PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عملکرد بسیار ضعیف زرین پال !

smhnw
August 11th, 2015, 12:03
سلام ، تاپیکی که ایجاد کردم در مورد عمل کرد زرین پال هستش ...

همونطور که میدونید ، واریز تراکنش های زرین کارت آنی هستش ...

قبلا شاید در بعضی ازتراکنش ها وقفه به وجود می اومد ، اونم نصف روز بود ، و کم پیش میومد این وقفه ایجاد بشه...

اما الان!

بنده پریروز یه درخواست واریز زدم ، دیروز ریختنش ...

دیروز هم یه درخواست واریز دیگه زدم ، هنوز نریختنش !

دیروز یک تیکت ارسال کردم دلیل خواستم ازشون هنوز تا الان جواب ندادن !!!

میخواستم بگم آقایان امیری که انقد روابط عمومی بالایی دارید، لطفا پاسخگو باشید

من که دیگه اعتمادم کم شده به این درگاه ...

xphost
August 11th, 2015, 12:07
بین درگاه هایی که امتحان کردم
بهترین سیبا پال و جهان پی بوده
که هر دو هم سریع واریز میکنند هم تیکت هارو در سریع ترین زمان ممکن جواب میدن

wi-isdp
August 11th, 2015, 12:10
سلام شاید تعطیل هستن خوب

yastheme
August 11th, 2015, 12:13
سلام ، تاپیکی که ایجاد کردم در مورد عمل کرد زرین پال هستش ...

همونطور که میدونید ، واریز تراکنش های زرین کارت آنی هستش ...

قبلا شاید در بعضی ازتراکنش ها وقفه به وجود می اومد ، اونم نصف روز بود ، و کم پیش میومد این وقفه ایجاد بشه...

اما الان!

بنده پریروز یه درخواست واریز زدم ، دیروز ریختنش ...

دیروز هم یه درخواست واریز دیگه زدم ، هنوز نریختنش !

دیروز یک تیکت ارسال کردم دلیل خواستم ازشون هنوز تا الان جواب ندادن !!!

میخواستم بگم آقایان امیری که انقد روابط عمومی بالایی دارید، لطفا پاسخگو باشید

من که دیگه اعتمادم کم شده به این درگاه ...

مبلغ شما چه مقدار بوده؟ ظاهرا از یک سقف بالا تر باید دستی انجام شود که این زمان کاملا طبیعی است, ارتباطی به اعتماد نداره؛ زرین پال همان زمان که تسویه حساب هاش گاهی تا 4 روز هم طول می کشید مورد اعتماد بود.

smhnw
August 11th, 2015, 12:16
مبلغ شما چه مقدار بوده؟ ظاهرا از یک سقف بالا تر باید دستی انجام شود که این زمان کاملا طبیعی است, ارتباطی به اعتماد نداره؛ زرین پال همان زمان که تسویه حساب هاش گاهی تا 4 روز هم طول می کشید مورد اعتماد بود.

دوست عزیز مبلغ زیر 50 هزار تومان بوده !

مشکل اینجاست که تبلیغ واریز آنی رو میکنن (1 تراکنش در روز)

این به کنار !

قبلا حداقل تیکتا رو جواب میدادن !

yastheme
August 11th, 2015, 12:17
به زرین کارت یا حساب شخصی خودتان درخواست داده اید؟

smhnw
August 11th, 2015, 12:21
به زرین کارت یا حساب شخصی خودتان درخواست داده اید؟

زرین کارت

yastheme
August 11th, 2015, 12:25
با این حال بهتر است در تلاش باشید باخودشان تماس بگیرید تا مشکلتان سریع تر بر طرف شود : https://de.zarinpal.com/pages/contact-us

smhnw
August 11th, 2015, 12:28
با این حال بهتر است در تلاش باشید باخودشان تماس بگیرید تا مشکلتان سریع تر بر طرف شود : https://de.zarinpal.com/pages/contact-us

متاسفانه تلفن رو جواب نمیدن که فکر کنم بخاطر شهادت هستش

yeganehha
August 11th, 2015, 12:34
با سلام

دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم پشتیبانی زرین پال در حال انتقال از محل قبیلی شرکت به محل جدید هستند و شاید این کمی مشکل به وجود اورده .

اما در مورد پرداخت ها ؛ باید عرض کنم هنوز پرداخت ها انی هست ولی جهت جلوگیری از بعضی از سوءاستفاده ها و پولشویی تا حدودی بعضی از پرداخت ها با مبالغ بالا با تایید و برسی پشتیبانان انجام می شود .( البته این صد در صد مطمئن نیستم و نظر خودم هست . )
در ضمن بنده همین امروز مبلغی بیشتر از صد تومن را پس از 1 ساعت از درخواست دریافت کردم .

و در کل بنده با خیلی از سایت ها کار کردم ولی در کل زرین پال حتی از درگاه های مستقیم هم بهتر هست . ( باز هم نظر شخصی بنده هست l-) )

smhnw
August 11th, 2015, 12:49
با سلام

دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم پشتیبانی زرین پال در حال انتقال از محل قبیلی شرکت به محل جدید هستند و شاید این کمی مشکل به وجود اورده .

اما در مورد پرداخت ها ؛ باید عرض کنم هنوز پرداخت ها انی هست ولی جهت جلوگیری از بعضی از سوءاستفاده ها و پولشویی تا حدودی بعضی از پرداخت ها با مبالغ بالا با تایید و برسی پشتیبانان انجام می شود .( البته این صد در صد مطمئن نیستم و نظر خودم هست . )
در ضمن بنده همین امروز مبلغی بیشتر از صد تومن را پس از 1 ساعت از درخواست دریافت کردم .

و در کل بنده با خیلی از سایت ها کار کردم ولی در کل زرین پال حتی از درگاه های مستقیم هم بهتر هست . ( باز هم نظر شخصی بنده هست l-) )

درسته ولی چند نکته :

1. مبلغ زیر 50 هزار تومان بوده !
2. دو تا تراکنش داشتیم ، یکیش بعد یک روز ، یکیشم هنوز واریز نشده !

- - - Updated - - -

ظاهرا اینطور که دوستان میگن دارن دفترشونو جابجا میکنن...

مدیران لطف کنن قفل کنن ...

ما هم صبر میکنیم ...

با تشکر

GOD
August 11th, 2015, 12:51
درصورتیکه مدیریت زرین پال تمایل به پاسخ دهی داشتند پیام بدند تاپیک باز بشه

hamid.soltani92
August 12th, 2015, 13:20
به درخواست کاربر samansystems تاپیک جهت ارسال جوابیه باز شد.

samansystems
August 12th, 2015, 13:57
همونطور که دوستان اطلاع دادن در حال جابجائی دفتر زرين پال هستيم تا ان شاء الله زرين پال ازين به بعد به طور مستقل از سامان سيستم به فعاليت خودش ادامه بده.
بر همين اساس ممکن هست تيکت ها با کمی تاخير پاسخ داده بشه.
در خصوص تماس تلفنی هم ديروز تعطيل بوده و در روزهای تعطيل امکان برقراری تماس تلفنی وجود نداره.
در مورد تراکنش هم اگر به مشکل خورده باشه همکاران برسی ميکنن و تسويه ميکنن. در کل مورد انقدر حاد نبوده که بخواد به اون عنوان عملکرد بسيار ضعيف بگيره.
به هر حال اين گزارش کوتاهی بود از وضعيت فعلی و اگر باعث بروز مشکل شده عذر خواهی ميکنيم.

modiranhosting
August 12th, 2015, 14:32
همونطور که دوستان اطلاع دادن در حال جابجائی دفتر زرين پال هستيم تا ان شاء الله زرين پال ازين به بعد به طور مستقل از سامان سيستم به فعاليت خودش ادامه بده.
بر همين اساس ممکن هست تيکت ها با کمی تاخير پاسخ داده بشه.
در خصوص تماس تلفنی هم ديروز تعطيل بوده و در روزهای تعطيل امکان برقراری تماس تلفنی وجود نداره.
در مورد تراکنش هم اگر به مشکل خورده باشه همکاران برسی ميکنن و تسويه ميکنن. در کل مورد انقدر حاد نبوده که بخواد به اون عنوان عملکرد بسيار ضعيف بگيره.
به هر حال اين گزارش کوتاهی بود از وضعيت فعلی و اگر باعث بروز مشکل شده عذر خواهی ميکنيم.

سلام و درود

یعنی کلا زرین پال از زیر نظر سامان سیستم خارج بشه ؟ یا اینکه ساختمون مجموعه مستقل میشه ؟

yeganehha
August 12th, 2015, 14:37
سلام و درود

یعنی کلا زرین پال از زیر نظر سامان سیستم خارج بشه ؟ یا اینکه ساختمون مجموعه مستقل میشه ؟

ساختمان مجموعه مستقل می شود

samansystems
August 12th, 2015, 20:57
ساختمان زرين پال مستقل ميشه و زرين پال تحت عنوان شرکت جديدی فعاليت خودش رو ادامه ميده.
البته سامان سيستم يکی از سهامداران شرکت جديد هم خواهد بود.

starting
August 12th, 2015, 21:00
ساختمان زرين پال مستقل ميشه و زرين پال تحت عنوان شرکت جديدی فعاليت خودش رو ادامه ميده.
البته سامان سيستم يکی از سهامداران شرکت جديد هم خواهد بود.

جناب امیری احیانا بخاطر اون نام کاربری که سامان سیستم زده بود که شرکت ثبت نکردین؟ البته شوخی کردم خدمتتون. لطفا قبل از پابلیک کردن نام شرکت جدید یوزرهاش رو بسازید تا بن بشند کسی مشکل قبلی رو براتون ایجاد نکنه.
امیدوارم موفق باشید

samansystems
August 12th, 2015, 21:07
جناب امیری احیانا بخاطر اون نام کاربری که سامان سیستم زده بود که شرکت ثبت نکردین؟ البته شوخی کردم خدمتتون. لطفا قبل از پابلیک کردن نام شرکت جدید یوزرهاش رو بسازید تا بن بشند کسی مشکل قبلی رو براتون ایجاد نکنه.
امیدوارم موفق باشید

;)
نه به خاطر اون موضوع نيست. زرين پال نياز به رشد داشت و سامان سيستم هم درگير بيش از 13 پروژه بود.
تصميم مجموعه از انتهای سال گذشته بر اين بود که زرين پال در سال جاری به سمت استقلال بيشتر حرکت کنه.
و همچنين تعداد نيروی های زرين پال از وضعيت دفتر فعلی سامان سيستم بيشتر بود.
استقلال زرين پال باعث ميشه هم رشد زرين پال سريعتر باشه ان شاء الله و هم رشد بقيه پروژه های شرکت سامان سيستم.

mhiizadi
August 12th, 2015, 21:29
چرا حس میکنم زرین پال یه بخشش رو فروختید یا واگذار کردید ؟ :d

mobinhost.in
August 12th, 2015, 22:13
با سلام و احترام

دوست استارتر عزیز صرفا جهت اطلاع شما عرض می کنم که ای کاش شما با درگاه های مستقیم و درگاه بانک ها کار میکردین تا درود بفرستید بر مدیران زرین پال

دوست من من دلیل تاخیر شما رو نمی دانم و لی ای کاش در تعطیلات واریز های بانک ها رو مورد بررسی قرار می دادین

بنده با توجه به تجربه ای که در این چند سال دارم واقعا زرین پال رو جزو بهترین ها می دانم هم از نظر فنی و هم از نظر کیفی

دلیل نوشتن این موضوع مقایسه با بانک ها و درگاه مستقیم بود . مطمن باشید زرین پال سرویسی فراتر از همه ارائه می کند و اگر تجربه کنید با من هم نظر خواهید بود