 08:55

دوست عزیز این دیتاسنتر ایران رو تحریم نکرده ایرانی جماعت را تحریم کرده حتی با مدارک خارج از کشور بگید من ساکت فلان کشور هستم ولی مدارک شما ایرانی باشد تایید نخواهد شد
با یک مدارک غیر ایرانی وریفای کنید

saeid_e00
August 20th, 2015, 11:03
سلام

رابطشون که افتضاحه ، آی دی کارت با هویت خارجی + قبض آب یا هر مدرکی که ثابت کنین خارج هستین
بیلینگ هم باید به نام شخص ثبت نام کننده باشه

AbtinServer
August 20th, 2015, 23:20
هویت در پنل به هیچ عنوان نباید ایرانی باشد

elementary
August 20th, 2015, 23:34
ممنون از همه دوستان من حدودا یک هفته هست با هویت ایرانی خودم از ovh سرویس گرفتم

به عنوان مدرک هم ویزا دبی رو ارسال کردم و همه چیز اوکی هست فقط چندروزپیش تماسی با شماره دبی گرفته بودن نمیدونم به چه دلیلی ولی به من خبر دادن از این شرکت بوده

AbtinServer
August 20th, 2015, 23:35
ممنون از همه دوستان من حدودا یک هفته هست با هویت ایرانی خودم از ovh سرویس گرفتم

به عنوان مدرک هم ویزا دبی رو ارسال کردم و همه چیز اوکی هست فقط چندروزپیش تماسی با شماره دبی گرفته بودن نمیدونم به چه دلیلی ولی به من خبر دادن از این شرکت بوده

بابته verify بوده

starting
August 21st, 2015, 00:28
بعد از مدتها او وی اچ متن زیر رو ارسال کرده چرا؟

After further inspection of your account and documents, we have noticed several incoherences in the informations provided. We would need to validate your account once again.

May I ask you to send us another proof of address as well as another proof of ID please ? We would require 2 different documents from the ones you have already provided us with. After which, you may resume your activities with our products.

We patiently await your reply.

Thank you for your understanding.

Validation Team

hamedmj
August 21st, 2015, 00:29
افتضاح...

starting
August 21st, 2015, 00:33
دوست عزیز این دیتاسنتر ایران رو تحریم نکرده ایرانی جماعت را تحریم کرده حتی با مدارک خارج از کشور بگید من ساکت فلان کشور هستم ولی مدارک شما ایرانی باشد تایید نخواهد شد
با یک مدارک غیر ایرانی وریفای کنید
احسنت الان بعد از چند ماه همینطور گیر میدن مدرک حدید بده و ....... یکی نیست بگه ای خدا اونا باید منت ما رو بکشن نه ما........
کیفیتشون هم متوسط هست قیمت هم چیز خاصی ندارند ساپورت ایمیل هم ول معطلند چیش خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

AbtinServer
August 21st, 2015, 03:34
درخواست verify مجدد
نیاز به مدارک شما جهت اثبات برای کشور شما

elementary
August 21st, 2015, 04:05
احسنت الان بعد از چند ماه همینطور گیر میدن مدرک حدید بده و ....... یکی نیست بگه ای خدا اونا باید منت ما رو بکشن نه ما........
کیفیتشون هم متوسط هست قیمت هم چیز خاصی ندارند ساپورت ایمیل هم ول معطلند چیش خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکی روی هوا بیاد یک حرفی بزنه که ملاک نیست با ایرانی جماعت مشکل ندارن طبق قوانین با کشور ایران مشکل دارن چند نفر از اقوام ما در امریکا و اینگلیس مدیریت ادارات دولتی رو برعهده دارن :)

اگر مشکلی داشتند هیچوقت یک ایرانی اصل رو مدیرعامل یا .. یک شرکت مثلا سازمان مدیریت بحران انگلیس یا مدیر یک شرکت هواپیمایی خصوصی در المان قرارنمیداند

amin0181
August 21st, 2015, 04:14
هرکی روی هوا بیاد یک حرفی بزنه که ملاک نیست با ایرانی جماعت مشکل ندارن طبق قوانین با کشور ایران مشکل دارن چند نفر از اقوام ما در امریکا و اینگلیس مدیریت ادارات دولتی رو برعهده دارن :)

اگر مشکلی داشتند هیچوقت یک ایرانی اصل رو مدیرعامل یا .. یک شرکت مثلا سازمان مدیریت بحران انگلیس یا مدیر یک شرکت هواپیمایی خصوصی در المان قرارنمیداند
دقیقا !
مردم ما فکر میکنن کل دنیا باهاشون مشکل داره !
-
با مشخصات از کویت خرید کردیم و اطلاعات خاصی هم نخواستن
حتی اگه شما ایرانی هم باشید د مشخصاتی که ارسال میکنید دال بر این باشه که شما ساکن خارج از ایران هستید بدون مشکل میتونید باهاشون کار کنید
با ای پی ایران تا الان خریدی نداشتیم ( قبلا که مشکلی نبوده برای پرداخت طبق تاپیک های قبلی اما به شخصه تست نکردم )

hegza
August 25th, 2015, 19:53
hetzner هم ایم مشکلو داره یا گیر نمیده؟

نه گیر نمیده

behnamy01
August 26th, 2015, 12:05
OVH بعد از ثبت نام و خرید سرویس، آیا به شماره ای که وارد کرده بودید موقع ثبت نام، زنگ میزنه یا نه؟
سایر کپمپانی های وابسته به ovh چطور؟ اونا هم اینکار رو میکنن یا نه؟ مثل Kimsufi یا hubic