PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی یا تبلت؟

farssub
August 8th, 2015, 11:22
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده قصد خرید گوشی دارم ولی پیشنهاد هم شده تلبت بخری ضرر نمیکنی
میخواستم نظر شما دوستان رو تو رنج قیمت 1 میلیون پونصد برای خرید یک گوشی یا تبلت بدونم.
ممنون میشم منو تو خرید گوشی راهنمایی کنید.
اگر گوشی مناسبی تو این قیمت مد نظرتون هست اعلام کنید
برای خرید گوشی و یا تبلت گیر کردم.

mohammedmiran
August 8th, 2015, 11:37
عزیز تبلت فقط حجم اضافی دارد و به کار شما نخواهد امد
بهتره کسانی که تبلت دارن به خاطر برنامه ها و بازی های زیادشون ازش باید استفاده کنند
شما بهتره از بین سونی و ال جی و سامسونگ یکی و انتخاب کنید که نظر خودم lg g3 هست اطلاعات گوشی هم هست سرچ کنید به نتیجه می رسید

farssub
August 8th, 2015, 11:50
عزیز تبلت فقط حجم اضافی دارد و به کار شما نخواهد امد
بهتره کسانی که تبلت دارن به خاطر برنامه ها و بازی های زیادشون ازش باید استفاده کنند
شما بهتره از بین سونی و ال جی و سامسونگ یکی و انتخاب کنید که نظر خودم lg g3 هست اطلاعات گوشی هم هست سرچ کنید به نتیجه می رسید
باز سامسونگ و سونی که گفتین یه چیزی اما اصلا از ال جی خوشم نمیاد.
نظرتون رو سری زد 2 سونی چی هستش؟

mohammedmiran
August 8th, 2015, 11:53
خوبه
ولی عزیز ال جی اون ال جی 4 سال پیش نیست تا 2 سال پیش خودم از ال جی متنفر بودم ولی مدل های جدیدی زده که میتونه برتریت به هر مدلی داشته باشه البته این نظر و عقاید شخصی بنده هست و شاید هر کسی یک چیزی و بگیره

Mr-MAMAD
August 8th, 2015, 12:04
با سلام

باید تایین کنید مورد استفادتون چی هست ؟
به طور مثال اگر همه کاره میخواید تبلت به دردتون نمیخوره چون وقتی میرید جای یا مثلا بازار نمیتونید بزارید تو جبتون و اگر زنگ خورد باهاش صحبت کنید حتی اگر سیم کارت خور باشه. تبلت جدیدا شده فقط برای گیم چون صفحه بزرگی داره. اگر که صرفا میخواید گیم نصب کنید و از نظر گیم قوی باشه . iPad Mini 3 4g مناسب ترین گزینه.
و اگر نه فقط برای گیم نمیخواید بلکه میخواید همه جا بهاتون ببرید و ازش استفاده کنید گوشی بگیرید مناسب تر هست . گوشی یک چیز سلیقه ای هست هر چی خوشت میاد میری میگیری و چون من با htc کار کردم میام و به تو htc نصیحت میکنم روال کار اینه ولی باید ببینی از کدوم خوشت میاد میرید و میخرید.

موفق باشید

klax0n
August 8th, 2015, 12:23
دوست عزیز تبلت جای گوشی رو نمیگیره
گوشیه که همیشه باهاته و همه جا میبریش
تبلت یه آپشن خوب برای کسایی هست که گوشی هم داشته باشن
اول گوشی بعد تبلت
با این بودجه ای که داری حتما سامسونگ بخر که پشیمون نشی

s0NY
August 8th, 2015, 12:37
S6بخر ورژن 2 سیم بهترین مدل است 4g هم است بهترین است من ازش راضی هستم اگه مشکل تعویض باظری و نداشتن امکان اضافه کردن رم ( 32 گیگ دارد ) بهترین گزینه است فقط ضد اب نیست خرکار است

taksis
August 8th, 2015, 12:52
گوشی بهتره.تبلت بیشتر بدرد بازی و اینا میخوره.چون بزرگه حمل و نقلش سخته.مگه اینکه یه تبلتی باشه در حدsurface که میارزه به خریدنش
برند هم که دیگه والا الان سامسونگ دست هر بقال و عطاری دیگه هست.بچه های چهار و پنج ابتدایی هم که دیگه غروبا میشینن تو کوچه گوشیاشونو در میارن بازی میکنن سامسونگ دارن
من خودم نوکیا لومیا 1520 دارم از هر لحاظ عالیه.

sepahanserver
August 8th, 2015, 12:57
درود

بستگی به نوع مصرف شما داره
ولی پیشنهادمیکنم یک گوشی با سخت افزار بالا و صفحه نسبتا مناسب تهیه کنید

پیشنهاد بنده :
1) lg g3 , lg g4
2) samsung note 3

یه نیمچه نصیحت برادرانه سمت گوشی سامسونگ نرو به جز سری note ما بقی گوشی های سامسونگ کیفیت مطلوبی ندارند

hamidrez4
August 8th, 2015, 15:06
اگه گیمری تبلت بهترین انتخابــه
اگرم نه موبایل:
تو موبایل هم اگر نمیخوای پول برند بدی هوآوی انتخاب خوبیه و تو رنج بودجه شما من p7 رو پیشنهـاد میکنم البته این کمپانی داره سری p8 رو هم وارد بازار میکنه که رقیب جدی آیفون 5 و 6 شـده...خوش دست و شیک

Mr-MAMAD
August 8th, 2015, 15:28
اگه گیمری تبلت بهترین انتخابــه
اگرم نه موبایل:
تو موبایل هم اگر نمیخوای پول برند بدی هوآوی انتخاب خوبیه و تو رنج بودجه شما من p7 رو پیشنهـاد میکنم البته این کمپانی داره سری p8 رو هم وارد بازار میکنه که رقیب جدی آیفون 5 و 6 شـده...خوش دست و شیک

هوآوی شد رقیب جدی آیفون ؟ =)) حرف خنده داری بود

hamidrez4
August 9th, 2015, 09:46
هوآوی شد رقیب جدی آیفون ؟ =)) حرف خنده داری بود
بلـه مشکل اینه که ما غرق یه برندی مثل اپل که میشیم دیگه هیچ برندی رو قبول نداریم...
خنــده دار ترم وقتی میشه که این برند داره از تمامی کاربراش جاسوسی میکنه و بدون هیچ مشکلی به کار خودش ادامه میده و کاربرا هم با لذت استفــاده میکنن بی خبر از این که تمامی اطلاعات شخصیشون تو بانک اطلاعات سازمانای جاسوسی داره خاک میخوره:))...جدا از اینکه به محض فعالسازی قفل صفحه ی این گوشی ها که با اثر انگشت باز میشه حتی اطلاعات ظاهری شخص هم فرستاده میشه تا اطلاعات تکمیل بشه(یه چیزی تو مایه های ثبت احوال:)))
اصلا این موارد رو بذاریم کنار...تو عصری که همه چیز تبادل اطلاعات شده گوشی بدون بلوتوث مفهومی نداره...2500 پول گوشی بدی تازه 60-70 تومنم واسه بلوتوث!!!!!
حالا دلیل رقیب جدی بودن و یا حتی برتری گوشی p8 هواوی نسبت به آیفون 6 اپل:
ارزش خرید گوشی هواوی:8.7 ////////////اپل:6.3
فناوری گوشی هوآوی:8.8////////////////اپل:6.7
امکانات هواوی:8.9///////////////////////اپل:7.2
طراحی هواوی:9.2///////////////////////اپل:7.2
...
امیدوارم تعصباتو بذاریم کنار....

kouroshez
August 9th, 2015, 11:59
تبلت نخرید ! اگرم هم قصد خرید دارید برند اپل خوب هست اما خب تبلت پیشنهاد نمیشه چون به نظر بنده نمیتونه جای گوشی رو بگیره !
گوشی تهیه کنید با رنج 1 میلیون 500 برید سمت p8 هوآوی ، عالی هست و اگر هم پول بیشتر میتونید بذارید g4 الجی
در هر صورت بهتون گوشی پیشنهاد میکنم

Zimaserver
August 9th, 2015, 12:03
با سلام
گوشی بهتر هست
و اینکه توجه کنید برندی رو خریداری کنید که زیاد افت قیمت نداشته باشه مثل iphone

Edwin
August 9th, 2015, 17:59
یکی از گوشی های سری z سونی رو بگیرید .. عشق کنید :دی

shazo
August 9th, 2015, 18:04
یا می تونید قبلت بخرید...

نصف گوشی نصف تبلت

Mr-MAMAD
August 9th, 2015, 23:31
بلـه مشکل اینه که ما غرق یه برندی مثل اپل که میشیم دیگه هیچ برندی رو قبول نداریم...
خنــده دار ترم وقتی میشه که این برند داره از تمامی کاربراش جاسوسی میکنه و بدون هیچ مشکلی به کار خودش ادامه میده و کاربرا هم با لذت استفــاده میکنن بی خبر از این که تمامی اطلاعات شخصیشون تو بانک اطلاعات سازمانای جاسوسی داره خاک میخوره:))...جدا از اینکه به محض فعالسازی قفل صفحه ی این گوشی ها که با اثر انگشت باز میشه حتی اطلاعات ظاهری شخص هم فرستاده میشه تا اطلاعات تکمیل بشه(یه چیزی تو مایه های ثبت احوال:)))
اصلا این موارد رو بذاریم کنار...تو عصری که همه چیز تبادل اطلاعات شده گوشی بدون بلوتوث مفهومی نداره...2500 پول گوشی بدی تازه 60-70 تومنم واسه بلوتوث!!!!!
...

بازم حرف خنده دار تری گفتید =)) شما میگید اپل جاسوسی میکنه درست ؟
خوب تا الانش خوب پیش رفتی. حالا بهم بگو گوگل چرا جمیل میخواد ؟
سامسونگ هم جاسوس ژاپنی هست چون سنسور اثر انگشت داره هم.
گوگل که نگو مادر جاسوس هاست چون سازنده اندروید هست و تمام اطلاعاتمون دست اون میفته با اون جیمیل.
فیسبوک هم جاسوسه . آخیرا مایکروسافت هم جاسوس شده با ارئه ویندوز 10 . مخابرات خودمون هم جاسوسی میکنه. کروم و موزیلا هم جاسوسا کش ذخیره میکنه.
همه این ها جاسوس هستند . همراه اول و ایرانسل و رایتل هم جاسوس هستند چون اگر کلمه ممنوعه ذکر بشه شروع به ضبط کردن مکالمه میکنه و میده اطلاعات یک جور جاسوسی هست دیگه.
در مورد بلوتوث شما یک طرفه محاکمه میکنید این گوشی هارو . اپلی ها به آندرویدی ها هم میگن گوشیتون بلوتوث نداره. ولی اپلی به اپلی میشه. آندروید هم همچنین. ولی کمتر کسی استفاده کنه دیگه وای فای اومده.

هیچ برندی نمیتونی با برند دیگه مقایسه کنی چه برسه دیگه به سیستم عاملی با سیستم عامل دیگه. از قدیم گفتن تا اپل نگیری دستت نمیدونی اپل چیه.

بعد جالبش شما میاید اپل رو با هوآوی که از اپل کپی برابر اصل میگیره مقایسه میکنید =))

من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم . موفق باشید

پ.ن : بنده htc دارم جهت اطلاع

- - - Updated - - -

یکی از گوشی های سری z سونی رو بگیرید .. عشق کنید :دی
بنده با ایشون مواقم اگر نظرتون سونی باشه.

توی مدل سونی z3 خیلی خوبه و شیکه . البته بدون قاب محافظ . ضد آب و دوربین عالی داره و مسلما تمامی بازی هارو میتونید انجام بدید باهاش

98M!zban
August 10th, 2015, 00:05
...

اول اینکه تا شما آیفون رو توی دستت نگیری متوجه نمیشی که جز آیفون گوشی دیگه ای خوب نیست و واقعا دیگه نمی تونی با مزخرف هایی مثل سامسونگ و یا سونی کار کنی حتی پرچمدارهاش

اما موضوع بعدی جاسوسی

دوست عزیز دوران جنگ موشک و هواپیما و تانک تموم شد

دوران جنگ دکمه هست

دکمه هر کی پر قدرت تر باشه می تونه بهتر بجنگه

160 % که آمریکا یا هر کشور تولید کننده ای از طریق گوشی جاسوسی میکنه و حتی خود ایران هم حتما همین کار رو خواهد کرد

من با اینکه آمریکا بدونه چی می پوشم چی می خورم کجا میرم به چه علاقه دارم به کجا میرسم مشکلی ندارم جالب اینجاست که ios انحصار اپل هست و متن باز نیست

اما اینکه اندروید رو هر تولید کننده ای می تونه استفاده کنه و ... به نظر شما خوشاینده ؟

بزرگ بشید و بزرگ فکر کنید

دوران اینکه بگیم ازمون جاسوسی می کنند تموم شده

جمعیت مسخره و بی فکر و به ذهن ایرانی که به دخترشون میگن عکست رو نزار تلگرام . دختره یوزر میسازه عکس النار شاکر دوست میزاره

باید فرهنگ مسخره سنتی عوض شه که عوض نخواهد شد هیچوقت

دین هم می تونه راه سعادت باشه هم می تونه راه بیراهه باشه

سعی کنیم سعادت پیدا کنیم باهاش

hamidrez4
August 10th, 2015, 00:42
بازم حرف خنده دار تری گفتید =)) شما میگید اپل جاسوسی میکنه درست ؟
خوب تا الانش خوب پیش رفتی. حالا بهم بگو گوگل چرا جمیل میخواد ؟
سامسونگ هم جاسوس ژاپنی هست چون سنسور اثر انگشت داره هم.
گوگل که نگو مادر جاسوس هاست چون سازنده اندروید هست و تمام اطلاعاتمون دست اون میفته با اون جیمیل.
فیسبوک هم جاسوسه . آخیرا مایکروسافت هم جاسوس شده با ارئه ویندوز 10 . مخابرات خودمون هم جاسوسی میکنه. کروم و موزیلا هم جاسوسا کش ذخیره میکنه.
همه این ها جاسوس هستند . همراه اول و ایرانسل و رایتل هم جاسوس هستند چون اگر کلمه ممنوعه ذکر بشه شروع به ضبط کردن مکالمه میکنه و میده اطلاعات یک جور جاسوسی هست دیگه.
در مورد بلوتوث شما یک طرفه محاکمه میکنید این گوشی هارو . اپلی ها به آندرویدی ها هم میگن گوشیتون بلوتوث نداره. ولی اپلی به اپلی میشه. آندروید هم همچنین. ولی کمتر کسی استفاده کنه دیگه وای فای اومده.

هیچ برندی نمیتونی با برند دیگه مقایسه کنی چه برسه دیگه به سیستم عاملی با سیستم عامل دیگه. از قدیم گفتن تا اپل نگیری دستت نمیدونی اپل چیه.

بعد جالبش شما میاید اپل رو با هوآوی که از اپل کپی برابر اصل میگیره مقایسه میکنید =))

من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم . موفق باشید

پ.ن : بنده htc دارم جهت اطلاع

من درباره گوشی صحبت کردم نه دنیای مجازی!!
الان هر شرکت و کمپانی کپی رو انجام میده و شرکت ها حق شکایت دارن...
لطفا توی مقایسه هم با دلیل صحبت کنید...ممنون...شما هم موفق باشید

farssub
August 10th, 2015, 00:54
دوستان فقط نظرتون رو اعلام کنید که گوشی خوبه یا تبلت علتش؟
چه نوع گوشی شما پیشنهاد میدید؟
تو اون رنج قیمت که گفتم

hamidrez4
August 10th, 2015, 01:11
اول اینکه تا شما آیفون رو توی دستت نگیری متوجه نمیشی که جز آیفون گوشی دیگه ای خوب نیست و واقعا دیگه نمی تونی با مزخرف هایی مثل سامسونگ و یا سونی کار کنی حتی پرچمدارهاش

اما موضوع بعدی جاسوسی

دوست عزیز دوران جنگ موشک و هواپیما و تانک تموم شد

دوران جنگ دکمه هست

دکمه هر کی پر قدرت تر باشه می تونه بهتر بجنگه

160 % که آمریکا یا هر کشور تولید کننده ای از طریق گوشی جاسوسی میکنه و حتی خود ایران هم حتما همین کار رو خواهد کرد

من با اینکه آمریکا بدونه چی می پوشم چی می خورم کجا میرم به چه علاقه دارم به کجا میرسم مشکلی ندارم جالب اینجاست که ios انحصار اپل هست و متن باز نیست

اما اینکه اندروید رو هر تولید کننده ای می تونه استفاده کنه و ... به نظر شما خوشاینده ؟

بزرگ بشید و بزرگ فکر کنید

دوران اینکه بگیم ازمون جاسوسی می کنند تموم شده

جمعیت مسخره و بی فکر و به ذهن ایرانی که به دخترشون میگن عکست رو نزار تلگرام . دختره یوزر میسازه عکس النار شاکر دوست میزاره

باید فرهنگ مسخره سنتی عوض شه که عوض نخواهد شد هیچوقت

دین هم می تونه راه سعادت باشه هم می تونه راه بیراهه باشه

سعی کنیم سعادت پیدا کنیم باهاش

من هیچوقت گوشی که با یه ضربه کوچک از وسط تا میشه و تبدیل به گوشی تاشو میشه دست نمیگریم به شما هم پیشنهاد میکنم اگر خودتون یا اطرافیانتون از این گوشی استفاده میکند از یه قاب فلزی قطور استفاده کنید...
از بحث منحرف نشیـــــد...
طرز تفکر همه یکسان نیست...و دین و سنت هم از زمان پیامبر تا الان بارها تغییر کرده و الان سخت میشه تشخیص داد چی درست چی اشتباه..!
و اینکه برای بزرگ فکر کردن نیاز به بزرگ شدن نیست...بلکه برای بزرگ شدن نیاز به بزرگ فکر کردنـه...

mha1368
August 10th, 2015, 01:19
Huawei Ascend Mate7 Dual SIM

MagicVps.Com
August 10th, 2015, 02:29
Huawei Ascend Mate7 Dual SIM

100% تایید میشه

کیفیت و امکاناتی داره که هیچ گوشی همشون یکجا نداره

Huawei Ascend Mate7 Dual SIM - 32GB - MT7-TL10
حدود قیمت بین 1350 تا 1450 بسته به فروشنده و انصافش بتا عید نورروز این مدل گوشی حدود 2 تومن قیمتش بود

1- دو سیم کارت بودن شاید بگید گوشی دو سیم کارت زیاد هست ولی هر گردی گردو نیست
(شاید بگید دو سیم کارت خوب نیست یا استفاده ندارم این حرفها مال قدیم بود قدیم هم چون گوشی های بی نام و نوشن دو سیم بودن یک چیزی بین بعضیها جا افتاد که گوشی دو سیم کارت خوب نیست ول یالنا تمام شرکتهای بزرگ دیگه فهمدین که باید دو سیم کارت بزنند الان تمام شرکتهای بزرگ و معتبر سونی سامسونگ الجی اچ تی سی گوشیهای پرچم دارشون را بصورت نسخه دو سیم کارت هم زدن قول بهتون میدم توی مدلهای جدیتر شرکت اپل هم از این سیاست تک سیم دست برمیداره

2- هر دو سو کت سیم امکان داشتن اینتر نت نسل سوم و چهارم داشته باشه بصورت همزمان تقریبا بیشتر از 95% از از گوشبهای شرکتهای بزرگ که دو سیم کارت زدن این امکان ندارن - گوشیهای دو سیم کارته تقریبا اکثرا بجز گوشیهای رده بالای هواووی این امکان ندارن که هر زمان بخواهی سویچ کنی بین دو سیم کارت و جفت سوکتها سیم کارت از نسل سوم و چهارم پشتیبانی کنه معمولا یکی نسل سوم و چهارم هست یکیهم همون اینترنت نسل دوم که به e معروف هست که اون هم سرعتش اینقدر کمه و لاکپشتی فقط در حد ردو بدل کردن تکست هست دارن الان فرض کن یکجا میری ایرانسل تری جی یا فور جی هست هست یک جا میری همراه اول تر جی یا فور جی هست اون وقت باید هی سیم کارت در بیاری و جابجا کنی ولی از این امکان عالی هواووی میتونی استفاده کنی فقط کاافیه انتخاب کنی که سوکت یک یا دو 3g یا 4g باشه بدون در اوردن و جابجا کردن سیم کارت بصورت انی یکی از دلایل دیگر که گفتم هر گردی گردو نیست همینه

دیگه با وجود اپراتورهای مختلف با توجه به پوشش و کیفیتهای مختلف در مناطق و مکانهای مختلف در دسترس بودن نت همچنین به عنوان خط شخصی و خط کاری و دلایل مختلف ادم باید دو سیم کارت داشته باشه که دیگه نمیشه 2 تا گوشی با خودش اینطرف اون طرف کنه توضیحات جهت انتخاب گزینه 1 و 2

3-ساپورت دو سوکت از نسل چهارم نت یا همون فور جی باز هم توی گوشیهای دو سیم کارت کمتر گوشی هست که هر دوتا سوکت سیم کارتش 4g ساپورت باشه

4- دارا بودن باطری با ظرفیت بالا باطری 41000 میلی امپری که باز کمتر گوشی این باطری داره بزرگترین مشکل گوشیهای هوشمند همین زود خالی شدن باطری هست و یا بهرت بگم کم دوام بودن زمان باطری طی مصرف که کسی هم که گوشی هوشموند میگره 24 ساعت باش ور میره و باش همه کاری انجام میده و هر ساعت باطریش خالی میشه و بعد از مدتی این میشه یک کابوس بزرگ یک نعمت بزرگ هستش برای میت سون هواووی شاید اول که گوشی میگره ادم زیاد تو فکر این موردش نباشه ولی بعدا میفهمه که چه اشتباهی کرده

خودتون مقایسه کنید
گوشیهای شاخ سامسونگ میشه

Samsung-Galaxy-S6-Edge=اظرفیت 2600 میلی‌آمپر ساعت
Samsung-Galaxy-S6-DUOS= ظرفیت 2550 میلی‌آمپر ساعت
Samsung-Galaxy-Note-4-N910H=ظرفیت 3220 میلی‌آمپر ساعت

سونی هم به همین شکل دیگه خودتون مقایسه کنید

5- سنسور اثر انگشت
6- بدنه تمام فلز بصورت کامل الومینیومی
این شش تا گزینه بالا باعث میشه که بجز این مدل انتخابی دیگه نداشته باشی که همه این موارد یکجا داشته باشه که بار ییک گوشی هوشموند حکم طلا داره این6تا گزینه + موارد زیر
7-حافظه‌ داخلی 32 مگابایت - مقدار رم 3 گیگابایت ت

حالا اگر یک گوشی پیدا کردین که همه اینها را یکجا با هم داشته باشه جایزه دارید یه همه موارد بالا قیمت مناسب را اضافه کنید و خیلی بیشتر از چیزی که پول دادین از امکانات استفاده میکنید کیفیت ساخت هم خیلی خیلی عالیییییی

خصوصا رنگش که گلد یا همون طلایی که هستش این مدل فقط نسخه گلد داره

بقول متقدان یک کپی از ترکیپ طراحی ایفون 6 و اچ تی سی ام 8 هستش

این هم یک توضیحات کوتاه

فبلت‌ها را می‌توان قاتل بی‌چون چرای تبلت‌های کوچک و 7 اینچی دانست. در طول چند سال اخیر، سازندگان تبلت‌ها، تمرکز زیادی بر روی تبلت‌های 7 اینچی کرده‌اند؛ به طوری که می‌توان تنوع زیادی از این نوع تبلت‌ها را در بازار مشاهده کرد. اما با ورود فراگیر و قدرتمندانه‌ی فبلت‌ها به بازار، به نظر می‌رسد که عرصه برای تبلت‌های کوچک کمی تنگ شود و سیاست سازندگان تبلت، کمی دست‌خوش تغییر شود و تمرکز اصلی خود را بر روی تبلت‌های بزرگ برگردانند. از این رو دست سازندگان اسمارت‌فون‌ها، برای افزایش اندازه‌ی فبلت‌ها، بیشتر باز خواهد بود. همچنین کاهش فروش تبلت‌ها و افزایش اندازه‌ی اسمار‌ت‌فون‌ها دلایلی هستند که سبب شده‌اند تا فبلت‌ها در این چند سال اخیر به دستگاهی کاملا محبوب و پرفروش در میان مردم تبدیل شوند. شرکت چینی و سرشناس هوآوی هم در طول چند سال اخیر فبلت‌های مختلفی تولید و روانه‌ی بازار کرده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به سری Mate اشاره نمود. هوآوی، نخستین فبلت سری Mate خود را به نام اسند میت در مراسم CES سال 2013 معرفی کرد که توانست با اندازه‌ی 6.1 اینچی خود نگاه زیادی از کاربران را به خود جلب نماید. دقیقا یک سال بعد و در ماه ژانویه سال 2014 میلادی، شرکت هوآوی از نسل دوم فبلت‌های Mate خود به نام میت 2 رونمایی به عمل آورد که متاسفانه این مدل به بازار ایران راه پیدا نکرد. اما در یک اقدام عجیب شرکت هوآوی نسل سوم فبلت میت خود را به جای میت 3، Mate 7 نام گذاری کرد تا بدین ترتیب خط تولید گوشی‌های میت خود را همانند سری P و G به عدد 7 برساند. اما هوآوی کیفیت میت 7 را نسبت به نسل‌های گذشته‌ی کاملا بهبود بخشید؛ به طوری که باید این محصول هوآوی را برترین فبلت و اسمارت‌فون این شرکت چینی تا کنون قلمداد کنیم. هوآوی اسند میت 7 دارای بدنه‌ای تمام آلومینیومی است که این جنس بدنه ناخودآگاه ذهن‌ها را به سمت گوشی اچ‌تی‌سی وان M8 می‌برد. اما اصلی‌ترین مشخصه‌ی میت 7 را می‌توان حسگر اثر انگشت آن دانست. جایی که هوآوی این حسگر را در قاب پشتی و در پایین لنز دوربین قرار داده و از کیفیت عالی و بی‌نظیری برخوردار است. به واقع حسگر اثر انگشت میت 7 را می‌توان تا حدودی تلفیقی از حسگر اثر انگشت دو گوشی آیفون 6 و اچ‌تی‌سی وان مکس دانست. اما هوآوی برای نخستین بار، قابلیت پشتیبانی از دو سیم کارت را به آخرین نسخه از فبلت‌های سری Mate خود یعنی اسند میت 7 اضافه نمود.

اطلاعات بیشتر

دیگه تصمیم با خودت هست که ببینی اینهمه مزیت را یکجا کدوم یک از گوشیها دارند

http://smeaker.com/wp-content/uploads/2014/09/Harga-Huawei-Ascend-Mate7.jpg

http://www.digikala.com/Product/DKP-72398/Huawei-Ascend-Mate7-Dual-SIM-32GB-MT7-TL10/%DA%AF%D9%88%D8%B4%D9%8A-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D9%84-Huawei-%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D9%85%D9%8A%D8%AA-7-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%D9%8A%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%87-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87%E2%80%8C%D9%8A-32-%DA%AF%D9%8A%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%8A%D8%AA%D 9%8A

Mr-MAMAD
August 10th, 2015, 03:18
من درباره گوشی صحبت کردم نه دنیای مجازی!!
الان هر شرکت و کمپانی کپی رو انجام میده و شرکت ها حق شکایت دارن...
لطفا توی مقایسه هم با دلیل صحبت کنید...ممنون...شما هم موفق باشید
آندروید . ویندوز فون و ios . هر سه مال گوشی هستن. هر 3 هم جاسوس هستند.( طبق تفکرات شما )
Made IN Chine در مورد کپی رایت کشور چین چیزی نگم بهتره .
بنده تقریبا نصف عمرم تو بازار گوشی گذروندم وقتی در مورد گوشی چیزی میگم حتما باهاش مواجه کردم.
این گوشی که دارید میگید تاشو هست. اون عکسی که توی تویتر پخش شد . یارو وزنش تقریبا بیین90 الی 100 کیلو بود. و توی جیب پشتش هم گذاشته بودش. حداکثر تحمل یک گوشی با این باریکی 70 الی 60 کیلو هست . تنها گوشی که از این امتحان جان سالم اومد بیرون نوت 3 بود با قدرت 120 کیلو تونستن کجش کنند.
جالبه یک ضربه کوچیک 90 کیلو هست. بزرگترین صربه چقدره 200 کیلو ؟ :))

نمیخوام مسیر تاپیک رو منحرف کنم. اگر سئوالی داشتید در خدمتم توی یاهو : Mr.MAMAD24 .

و استارتر عزیز.

شما تعیین نکردید این 2 دستگاه واسه چه کاری میخواید ؟ تبلت نقطه قوت داره نقطه ضعف داره گوشی هم همچنین باید سطح انتظارتون رو ببینید در چه حده تا بشه برای شما مدلی معینی تعیین کرد. فقط بحث قیمت نیست.

موفق باشید