PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویبولتین و سئو

all
September 8th, 2010, 15:55
من الان ویبولتین 3.8.6 دارم بر روی هاست وارز حالا سوالاتی در موردش داشتم
1.سئوی ویبولتین تنها چجوریه؟؟(منظور بدون هک مد یا... است)
2.من الان رویه هاست واررزم براحتی میتونم از ویبی سئو نال استفاده کنم اما بزودی لاینسس ویبولتین میخرم ولی قصد ندارم ویبی سئو را هم بخرم بنابرین اگه بعدا ویبی سئو را پاک کنم مشکلی برای لینک هام در موتورهای جستجو پیش میاد؟؟
3.ویبی سئو ارزش خریدن داره؟؟
4.اگه لاینسس ویبی بخرم و ویبی سئوی نال روش نصب کنم ممکنه برای لاینسس ویبولتینم هم مشکلی پیش بیاد و ویبولتین مثلا بخاطر نخریدن ویبی سئو لاینسس ویبولتینم را هم کنسل کنه؟؟
5.هک تشکر ویبولتین رایگانه یا پولی؟؟ اگه پولیه قیمتش چنده؟؟
ممنون

mr.bahram
September 8th, 2010, 16:12
1 : سوال نا مفهوم هست ، وی بی سیو هک هست تنها و غیر تنها نداره
2 : لینک ها میشکنه و امار یه مدت میاد پایین ، البته در برعکس هم صدق می کنه یعنی اگر سایت بالا باشه و سیو نصب بکنید باز هم لینک ها میشکنه در گوگل
3 : بله ، تا دلتون بخواد
4 : این دو ، دو شرکت مجزا هستن ، کاری به کارهایی هم ندارن
5 : هک ها ازاد هستن ، منتها بعضی از هک ها لایس دارن که اونها در دنیایی وی بی مشخص شده هستن مانند همین وی بی سیو

all
September 8th, 2010, 16:51
ممنون اقا بهرام منظورم از سوال یک این بود خود ویبولتین بصورت خام و بدون هیچ هکی سئوی خوبی نسبت به رقبا داره یا نه ؟؟
راستی خودتون رویه سایتتون ویبی سئو نصب هست یانه؟؟
پس اگه من ویبولتین بخرم و ویبی سئو نال نصب کنم مشکلی پیش نمیاد برای لاینسس ویبولتینم درسته؟؟
ممنون

rn4j1m1
September 8th, 2010, 17:25
خیلی راحت میتونید کاری کنید که لینک ها نشکنه .....

all
September 8th, 2010, 18:51
خیلی راحت میتونید کاری کنید که لینک ها نشکنه .....
خوب اگه خیلی راحته بگو ما هم استفاده کنیم
راستی اصلا شکستن لینک یعنی چی یعنی دیگه اگه اون لینک را بزنیم ایندکس سایت میاد و لینک مشخص نمیاد؟؟
ممنون از همه دوستان خصوصا mr.bahram و rn4j1m1 عزیز

mofthost.com
September 9th, 2010, 15:43
شما اگه وی بی 4 بخرید خوب سئو رو خودش داره دیگه نمیخواد لایسنس بخرید . به نظر من هم بهتره اگه میخواید پول بدید و لایسنس بخرید بهتره 4 رو بخرید(نظر شخصیه اگه میخواید دلیل میگم)

all
September 9th, 2010, 17:38
شما اگه وی بی 4 بخرید خوب سئو رو خودش داره دیگه نمیخواد لایسنس بخرید . به نظر من هم بهتره اگه میخواید پول بدید و لایسنس بخرید بهتره 4 رو بخرید(نظر شخصیه اگه میخواید دلیل میگم)

کلا دیگه نسخه 3 نمیفروشند که 4 باید بخری ولی میتونی با خرید لاینسس نسخه 4 نسخه 3 هم نصب کنی
در مورد سئو میدونم خودش سئو داره ولی منظورم یه هک هست بنام ویبی سئو که بیش از 150 دلار قیمت داره که رویه ویبولتین نصب میشه و سئو را بهتر میکنه

Warez-Host.IR
September 9th, 2010, 17:51
دوست عزیز با وجود بزرگی همچون بهرام حضور من در این تاپیک زیاد فکر نکنم جالب باشه
ولی همینقدر به شما بگم که درسته در نسخه های قدیم مانند : 3.6 - 3.7 - 3.8 , ....
یک سیستم خام داشتیم سبکتر از این چیزی که در نسخه 4 دارید مشاهده میکنید
در نسخه 4 یکی از تغییراتی که انجام شد استفاده از همان وی بی سئو که شما می فرماید به صورت پیش فرض برای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و ...
البته این یکی از تغییرات هست که ما به بقیه کاری نداریم
مهمترین مشکلی که به نظر من این نسخه داره زیادی سنگین شده - هرچند بهینه سازی های خوبی هم روش انجام شده ولی باز هم کافی نبوده

شما که قصد خرید لیسنس را دارید بهتر هست ابتدا یک سرور قدرتمند نیز بیابید - زیرا به نظر من نسخه 4 بیشتر از نسخه 3 به سرور فشار میاره و برای کارایی بهتر به سروری قدرتمندتر نیازمند هست
موفق باشید

all
September 9th, 2010, 20:10
پس نسخه 4 نیاز به ویبی سئو نداره درسته خوب اگه اینطوریه که خیلی خوبه

mr.bahram
September 10th, 2010, 00:39
پس نسخه 4 نیاز به ویبی سئو نداره درسته خوب اگه اینطوریه که خیلی خوبه
سیو وی بی کار راه انداز هست قدرتی که وی بی سیو داره رو نداره
بهترین حالت اینه شما از همین سیو خود وی بی استفاده بکنید چون بیشتر از این نیازی ندارید

hamidjalalati
October 1st, 2010, 22:35
سلام.

من عضو جدید انجمن هستم می خواستم بدونم حتما باید لایسنس ویبولتین رو بخریم یا نه؟

من نسخه ی 4.0.3 رو دانلود کردم و می خوام روی سایتم نصب کنم می خواستم کمی راهنماییم کنید.

با تشکر.

mr.bahram
October 1st, 2010, 22:43
نیاز به چه راهنمایی دارید شما ؟

سلام عیلکم و رحمت الله
October 2nd, 2010, 14:16
سلام.

من عضو جدید انجمن هستم می خواستم بدونم حتما باید لایسنس ویبولتین رو بخریم یا نه؟

من نسخه ی 4.0.3 رو دانلود کردم و می خوام روی سایتم نصب کنم می خواستم کمی راهنماییم کنید.

با تشکر.

اگه روی هاست وارز نصب کنید ، فعلا نیازی به خرید لایسنس ندارید