PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتشار سیستم عامل CentOs 6.7

nginxweb
August 8th, 2015, 09:46
https://regmedia.co.uk/2012/11/09/tux_penguin_linux.png?x=648&y=429&crop=1

با سلام خدمت همه دوستان و همکاران عزیز:

نسخه جدید سیستم عامل centos منتشر گردید که نسخه 6.7 میباشد

در این نسخه تغییراتی در بهش پکیج ها مشهود است که شامل خذف و ادغام پکیج های مختلف بوده است

پکیج های زیر توسط centos مورد ویرایش قرار گرفته اند:

abrt
anaconda
dhcp
esc
firefox
gnome-applets
gnome-desktop
httpd
initscripts
ipa
kabi-yum-plugins
kde-settings
kernel
libee
libreport
luci
ntp
openscap
plymouth
redhat-bookmarks
redhat-logos
redhat-lsb
redhat-rpm-config
sos
system-config-date
thunderbird
virt-p2v
xorg-x11-server
xulrunner
yum
zsh

پکیج های زیر از centos حذف گردیده اند:

cc-eal4-config
libehca
libservicelog
lsvpd
libvpd
openssl-ibmca
powerpc-utils
ppc64-diag
ppc64-utils
python-rhsm
Red_Hat_Enterprise_Linux-Release_Notes*
redhat-access-insights
redhat-indexhtml
redhat-release-*
redhat-release-notes*
redhat-support-lib-python
redhat-support-tool
rhn-client-tools
rhnlib
rhn-setup
rhn-setup-gnome
rhnsd
rhnsdlibica
servicelog
s390utils
subscription-manager
subscription-manager-migration-data
virt-who
yaboot
yum-rhn-plugin

هم اکنون میتوانید بوسیله دستور:

yum -y update

سیستم عامل خود را در صورتیکه نسخه 6 به بالا دارید بروزرسانی نمایید

ارادتمند شما
محمدزاده

klax0n
August 8th, 2015, 15:47
خیلی خوبه ولی من رفتم رو ورژن 7

spark3r
August 8th, 2015, 17:51
با سلام
لینک مستقیم برای دوستان قرار داده شد.
http://dl.ppa.ir/Operating%20System/Linux/CentOS/6.7/

OmidX
August 10th, 2015, 21:01
کلیه سرور های ما آپگرید شدند ، با تشکر از اطلاع رسانی ...

kool
August 11th, 2015, 08:39
من با 6.6 مشکل داشتم دایرکت ادمین نصب میکنی به 10001 مشکلو ارور میخوری خیلی اوقات شبکه درست کانفیگ نمیشد. الان در حال حاظر از 6.5 و 6.3 استفاده میکنم خیلی راضی ترم.

این نسخه مشکلی ندارد، علت ارور ها از جای دیگری بوده. 10001 مشکل یکم زیاد نیست به نظرتون :)

kouroshez
August 11th, 2015, 11:24
بسیار بهتر و بهینه تر شده

wi-isdp
August 11th, 2015, 11:33
سلام بسیار خوب و بهینه شده ممنونم از اطلاع رسانی شما

OmidX
August 11th, 2015, 18:24
1- بنده گفتم دایرکت ادمین مشکل پیدا میکنه 2 - دوستانی که cpanel دارن بروز رسانی کنن بهتره . صرفا اشکال از بروزرسانی دیر دایرکت ادمین هست بهنه سازی بعدی 100 درصد حل میشه . سی پنل به علت بروز رسانی های پی در پی به اینجور مشکلات نمیخوره.

ما برای دایرکت ادمین از حدودا پنج ماه پیش از آخرین نسخه CentOS 7 استفاده میکنیم ، ساختار File System جدید (ک با اعمال تغییراتی در کانفیگ دایرکت ادمین و بوت لودر Grub بطور کامل توسط دایرکت ادمین پشتیبانی میشه) باعث شده ک سرعت read / write ب مراتب بهتر از CentOS 6x باشه ...

از ماه آینده ، احتمالا سرور سی پنل رو هم ب نسخه 7 آپگرید خواهیم کرد ...

jahromweb
August 11th, 2015, 19:04
دوستان حرفمو پس میگیرم تو 6.6 خیلی مشکل داشت . 6.7 به کل حل شده . سرعت سرور . سرعت میزبانی 2 برابر میشه من همین امروز با توصیه دوستان نصب کردم . دایرکت ادمین با خیال راحت رو 6.7 کار میکنه و تمام مشکلات 6.6 حل شده .
سلام
تعداد بالایی سرورdirectadmin روی CENTOS 6.6 کانفیگ کردیم و هیچ مشکلی دیده نشده چه ۶۴ بیت و چه ۳۲ بیت.
احتمالا مشکل شما از جای دیگه بوده! دایرکت ادمین خیلی زود تر از سی پنل از سیستم عامل های جدید مثل centos 7 پشتیبانی کرده و از این بابت مشکلی نبوده اپدیت هم بسته به شرایط هر از یکی دو ماه انجام داده و مواردی بوده که توی یک ماه ۲ تا نسخه جدید داده. (همین طور که میدونید دایرکت ادمین از سیستم عامل های خانواده ی دبیان و حتی فری بی اس دی و ... پشتیبانی میکنه..)
اگر مشکلی بود همه داشتن
البته اپدیت کردن سیستم عامل بجثش جداست و باید اپدیت کرد .
موفق باشید

kool
August 13th, 2015, 01:25
1- بنده گفتم دایرکت ادمین مشکل پیدا میکنه 2 - دوستانی که cpanel دارن بروز رسانی کنن بهتره . صرفا اشکال از بروزرسانی دیر دایرکت ادمین هست بهنه سازی بعدی 100 درصد حل میشه . سی پنل به علت بروز رسانی های پی در پی به اینجور مشکلات نمیخوره.

خب عزیز بنده هم دقیقا منظورم به دایرکت ادمین بود! همین تاپیک رو چک کنید آیا کسی گفته شده رو تایید کرده؟
اینهمه کاربر و سرور داره استفاده میشه مشکلی که شما میگید مشاهده نشده؟ مگـــه میشه :) میشه مشکلات مربوطه رو دقیقا ذکر کنید؟

مثلا این ممکنه که جهت ارتقا مستقیم از ترمینال زدید و اتصال دراپ شده و فایل های ناقص و .... و یا آنتی ویروسی داشتید و به اشتباه بخشی از فایل ها ... و یا مشکل دیگری که 100% ارتباطی با سیستم عامل سنتوس نداشته !