PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد سرور

moj007
August 10th, 2015, 22:33
با سلام بنده یک سرور دارم که به عنوان هاست دانلود ازش استفاده می کنم و می خواستم بپرسم هنگامی که کاربرا در حال دانلود فایل از سرور هستن، بیشتر سی پی یو درگیره و کار می کنه یا رم و یا هارد.

starting
August 10th, 2015, 23:31
با سلام بنده یک سرور دارم که به عنوان هاست دانلود ازش استفاده می کنم و می خواستم بپرسم هنگامی که کاربرا در حال دانلود فایل از سرور هستن، بیشتر سی پی یو درگیره و کار می کنه یا رم و یا هارد.

پورت و هارد و باز هم بر میگرده به ادرس دهی شما. مثلا اگر در هر فولدر بیش از حد خاص فایل یا فولدر نباشه و ادرس دهی ها اوکی باشند رم و سی پی یو نیاز نداری(نه کلا نیاز نداری تو فکرش نباش) رم هم یک سایت یکی از بچه ها با 8 گیگ رم روزی 70-80 هزار کلاینت دانلود رو پاسخ میداد

klax0n
August 10th, 2015, 23:45
دوست عزیز شما که سرور در اختیارتونه بهتره یکی دو روز مانیتورش کنی که ببینی از چه منابعی بیشتر استفاده میشه
اگر ویندوزه که task manager هست
اگر لینوکسه از htop استفاده کن
yum install htop
or
apt-get install htop

mizban97
August 10th, 2015, 23:48

باسلام
معمولا سیپیو و پهنای باند سرور و شبکه سرور درگیر خواهد شد.
و اگر کانفیگ خوب بشه میتونید این مورد بهینه کنید تا در اینده براتون مشکل ساز نشه. و اختلالل در دانلود از سرور پیش نیاد.

moj007
August 11th, 2015, 12:19
الان در حالت عادی برای بنده بیشتر از 3 گیگ از رمم در حال استفادست نمی دونم چرا.

2759227593

sssoheil
August 11th, 2015, 12:40
درود

شبکه سرور و هارد و سی پی یو بیشتر درگیر میباشد.البته معمولا مانیتورینگ خود سیستم عامل گزارش دقیق ارائه نمیدهد.

mbytes128
August 11th, 2015, 12:55
سلام

این مطلب رو مطالعه کنید. حدس میزنم مشکل شما همین باشه.

http://blogs.technet.com/b/mspfe/archive/2012/12/06/lots-of-ram-but-no-available-memory.aspx