PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحان قالب وردپرس بیان. مشکل در طراحی

serverha_tt
August 6th, 2015, 17:18
سلام
همه دوستان طراح قالب وردپرس میدونن که با این تابع :

<?php wp_list_pages(); ?>
برگه ها فراخوانی میشه بعد من برای این تابع آین آرگومان رو فراخوانی کردم که زیر هدرمون درست شه :

<?php wp_list_pages('title_li=&sort_column=menu_order'); ?>
حالا برگه ها به این شکل در میاد :
27534
خب حالا مشکل و سوال من :
ببینید درون مدیریت وردپرس قسمت فهرست ها اون برگه هارو اگه زیر مجموعه بزارید اینجا زیر هدر به صورت منوی کشویی نمایش داده میشه اما متاسفانه برای من اینطوری نیست !
لطفا راهنمایی کنید چه کد یا آرگومان یا تابع و ... اضافه کنم که وقتی داخل فهرست ها یک برگه رو به صورت زیر مجموعه میکشم درون قالب (مثل قالب های دیگه) به منوی کشویی تبدیل شه.
- - - Updated - - -

uppppppp

- - - Updated - - -

واقعا توی این انجمن طراح قالب وردپرس نداریم؟؟؟؟؟؟

آگونیس
August 6th, 2015, 17:42
سلام
همه دوستان طراح قالب وردپرس میدونن که با این تابع :

<?php wp_list_pages(); ?>
برگه ها فراخوانی میشه بعد من برای این تابع آین آرگومان رو فراخوانی کردم که زیر هدرمون درست شه :

<?php wp_list_pages('title_li=&sort_column=menu_order'); ?>
حالا برگه ها به این شکل در میاد :
27534
خب حالا مشکل و سوال من :
ببینید درون مدیریت وردپرس قسمت فهرست ها اون برگه هارو اگه زیر مجموعه بزارید اینجا زیر هدر به صورت منوی کشویی نمایش داده میشه اما متاسفانه برای من اینطوری نیست !
لطفا راهنمایی کنید چه کد یا آرگومان یا تابع و ... اضافه کنم که وقتی داخل فهرست ها یک برگه رو به صورت زیر مجموعه میکشم درون قالب (مثل قالب های دیگه) به منوی کشویی تبدیل شه.
- - - Updated - - -

uppppppp

- - - Updated - - -

واقعا توی این انجمن طراح قالب وردپرس نداریم؟؟؟؟؟؟
شما باید بتونید کلاس dropdown بدهید به منوتون

ir_server1
August 8th, 2015, 20:27
سلام
لطفا پاسخ این تاپیک رو بدید مشکل منم دقیقا همینه ...

saeedagha
August 9th, 2015, 00:13
بهتره به جای نمایش لیست برگه ها از منو وردپرس استفاده کنید یعنی قابلیت منو رو به وردپرس اضافه نمایید و بعد فهرست دلخواه رو به اون قسمت اضافه کنید اینجوری امکان مدیریت بهتر نویگیشن قالب فراهم میشه و علاوه بر پیج هر لینک و آیتم دلخواه قابلیت اضافه شده داره برای اضافه کردن منوی آبشاری یا لیست برگه ها به صورت آبشاری باید با دادن استایل به منو اون رو به صورت کشویی در بیارید آموزش ها در نت فراوان موجوده پیشنهاد من به شما استفاده از superfish هست