PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در وردپرس لطفا بلدی بیا کمک کن

mehran2
August 12th, 2015, 10:30
سلام دوستان عزیز من افزونه تماس با ما رو روی وردپرس نصب کردم که با وردپرس جدید مشکل داشت حالا افزونه رو کامل پاک کردم وقتی می خوام مطلب بزارم می نویسه نشانی معتبر نیست ولی نوشه ارسال میشه به صورت دستیم نصبش کردم ولی فایده نداشت کسی میدونه مشکل از کجاست؟تشکر اگر کمک کنید

- - - Updated - - -

اپ

Hidden-Configure
August 12th, 2015, 10:46
سلام دوستان عزیز من افزونه تماس با ما رو روی وردپرس نصب کردم که با وردپرس جدید مشکل داشت حالا افزونه رو کامل پاک کردم وقتی می خوام مطلب بزارم می نویسه نشانی معتبر نیست ولی نوشه ارسال میشه به صورت دستیم نصبش کردم ولی فایده نداشت کسی میدونه مشکل از کجاست؟تشکر اگر کمک کنید

- - - Updated - - -

اپ

سلام
این مورد رو از تنظیمات وردپرس تنظیمات نشون دادن لینک مطالب و سایت و یا از طریق php my admin میتونید درست کنید .. یه لینکی که صحیح بوده با این افزونه خراب شده
باید درستش کنید .
موفق باشید

mehran2
August 12th, 2015, 11:09
میشه بگید این قسمت تنظیمات نشون دادن لینک مطالب و سایت کجاست

Hidden-Configure
August 12th, 2015, 11:27
تنظیمات ---> گزینه‌های پیوند یکتا

mehran2
August 12th, 2015, 12:28
این پیوندا رو هم بروز کردم ولی فایده نداره

mandegarpanel1
August 12th, 2015, 12:46

- - - Updated - - -

اپ

سلام
داخل دیتابیس جدول مربوطه رو پا کن

mehran2
August 12th, 2015, 20:57
جدولی از اون افزونه وجود نداره

- - - Updated - - -

آپ

- - - Updated - - -

up