PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر خوش برای مشتریان سرویسهای آرت شاتل

Rezash
September 8th, 2010, 18:58
علاقه‌مندیم به اطلاع برسانیم از آن جایی که از سویی فراهم آوردن رضایت مشتریان، یکی از بنیادی‌ترین اهداف شاتل محسوب می‌شود، هم‌زمان با مطرح شدن موضوع کاهش قیمت اینترنت در کشور، (هر چند هنوز این کاهش قیمت پهنای باند برای شرکت‌های ارایه‌دهنده‌ی سرویس اینترنت پرسرعت، اعمال نشده است) از این پس و از شهریور ماه 1389 ترافیک سرویس های ویژه (آرت) در کلیه‌ی شهرها (به جز بندرعباس، بندرلنگه، شهرکرد، بروجن و یاسوج) نامحدود تحت قوانین Fair Use Policy خواهد بود تا مشتریان بتوانند با شرایط بهتری از سرویس اینترنت پرسرعت خویش بهره گیرید.
برای این منظور و استفاده بهینه از ترافیک نامحدود سرویس، شایسته است مشتریان عزیز شرایط استفاده از سرویس‌های با ترافیک نامحدود Fair Use Policy را مطالعه فرمایند. برای مطالعه این شرایط این جا کلیک کنید.
امید است، امکان جدید به وجود آمده، بتواند رضایت خاطر هر چه بیش‌تر مشتریان سرویس‌های آرت فراهم سازد.
لينك Fair Use Policy :‌Shatel (http://www.shatel.ir/fa/services/adsl/fairusepolicy/)
پ.ن : ‌اين يعني جدي جدي پهناي باند نامحدود؟‌:دي

Desperados
September 8th, 2010, 19:02
خوب دیگه همه می دونیم چیزی به نام نامحدود وجود نداره ! شاتل هم احتمالاً دیده 90٪ مشترک هاش پهنای باند نرمال ماهانه رو هم مصرف نمی کنند چه برسه به نامحدود ! گفته این سیستم تبلیغاتی رو پیاده کنه و اگر کسی هم بیشتر از گلیمش مصرف کرد طبق همین Fair Use Policy قطع می کنند و اخطار میدن بهش که حواسش باشه از این کارا نکنه :دی

mohsen1
September 8th, 2010, 19:09
مخابرات داره نامحدود میده 128 رو ماهی 9000 تومان میده ولی ساپورت تلفنی نداره و سرعت دانلود از 13 کیلوبایت در ثانیه بیشتر نمیشه.
نا محدودش واقعا نامحدوده ولی 128 به بالا به کسی نمی دن.
کشتین خودمون رو ندادن!!!!
ولی هرجور حساب کنی واسه نامحدود ، مخابرات سرویسش بهتره البته به شرطی که با 128 بسازی.

Desperados
September 8th, 2010, 19:11
در ضمن این سرویس های جدید ECO-Office به نظر من خیلی بهتر و باحال تره از ماه بعد به این سرویس ها کوچ می کنم من رسماً :دی سرعت 2 مگ ماهانه 23 با 5 گیگ پهنای باند هر گیگ پهنای باند اضافه هم 5 تومان ! برای کارای نرمال خیلی مناسبه.

Shatel (http://www.shatel.ir/fa/services/adsl/eco-office/)

mohsen1
September 8th, 2010, 19:12
آیا این قانون من را نیز در تحت تاثیر قرار می‌دهد؟
اگر شما از نرم‌افزارهای به اشتراك‌گذاری فایل استفاده نمی‌كنید یا اقدام به دریافت فایل‌های حجم نمی‌كنید، این قانون شما را هیچ گاه تحت تاثیر قرار نخواهد داد. حال آن كه اگر از نرم‌افزارهای یادشده استفاده می‌كنید، خواهش‌مندیم به خاطر داشته باشید که ممکن است در صورت استفاده بیش از حد مجاز، تحت تاثیر این قانون قرار گیرید.

اگر مصرف من بالا باشد، چه رخ می‌دهد؟
اگر مصرف شما برخی از اوقات بالا باشد، از نظر شاتل مشكلی ندارد، مگر آن كه الگوی مصرف بالا به صورت یكنواخت تكرار شود.
اگر مصرف به صورت مستمر بالا باشد، می­توانید از سرویس­های اختصاصی شاتل استفاده کنید، در غیر این صورت و ادامه روند مستمر مصرف بالا، شاتل برای حفظ حقوق چندین هزار كاربر دیگر، ناگزیر از محدود، معلق یا مسدود كردن سرویس شما خواهد بود

RezaFH
September 8th, 2010, 19:15
در ضمن این سرویس های جدید ECO-Office به نظر من خیلی بهتر و باحال تره از ماه بعد به این سرویس ها کوچ می کنم من رسماً :دی سرعت 2 مگ ماهانه 23 با 5 گیگ پهنای باند هر گیگ پهنای باند اضافه هم 5 تومان ! برای کارای نرمال خیلی مناسبه.

Shatel (http://www.shatel.ir/fa/services/adsl/eco-office/)

* از 23 شهریور ماه 1389، سرویس‌­های اکو-آفیس که سرویس­‌های ویژه سازمان­‌هاست به گروه سرویس‌­های اکو اضافه مي‌شود.
* سرویس­‌های اکو- آفیس در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، اصفهان، قم و شهرهای استان مازندارن ارایه می­‌شود.
* سرویس‌­های اکو- آفیس ترافیک شب رایگان ندارد.

Vahid
September 8th, 2010, 19:18
وقتی اینا هنوز بالایی سریهاشون همون قیمت رو میده شما فکر میکنی تغییراتی توی قیمت هاشون میدند؟
خیلی سیاست ..... رو دنبال میکنند این سرویس دهندگان اینترنت توی ایران

skrsoft
September 8th, 2010, 19:23
نامحدوده ولي نه براي دانلود :68:
در واقع يه حجم محدوده كه براي تبليغات ميگن نامحدوده x-(
مثل ايرانسل :109:

Desperados
September 8th, 2010, 19:25
من شخصاً الان با 128 شاتل ماهانه 8-9 گیگ ترافیک مصرف میکنم با 2 مگ با توجه به اینکه سرعت زیاده و آدم میره تو کار دانلود و این جریانات :دی و شبانه هم رایگان نیست اجتمالاّ برسه به 15 گیگ که 10 گیگ ترافیگ باید هزینه کنم در ماه علاوه بر 23 که جمعاً میشه 73 الان برای art 128 از ما ماهانه 30 تومان می گیرند که بازم این eco-office با توجه به سرعتش و قیمت بیشتر حال میده :دی

newspub
September 8th, 2010, 19:45
مخابرات داره نامحدود میده 128 رو ماهی 9000 تومان میده ولی ساپورت تلفنی نداره و سرعت دانلود از 13 کیلوبایت در ثانیه بیشتر نمیشه.
نا محدودش واقعا نامحدوده ولی 128 به بالا به کسی نمی دن.
کشتین خودمون رو ندادن!!!!
ولی هرجور حساب کنی واسه نامحدود ، مخابرات سرویسش بهتره البته به شرطی که با 128 بسازی.
البته شاید بستگی به منطقه و شهرش هم داره من الان یه ماهیه 256 نامحدود گرفتم چند روز اول سرعت تو همون حدودایی بود که شما گفتین حتی کم ترم میشد ولی من الان 15 یا 20 روزی میشه سرعت اینترنتم به نسبت 256 عالیه و با 35 تا 40 معمولا دانلود میکنم
البته بعضی وقتا تو این مدت سرعت کم شده ولی به نامحدود بودنش واقعا می ارزه.

vPsPersia.COM
September 8th, 2010, 19:49
ما که خیر از شاتل ندیدیم ،

زود زود پهنای باندش تمام می شد ، ماهانه باید 10 و 12 گیگ می خریدیم .

همش هم قطع بود . هی Reques Timed Out

Rezash
September 8th, 2010, 20:41
ولي اين بخش ارزون شدن پهناي باندش رو من قبول دارم !‌قبلا هر يك گيگ بود 9500 تومن الان شد 5500 و باز هم نوشته داره كاهش پيدا مي كنه...
سياست باشه يا هر چي به نظر من داره بهتر ميشه!
من بدون محاسبه پناي باند شبانم 8-10 گيگ مصرف دارم كه فكر نكنم مخالف اين سياستشون باشه ! يعني بعيد مي دونم ديگه 10 گيگ پهناي باند رو حجيم بدونند !‌درسته ؟ اگر اينجوري باشه 5*5500 كمتر هزينه ميدم!

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:07 PM ----------

البته شاید بستگی به منطقه و شهرش هم داره من الان یه ماهیه 256 نامحدود گرفتم چند روز اول سرعت تو همون حدودایی بود که شما گفتین حتی کم ترم میشد ولی من الان 15 یا 20 روزی میشه سرعت اینترنتم به نسبت 256 عالیه و با 35 تا 40 معمولا دانلود میکنم
البته بعضی وقتا تو این مدت سرعت کم شده ولی به نامحدود بودنش واقعا می ارزه.

ميشه بگيد 256 نامحدود چند گرفتيد ؟‌
نميدونم براي من چند مگ شير كردند ! عموما سرعت دانلود بالاي 100 دارم ، و خيلي اوقات بالاي 200 و به ندرت در حد 300 !

radium
September 8th, 2010, 20:55
یه ذره دانلودت رفت بالا میزنن سرویست رو قطع میکنن میگن رعایت نکرده.
من که اصلا از شاتل راضی نیستم

Rezash
September 8th, 2010, 20:58
یه ذره دانلودت رفت بالا میزنن سرویست رو قطع میکنن میگن رعایت نکرده.
من که اصلا از شاتل راضی نیستم
بهتره بگي كلا از اينترنت ايران راضي نيستم !

mohsen1
September 8th, 2010, 21:04
100 کیلوبایت در ثانیه دانلود دارید؟
از کدوم سرویس استقاده می کنید؟

Rezash
September 8th, 2010, 21:07
100 کیلوبایت در ثانیه دانلود دارید؟
از کدوم سرویس استقاده می کنید؟
Eco256-3

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

پ.ن :‌من آرت نيستم !

Doublex
September 8th, 2010, 21:58
3 گیگ ترافیک رایگان این ماه دادن .. سر ساعت 7 ریختن 12 جمع شده ... این حروم خوری نیست ؟؟؟؟

newspub
September 8th, 2010, 22:12
ميشه بگيد 256 نامحدود چند گرفتيد ؟‌
نميدونم براي من چند مگ شير كردند ! عموما سرعت دانلود بالاي 100 دارم ، و خيلي اوقات بالاي 200 و به ندرت در حد 300 !
ماهی 12 تومن از مخابرات همدان
سرعتش اصلا بخوبی اینترنت شما نیست و بهترین حالت 40 (خیلی کم پیش میاد اونم برای چند ثانیه) ولی به نامحدود بودنش میرزه تاحالا سرعت آپلودشم امتحان نکردم نمیدونم چقدره.

Rezash
September 8th, 2010, 23:02
ماهی 12 تومن از مخابرات همدان
سرعتش اصلا بخوبی اینترنت شما نیست و بهترین حالت 40 (خیلی کم پیش میاد اونم برای چند ثانیه) ولی به نامحدود بودنش میرزه تاحالا سرعت آپلودشم امتحان نکردم نمیدونم چقدره.
شاتل نامحدود رو براي مصارف خانگي فقط با سرعت 64 و 19 تومن ماهيانه ميده!ولي براي مصارف غير خانگي تا 2 مگ هم داره (البته طبق جدولش نه بند پ و م!)

3 گیگ ترافیک رایگان این ماه دادن .. سر ساعت 7 ریختن 12 جمع شده ... این حروم خوری نیست ؟؟؟؟
سه گيك رو راس 12 جمع كردن ؟‌شايد سرويستون تا ساعت 12 اعتبار داشته خب ... طبق اطلاعيه نوشته بود از زمان اهدا تا پايان سرويس وگرنه من 8 گيگ پر كرده بودم و الان دارم از همون 3 گيگ هديه استفاده مي كنم.

nimapendar
September 8th, 2010, 23:34
ما که الان از اکو داریم استفاده میکنیم خیلی سریع تموم میشه من هر ماه باید کلی ترا فیک بخرم غیر از وب گردی اصلا دانلود ندارم کاش این ترافیک نامحدود را به سرویس اکو هم می دادند

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:33 PM ----------

من هم الان از همون 3 گیگ هدیه دارم استفاده می کنم که الان دیگه آخراشه الو الو.......................................

GOD
September 8th, 2010, 23:45
همه که شاتلی هستند اینجا:d

من صبا نت دارم سرعت دانلود هم ثابت روی 100 هست شبا تا 250 هم میرسه:d

omidreza
September 21st, 2010, 01:58
خوش بر حالت!!!

دهنه شاتل هم .... که بیچارمون کرد!!!

delta
September 21st, 2010, 10:53
مخبر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ساماندهی وضعیت اینترنت و رفع محدودیت اینترنت طی دو هفته آینده در صحن علنی مجلس تصویب می‌شود.

علی اصغر یوسف نژاد با اشاره به سیاست‌های مجلس درخصوص توجه به شاخص‌های اینترنتی اظهار داشت: این شاخص‌ها در جهت بهبود کفییت و کیفیت سرعت اینترنت، تامین و افزایش پهنای باند مورد نیاز کاربران و فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز مورد برسی قرار گرفته است.

وی افزود: این موضوعات به تایید کمیسیون تلفیق مجلس رسید و قرار است دو هفته آینده در صحن علنی مجلس به تصویب برسد.

یوسف نژاد در گفت‌وگو با موبنا ادامه داد: نمایندگان مجلس مذاکرات و توافقاتی نیز دراین زمینه با مهندس تقی پور ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات داشته‌اند.

این در حالیست که چندی پیش نادر قاضی پور با بیان اینکه در ورود فناوری به کشور از دیگر کشورهای همسایه بسیار عقب هستیم، اعلام کرد: با رفع این محدودیت‌ها و عرضه سرویس وایمکس در کشور بسیاری از مشکلات فعلی عقب ماندگی در بخش اینترنت و کاربردهای آن حل خواهد شد.
---------------------------------------------------------------------------
در ضمن قیمتها تو گیلان از دو هفته پیش 20 درصد کشیده پایین...اینا تازه یادشون افتاده؟

pmmcdvd
May 5th, 2011, 12:02
تازه این تاپیک رو پیدا کردم
من آرت 4 دارم
قانون اینجوریه که اگر 4 روز 24 ساعت کامپیوتر فقط دان کنه این اخطار برای کاربر میاد
حالا شما فقط روز ها دانلود کنین این اخطار نمیاد از 1 شب تا 8 صبح کامپیوتر رو خاموش باید کنیم
توی پنل زده 23 گیگ دان کردم
خود آی اس پی چالوس میگه 27 گیگ
ولی من که خودم الان آمارم بالای 45 گیگ هست تو 25 روز :دی