PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی ایرانی [+مشاوره]

lvlehrad
September 8th, 2010, 18:12
سلام .

من حدودا 4 ساله تو یه client گیم به نام garena بازی میکنم ! جدیدا تصمیم گرفتیم یه سرور مجازی بگیریم تا دیگه مشکلی از لحاظ سرور و پینگ و نداشته باشیم !!!

من توضیح میدم به چه صورت هست کار و خودمم یه سرور رو پیشنهاد میدم دوستان بر اساس تجربه ای که دارن مشاوره بدن و همینطور افر و پیشنهاد که از چه شرکتی بخریم !

به طور معمولی اینجوری هست که وقتی ما با سرورهای گارنا وارد میشیم و به روم های ایران میریم برای یه بازیه 5v5 (مجموع 10 بازیکن ) یه هاست لازم هست ! این هاست منظور کسی هست که اول بازی رو استارت میکنه و بقیه join میشن ! خوب قطعا باید اونی که هاست میشه adsl خوبی داشته باشه تا 9 نفری که وارد هاستش میشن بتونن خوب بازی کنن !

حالا ما یه host bot داریم که میخوایم داخل این vps به کار بندازیمش + خود گارنا !!!

پس فقط میخوایم 2 تا چیز با این وی پی اس باز کنیم یکی گارنا که یه client هست با حج 10 مگابایت و یه host bot که کارش اینه که هاست بشه و بقیه بازی کنن !!!فکر کنم همزمان 4 تا گیم داشته باشیم شایدم بیشتر !!!

سرور مجازی مورد نظر ما :

cpu : Intel® Core 2 Quad Q9550

HDD : 30 GIG

Ram : 1024 mb

Band : 200 gig

port : ? khodeton hesab konid dg baraye 4 5 ta game e hamzaman !

من فقط در رابطه با سی پی یو اطلاعات ندارم این رو هم دوستم گفته !! حالا شما بر اساس تجربتون نظرتون رو هم بگید که چه سی پی یو کافیه

در قیمت دادن هم مینیموم ماکزیمم نداریم هرچی هست بدید !!! بعد خودمون انتخاب میکنیم !!! فقط خواهشا قیمتتون در حد چیزی که دارید میدید باشه

مرسی

taghikhani
September 8th, 2010, 18:27
اگر میتونید حدود ده روز صبر کنید من میتونم با سرعت بسیار خوب و قیمت بسیار مناسب بهتون آفر بدم.

lvlehrad
September 8th, 2010, 18:41
سرعت و قیمت رو بفرمایید تا ببینیم ارزش 10 روز صبر کردن رو داره یا نه

P-CO
September 8th, 2010, 18:54
با آقای صالح تماس بگیرید : parsdev.ir

موفق باشید

lvlehrad
September 8th, 2010, 20:01
تو سایتشون وی پی اس ویندوز ایرانی نتونستم گیر بیارم ! فقط لینوکس بود !!! برای ارتباط با ایشون باید در pars24.ir عضو شم ؟

alborzhost
September 8th, 2010, 21:08
سلام

فقط رادکام !
طراحی سایت،طراحی وب پورتال،هاست،سرور اختصاصی | رادکام (http://www.radcom.ir)

srashedian
September 8th, 2010, 23:16
تو سایتشون وی پی اس ویندوز ایرانی نتونستم گیر بیارم ! فقط لینوکس بود !!! برای ارتباط با ایشون باید در pars24.ir عضو شم ؟

حالا چرا ایرانی؟ سرورهای آمریکایی سرعت خیلی بهتری دارن، ضمن اینکه خود گارنا هم توی آمریکا هست...

Kambiz
September 9th, 2010, 00:37
حالا چرا ایرانی؟ سرورهای آمریکایی سرعت خیلی بهتری دارن، ضمن اینکه خود گارنا هم توی آمریکا هست...

ت و گبم آنلاین پینگ مهم تر از اون چیزیه که شما میگین

srashedian
September 9th, 2010, 00:45
ت و گبم آنلاین پینگ مهم تر از اون چیزیه که شما میگین

عزیز چت که نمیخوای بکنی که... گیم آنلاین استریم داره، پهنای باند بالا میخواد...

من سرور های مجازی جدید شهر سرور رو پیشنهاد میکنم، از دیتاسنتر SoftLayer هست و کیفیت بالایی داره...

LoveLife
September 9th, 2010, 01:05
عزیز چت که نمیخوای بکنی که... گیم آنلاین استریم داره، پهنای باند بالا میخواد...

من سرور های مجازی جدید شهر سرور رو پیشنهاد میکنم، از دیتاسنتر SoftLayer هست و کیفیت بالایی داره...
دقیقا دارید بر عکس می گید!

srashedian
September 9th, 2010, 01:33
دقیقا دارید بر عکس می گید!

شما درست می فرمایید، حتما تجربه بیشتری دارید... ;)

LoveLife
September 9th, 2010, 01:36
شما درست می فرمایید، حتما تجربه بیشتری دارید...
دقیقا همین طور هست !