PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنتی ویروس اورجینال یا کرکی ؟ مسئله این است !

Raiden
August 9th, 2015, 17:51
سلام
فرق آنتی ویروس اورجینال و کرکی در چیه ؟
من الان یک آنتی ویروس اویرا نخسه اینترنت سکوریتی رو از دانلودها دانلود کردم با لایسنس key که تا سال 2020 اعتبار داره و به راحتی از وبسایت شرکت سازنده آپدیت میشه.
حالا اگر من همین لایسنس رو اورجینال خریده بودم چه اتفاقی میوفتاد ؟
الان چیزی رو از دست دادم ؟ این لایسنس key که من استفاده میکنم از کارایی آنتی ویروس کم کرده ؟
واقعاً برام سواله چرا باید هزینه بدیم برای آنتی ویروسی که لایسنس key داره !

kouroshez
August 10th, 2015, 09:12
سلام
من الان یک آنتی ویروس اویرا نخسه اینترنت سکوریتی رو از دانلودها دانلود کردم با لایسنس key که تا سال 2020 اعتبار داره و به راحتی از وبسایت شرکت سازنده آپدیت میشه.
الان چیزی رو از دست دادم ؟ این لایسنس key که من استفاده میکنم از کارایی آنتی ویروس کم کرده ؟

هیچ اتفاقی نیوفتاده عزیز ! در برخی از نرم افزار ها قابلیت دانلود آپدیت ها رو ندارید یا ممکن هست برخی از قسمت های نرم افزار خوب کار نکنه
در مورد اویرا هم باید گفت این چیزی که شما دارید استفاده میکنید ***ی هست :) شما دارید به صورت غیر قانونی استفاده میکنید و باید وجدان خودتون رو راضی کنید و با همچین چیزی کنار بیاید ! ما ایرانی ها متاسفانه فقط منتظر کرک نرم افزار ها هستیم که زود کرک کنیم در صورتی که دم از مسلمانیت میزنیم ولی داریم حق اون برنامه نویس یا اون دسته از برنامه نویسان رو میخوریم :) همه جای دنیا همین هست اما درصد بسیار کمی اما ما ایرانی ها از هر 1000 نفر شاید شاید خیلی ارفاق کنیم ! یه نفر شاید لایسنس خریده باشه!
سعی کنید لایسنس تهیه کنید
با تشکر

Meistero
August 10th, 2015, 10:35
سلام

شما همین نسخه رو برید از سایت اصلی آویرا (سایت خارجیشو میگم) دانلود کنید.سپس بجای نسخه ای که از سایت دانلودها گرفتی نصب کن و اون سریال کی رو توش وارد کن.اگر کار کرد نوش جونت باشه!...خیالت راحت حالشو ببر!
اما اگر کار نکرد دیگه نسخه سایت دانلودها رو نصب نکن و یا یکی بخر یا از آنتی ویروسهای نسخه ی مجانی مثل کومودو یا پاندا استفاده کن!

Raiden
August 10th, 2015, 15:08
هیچ اتفاقی نیوفتاده عزیز ! در برخی از نرم افزار ها قابلیت دانلود آپدیت ها رو ندارید یا ممکن هست برخی از قسمت های نرم افزار خوب کار نکنه
در مورد اویرا هم باید گفت این چیزی که شما دارید استفاده میکنید ***ی هست :) شما دارید به صورت غیر قانونی استفاده میکنید و باید وجدان خودتون رو راضی کنید و با همچین چیزی کنار بیاید ! ما ایرانی ها متاسفانه فقط منتظر کرک نرم افزار ها هستیم که زود کرک کنیم در صورتی که دم از مسلمانیت میزنیم ولی داریم حق اون برنامه نویس یا اون دسته از برنامه نویسان رو میخوریم :) همه جای دنیا همین هست اما درصد بسیار کمی اما ما ایرانی ها از هر 1000 نفر شاید شاید خیلی ارفاق کنیم ! یه نفر شاید لایسنس خریده باشه!
سعی کنید لایسنس تهیه کنید
با تشکر

برادر عزیز ، زمان جنگ امام خمینی میگفتند روزه هاتون رو بخورید به گردن من . چه کسی حاظر بود توی اون شرایط روزه بگیره ؟
الان هم همینه.
علمای ما میگن ، برید کپی کنید و کرک کنید . مشکلی نداره ؛ چون این پول توی جیب یهودی ها و صهیونیست ها میره. خب وقتی این علما به گردن میگیرن چرا باید خودمون رو اذیت کنیم ؟ در صورتی که این عزیزان خودشون به گردن میگیرن !

- - - Updated - - -

شما همین نسخه رو برید از سایت اصلی آویرا (سایت خارجیشو میگم) دانلود کنید.سپس بجای نسخه ای که از سایت دانلودها گرفتی نصب کن و اون سریال کی رو توش وارد کن.اگر کار کرد نوش جونت باشه!...خیالت راحت حالشو ببر!
اما اگر کار نکرد دیگه نسخه سایت دانلودها رو نصب نکن و یا یکی بخر یا از آنتی ویروسهای نسخه ی مجانی مثل کومودو یا پاندا استفاده کن!

این اویرا رو درجریان نیستم و در اسرع وقت تست میکنم.
ولی ESET Nod 32 رو از سایت سازنده دانلود کردم و خیلی راحت کار داد .
فکر نمیکنم سورس نرم افزار رو تغییر داده باشند گروه کرکر.

armin.rf
August 10th, 2015, 15:16
والا اپدیت نود 32 رو گرفتیم و بعد از تموم شدن نالش رو نصب کردیم خیلی بهتر از اون کار کرد !

yourhosting
August 10th, 2015, 15:18
سلام
در هرصورت اینکار دز-دی محسوب میشه.البته برای ما ایرانیا که فرقی نداره و در سیستم ما از ویندوز گرفته تا کوچترین نرم افزار ها همه ک-رکی هست
میشه بگید کدوم از علما این حرف رو زدند؟:"
مشکلی نداره ؛ چون این پول توی جیب یهودی ها و صهیونیست ها میره" ؟!

Kian
August 10th, 2015, 18:45
برادر عزیز ، زمان جنگ امام خمینی میگفتند روزه هاتون رو بخورید به گردن من . چه کسی حاظر بود توی اون شرایط روزه بگیره ؟
الان هم همینه.
علمای ما میگن ، برید کپی کنید و کرک کنید . مشکلی نداره ؛ چون این پول توی جیب یهودی ها و صهیونیست ها میره. خب وقتی این علما به گردن میگیرن چرا باید خودمون رو اذیت کنیم ؟ در صورتی که این عزیزان خودشون به گردن میگیرن !

- - - Updated - - -

چرا چاخان میکنی، امام کی گفتند که روزه بخورید ؟؟؟؟؟

کدوم عالمی گفته د ز دی و کرک کنید؟؟؟؟

اگه دلت میخوات کرک استفاده کنی، استفاده کن و مسئولیتش با خودت، ولی حق نداری دین رو مسخره کنی !!!!!!!!!!!!!!!

asrhosting
August 10th, 2015, 19:00
فرق بین حلال و حروم هست !

xphost
August 10th, 2015, 19:05
من شخصا زیاد تو بحث حرام و حلالش نیستم عزیزم
ولی اصولا لایسنس دار بخری خیلی بهتره از همه نظر

dayapay.com
August 10th, 2015, 19:07
الان هم همینه.

- - - Updated - - -

با این استدلال شما چون ماشین های خارجی و جنس های خارجی هم پول میره تو جیب اونها و مثلا کوکلا که یک کمپانی یهودی هست
پس باید راه بیوفتیم به سوپرمارک ها حمله کنیم و ماشین خارجی ب***یم که پول نره تو جیب اونها !

xphost
August 10th, 2015, 19:14
البته گفته ایشون رو من زیاد درست نمیدونم
ماله هر قومی که میخواد باشه
از یهودی گرفته تا مسیحی و زرتشتی
هر کسی که با کیفیت محصول تولید کنه مردم پشتش هستند
بعدم آقایون با یهودی ها مشکل ندارند با سیاست کشور اسرائیل مشکل دارند نه با مردم و تولید کننده هاشون
چطور پارسال آلبالو اسرائیلی وارد کردن تو ایران مردم مثل چی میخریدند از آلبالو ما هم بهتر بود خداییش کسی صداش در نیومد همه خوردن به به چه چه گفتند

Raiden
August 10th, 2015, 19:41
چرا چاخان میکنی، امام کی گفتند که روزه بخورید ؟؟؟؟؟

کدوم عالمی گفته د ز دی و کرک کنید؟؟؟؟

اگه دلت میخوات کرک استفاده کنی، استفاده کن و مسئولیتش با خودت، ولی حق نداری دین رو مسخره کنی !!!!!!!!!!!!!!!

این چه ادبیاتی هست که شما استفاده میکنید ؟ استفاده از الحان کوچه بازاری برای اینجا مناسب نیست ، لطفاً رعایت کنید.
شما چند سالته دوست عزیز ؟ فکر نمیکنم با این برخورد بیشتر از 18 سال داشته باشید. ولی ببینید در اون شرایط امام گفتند بخورید ، چون واقعاً در گرمای خوزستان و کردستان روزه گرفتن برای رزمندگان سخت بود و گفتند بعداً باید قضای روزه رو به جا بیارید ( بدون کفاره ).
من دلم نمیخواد ولی وقتی 99% اداره های دولتی دارن از نسخه کرکی ویندوز استفاده میکنند ، این چه پیامی رو به من منتقل میکنه ؟
اگر باید لایسنس تهیه بشه ، بهتر هست از اداره جات و ... شروع بشه. تا ما هم یاد بگیریم.
شما که مرد دین هستید لطفاً روی ادبیاتتون کار کنید. لطفاً ....

- - - Updated - - -

فرق بین حلال و حروم هست !

شما از نسخه اورجینال مجازی ساز vMware استفاده میکنید ؟
یا ویندوز سیستمون اورجیناله ؟ یا این که دارید از لینوکس استفاده میکنید ؟ :)

- - - Updated - - -

با این استدلال شما چون ماشین های خارجی و جنس های خارجی هم پول میره تو جیب اونها و مثلا کوکلا که یک کمپانی یهودی هست
پس باید راه بیوفتیم به سوپرمارک ها حمله کنیم و ماشین خارجی ب***یم که پول نره تو جیب اونها !

ببینید من تابع شرایط وقت هستم.
فعلاً شرایط کنونی ایران حکم میکنه که از نرم افزار های کرکی استفاده کنیم !
وقتی شما نمیتونستی توی یاهو یک آیدی بسازی ، به خاطر تحریم چه حسی داشتی ؟ تحریمی که کاملاً ظالمانه بود.
لطفاً از روی احساس تصمیم نگیرید.
- - - Updated - - -

البته گفته ایشون رو من زیاد درست نمیدونم
ماله هر قومی که میخواد باشه
از یهودی گرفته تا مسیحی و زرتشتی
هر کسی که با کیفیت محصول تولید کنه مردم پشتش هستند
بعدم آقایون با یهودی ها مشکل ندارند با سیاست کشور اسرائیل مشکل دارند نه با مردم و تولید کننده هاشون
چطور پارسال آلبالو اسرائیلی وارد کردن تو ایران مردم مثل چی میخریدند از آلبالو ما هم بهتر بود خداییش کسی صداش در نیومد همه خوردن به به چه چه گفتند

دوست عزیز این گفته من نیست ، گفته علمای دین هست. من فقط نقل قول کردم.
این که علما اشتباه میکنند یا خیر ؟ به من ربطی نداره !

amirsafari
October 6th, 2015, 21:38
سلام

فرق جنس اصلی با تقلبی چیه ؟ اینهم همونه .

بعدش کسی که امنیت براش مهم باشه میره ضد ویروسهای شرکتهای بزرگ و پیشرو رو انتخاب و خریداری میکنه . برای مثال : ترندمیکرو

fadak
October 7th, 2015, 02:50
تفاوت اصلی با کرکی از زمین تا آسمونه
من تقریبا دو سالی هست که لایسنس اورجینال تهیه کردم
قبلش میگفتم کی اینهمه پول بده بعد سال بعدی هم باز پول پرداخت کنه
اما همین که برای تست لایسنس گرفتم متوجه فرقشون شدم
بنظرم اگر کسی تر حالا لایسنس نگرفته امتحان بکنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

besthosti.com
October 7th, 2015, 12:48
من یه آنتی ویروس نود 32 خریدم خیلی هم ارزون بود 30 تومان برای 6 ماه. به بقیه هم توصیه میکنم که قانونی استفاده کنه چون ماه همیشه پشت ابر نمی مونه.

SaeedFazlollahzadeh
October 7th, 2015, 13:28
پسر کو ندارد نشان از پدر/تو بیگانه خوانش، نخوانش پسر