PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه اطلاعات و دانشی برای طرحی سایت مناسب است ؟

wthreex
August 11th, 2015, 18:37
سلام میخواستم بدونم منه مبتدی باید از کجا شروع کنم ؟ چه چیزی باید مطالعه کنم تا بتوانم خودم طراح سایته خودم باشم ؟ مثلا کدهای css و html رو فقط اسماشونو شنیدم ... کراهنماییم کنید ممنون.

noa_takotnaha
August 11th, 2015, 22:10
تقریبا هیچ دانشی خاصی برای طراحی سایت (ایجاد سایت) نیاز نیست. فقط باید از تکنلوژی های آماده بتونی بهترین استفاده رو ببری. ولی داشتن دانش در مورد زبان های سمت کلاینت مثل HTML و CSS و زبان های سمت سرور مثل PHP و همچنین مباحث سئو و بازاریابی میتونه بیشتر کمکتون کنه.
این مطلب رو بخونید: طراحی سایت در 5 قدم (http://barsamtech.ir/webdesign/%D9%85%D8%B1%D8%A7%D8%AD%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA/)
به احتمال زیاد جواب سوالتون رو میگیرید. سوال هم داشتید کامنت بزارید.

yeganehha
August 11th, 2015, 23:01
با سلام
دوست عزیز پیشنهاد من به همه این هست که ابتدا یک اسکریپت ساده را دانلود کنند و روی هاست قرار بدند و با ایدیت قالب html یاد بگیرن و یواش یواش برن برای php .
البته اگر هیچ اشنایی با زبان برنامه نویسی ندارید پیشنهاد می کنم از وبلاگ شروع کنید و مدام قالب وبلاگ خودتان ویرایش کنید و تک تک خط ها را مورد برسی قرار دهید .

yourhosting
August 11th, 2015, 23:04
html/css باید بلد و باشید و خلاق باشید

aligoli
August 12th, 2015, 04:58
سلام میخواستم بدونم منه مبتدی باید از کجا شروع کنم ؟ چه چیزی باید مطالعه کنم تا بتوانم خودم طراح سایته خودم باشم ؟ مثلا کدهای css و html رو فقط اسماشونو شنیدم ... کراهنماییم کنید ممنون.

شما فقط باید در گوگل جستجو کنید.
هیچ وقت هیچ چیز را خریداری نکنید و فقط مطالعه کنید.
جوملا را شروع کنید و حدود یکسال اگر مداوم روی آن مسلط باشید به همه چیزش مسلط می شوید و آرام آرام سایر سیستم ها را هم مسلط می شوید.

Hidden-Configure
August 12th, 2015, 05:41
سلام
عزیز پیشنهاد میکنم اول اگر خلاقیت ندارید کلا بیخیال این کار بشید.. یا نه اگر دارید؟
باید فوتوشاپ فول باشید + کد کردن
html / css / js / html5

موفق باشید