PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه کشوری رو واسه سرور مجازیم انتخاب کنم

mohammadreza1987
August 10th, 2015, 19:26
سلام من میخوام سرور مجازی سفارش بدم
و تا حالا از چندین فروشنده سرویسهای 512 تا 4گیگ از 10000 تومان تا 50000 تومان سفارش دادم و با همشون به مشکل برخوردم کشور های ارائه دهندشون هم المان و ایران بود

الان میخوام سرویس بگیرم از چه کشوری بگیرم که سرعت بارگذاری صفحات خوب باشه ؟

jahromweb
August 10th, 2015, 19:31
سلام
دوست من بهتر هست که به دو نکته ی زیر توجه کنی:

۱)سرور مجازی های ارزان حال از هر لوکیشنی باشند دارای منابع اشتراکی هستند و هارد شلوغ است پس نباید توقع سرعت بالا داشته باشید. بدیهی است که وقتی فروشنده برای مثال روی یک سرور ۴۰۰ هزار تومانی فقط ۱۵ گیگاهرتز پردازنده دارد سرور ۱۰ هزار تومانی شما باید یک چهلم منابع سرور را داشته باشد (بدون درنظر گرفتن سود فروشنده و ...!) و یا باید منابع اشتراکی باشد(اورسل شده)
۲)کانفیگ مناسب فاکتور بسیار مهمی است و گاهی سرعت یک سرور رم ۲ با کانفیگ خوب بهتر از یک سرور رم ۴ است.

موفق باشید

klax0n
August 10th, 2015, 19:40
دوست عزیز من از کشورهای مختلفی سرویس داشتم
بیشترشون که از جاهای معتبری تهیه شده بودن سرعت پورتشون خیلی خوب بود
هتزنر و ovh واقعا پورت خوبی دارن ولی آمریکا هم داشتم که خوب بود
مهم ترین چیز اینه که فروشنده اورسل نکرده باشه سرور رو
از فروشنده معتبر تهیه فرمایید که به مشکل نخورید

mohammadreza1987
August 10th, 2015, 19:44
سلام
دوست من بهتر هست که به دو نکته ی زیر توجه کنی:

۱)سرور مجازی های ارزان حال از هر لوکیشنی باشند دارای منابع اشتراکی هستند و هارد شلوغ است پس نباید توقع سرعت بالا داشته باشید. بدیهی است که وقتی فروشنده برای مثال روی یک سرور ۴۰۰ هزار تومانی فقط ۱۵ گیگاهرتز پردازنده دارد سرور ۱۰ هزار تومانی شما باید یک چهلم منابع سرور را داشته باشد (بدون درنظر گرفتن سود فروشنده و ...!) و یا باید منابع اشتراکی باشد(اورسل شده)
۲)کانفیگ مناسب فاکتور بسیار مهمی است و گاهی سرعت یک سرور رم ۲ با کانفیگ خوب بهتر از یک سرور رم ۴ است.

موفق باشید

سلام
حرف شما درسته و ایتو میدونم ولی کشور هم بی تاثیر نیست

yourhosting
August 10th, 2015, 19:47
سلام
با توجه به پینگ پایین سرور داخل کشور سرور یران برای هاستینگ درصورتی که کاربرانتان ایرانی هستند در اولویت قرار دارد. و بعد از ان کشور های اروپایی.
درصورتی که هم که منابع اورسل نباشید دیتاسنترهایی مثل hetzner,rapidswitch,redstation,leaseweab,... گزینه مناسبی هستند
شما وقتی یک سرور با رم 4 و هزینه 20 هزارتومان تهیه میکنید مطمئنا نباید انتظار کیفیت داشته باشید!

mohammadreza1987
August 10th, 2015, 19:53
سلام
با توجه به پینگ پایین سرور داخل کشور سرور یران برای هاستینگ درصورتی که کاربرانتان ایرانی هستند در اولویت قرار دارد. و بعد از ان کشور های اروپایی.
درصورتی که هم که منابع اورسل نباشید دیتاسنترهایی مثل hetzner,rapidswitch,redstation,leaseweab,... گزینه مناسبی هستند
شما وقتی یک سرور با رم 4 و هزینه 20 هزارتومان تهیه میکنید مطمئنا نباید انتظار کیفیت داشته باشید!

درسته ولی قیمتهایی که گفتم با تخفیف هست

royl
August 10th, 2015, 20:50
باسلام
سرور های ovh دارای پورت مناسب هستن
ولی باید کمی بیشتر هزینه کنید اگر می خواهید واقعا منابع اختصاصی باشه
بااحترام

mizban97
August 10th, 2015, 20:56
باسلام
پیشنهاد بنده برای شما سرور های ovh فرانسه یا رداستیشن انگلیس هست عزیز کشور تاثیر نداره مهم سخت افزار سرور
و منابع سرور و پردازنده سرور هست که دوستان در بالا به روشنی جواب شما رو دادند .اگر این سه فاکتور خوب باشه طبعیتا وی پی اس قدرتمندی خواهید داشت.
شما باید سرور نیمه اختصاصی تهیه کنید. یا همون وی دی اس تهیه کنید اکثر سرور هایی که گرفتید حتما آورسل بودند.