PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : pay pal verify

info_dlsong
September 8th, 2010, 14:19
سلام
میخواستم یک حساب paypal verify افتتاح کنم چون ساکن ایرانم مجبورم با رابط این کار رو انجام بدم دوستان کجارو پیشنهاد میکنن

radium
September 8th, 2010, 20:50
بهترین راه اینه که دوستی فامیلی از خارج از ایران واست اقدام کنه که در دسترس هم باشه.
از طریق این رابط ها به صرفه نیست

Doublex
September 8th, 2010, 22:02
خرید پی پال بدون واسطه خویشاوندی و خرید سرخود = ریختن پول تو جوی آب

K.P
October 17th, 2010, 18:39
ببخشید کسی خارج آشنا ماشنا نداشته باشه باید چکار کنه؟ چطور حساب باز کنه و verify کنه و چطور پول واریز کنه به پی پال؟!:((
من میخوام یه حساب پی پال باز کنم برای مصارف شخصی و خرید ( حالا اگه نوع دومش باشه که برای فروشنده ها هست چه بهتر )

nasa_de
October 17th, 2010, 19:10
ببخشید کسی خارج آشنا ماشنا نداشته باشه باید چکار کنه؟ چطور حساب باز کنه و verify کنه و چطور پول واریز کنه به پی پال؟!:((
من میخوام یه حساب پی پال باز کنم برای مصارف شخصی و خرید ( حالا اگه نوع دومش باشه که برای فروشنده ها هست چه بهتر )

این ریسک رو انجام ندید /

Aria
October 17th, 2010, 19:40
سلام.

ایجاد حساب کاربری Paypal کار سختی نیست و تنها یک کارت اعتباری می خواد و از طریق یک Remote Desktop در هر کشوری به غیر از ایران میتونید این حساب رو باز کنید.

ولی برای Verify کردنش باید با بانک ارائه دهنده کارت اعتباریتون تماس بگیرید و یا SMS و یا ایمیل و یا Statement ای که به شما از طریق Online Banking ارائه میشه رو بررسی کنید تا کد فعال سازی و Verify کردن Paypal رو به دست بیارید و حساب رو Verify کنید.

اما *به هیچ عنوان* از رابط های عمومی استفاده نکنید چون جدیداً شرکت Paypal در حال شناسایی این اشخاص هست و به زودی تمام حساب هاشون مسدود خواهد شد و دیگر هم اجازه ندارند حساب جدید ایجاد کنند.

تنها از طریق دوستان صمیمی، فامیل و یا هر شخصی که *کارش فروش این حساب ها نیس* و خودشون نهایتاً 2 حساب Paypal دارند اقدام کنید چون بیشتر از 3 حساب Paypal شامل قانون Fraud در قوانین فدرال آمریکا میشه و هر 3 حساب مسدود خواهد شد.

اگر کسی رو ندارید که شرایط بالا رو داشته باشه، بهتر هست همچین ریسکی نکنید چون به ضرر خودتون و یا طرف مقابلتون و یا هر دو تمام خواهد شد.

با تشکر.

K.P
October 17th, 2010, 21:02
این ریسک رو انجام ندید /
ممنو.ن از راهنماییت

سلام.

ایجاد حساب کاربری Paypal کار سختی نیست و تنها یک کارت اعتباری می خواد و از طریق یک Remote Desktop در هر کشوری به غیر از ایران میتونید این حساب رو باز کنید.

ولی برای Verify کردنش باید با بانک ارائه دهنده کارت اعتباریتون تماس بگیرید و یا SMS و یا ایمیل و یا Statement ای که به شما از طریق Online Banking ارائه میشه رو بررسی کنید تا کد فعال سازی و Verify کردن Paypal رو به دست بیارید و حساب رو Verify کنید.

اما *به هیچ عنوان* از رابط های عمومی استفاده نکنید چون جدیداً شرکت Paypal در حال شناسایی این اشخاص هست و به زودی تمام حساب هاشون مسدود خواهد شد و دیگر هم اجازه ندارند حساب جدید ایجاد کنند.

تنها از طریق دوستان صمیمی، فامیل و یا هر شخصی که *کارش فروش این حساب ها نیس* و خودشون نهایتاً 2 حساب Paypal دارند اقدام کنید چون بیشتر از 3 حساب Paypal شامل قانون Fraud در قوانین فدرال آمریکا میشه و هر 3 حساب مسدود خواهد شد.

اگر کسی رو ندارید که شرایط بالا رو داشته باشه، بهتر هست همچین ریسکی نکنید چون به ضرر خودتون و یا طرف مقابلتون و یا هر دو تمام خواهد شد.

با تشکر.
ممنون از راهنمایی
الان مشکل من دوتا شد، حالا کارت اعتباری از کجا بگیرم؟!
همونطور که گفتم هیچگونه آشنایی ندارم اونور آب ( بیشتر از دوبی و کویت ندارم )

IranianServer
October 17th, 2010, 21:29
از همون دوبی اقدام کن یا کویت

Aria
October 17th, 2010, 21:47
سلام.

عرض کردم، هر کشوری به غیر از ایران باشه میتونه از Paypal استفاده کنه ولی باید کارت اعتباری مجزا داشته باشه چون هر کارت اعتباری *فقط* روی یک حساب Paypal فعال خواهد شد.

با تشکر.

K.P
October 17th, 2010, 21:54
از همون دوبی اقدام کن یا کویت

راستش رابطمون جوریه که نمیتونم همچین درخواستی کنم

سلام.

عرض کردم، هر کشوری به غیر از ایران باشه میتونه از Paypal استفاده کنه ولی باید کارت اعتباری مجزا داشته باشه چون هر کارت اعتباری *فقط* روی یک حساب Paypal فعال خواهد شد.

با تشکر.

از این کارت اعتباری های که شرکتهای ایرانی با واسطه میدن و قابل شارژ هست میتونم استفاده کنم

K.P
October 19th, 2010, 01:05
سلام.

با تشکر.
میتونید برای گرفتن کارت اعتباری راهنمایی کنید

TukaNet
October 19th, 2010, 01:24
یک سوال ، الان کسانی هستند که با vcc یا گیفت کارد میان و حساب پی پال رو وریفای می کنند
چند مورد رو می شناسم که در حال حاضر دارن استفاده می کنند و فعلا هم مشکلی ندارند

در این روش خطری هست ؟

Aria
October 19th, 2010, 05:58
سلام.

ببینید، ما در مورد "فعلاً" صحبت نمی کنیم.

شما هر لحظه ممکن هست دچار مشکل بشید و کسانی که خارج از ایران زندگی می کنند بهتر می دونند که Paypal حتی به حساب های کاملاً قانونی و با کارت اعتباری و مشخصات معتبر هم گیر میده و بیش از 1 ماه حساب کاربر رو می بنده و ازش 100000 جور مدرک میخواد ... و در نهایت هم خیلی پیش اومده که حساب رو به هیچ عنوان باز نکرده و نه پای تلفن جوابگو بودند و نه از طریق ایمیل!

ولی اگر موقتی می خواید حساب باز کنید، از هر روشی باز کنید مهم نیست چون موقتی هست و خودتون هم می دونید که به زودی بسته خواهد شد ... پس جای نگرانی وجود نداره!

با تشکر.

iranserver.com
October 19th, 2010, 09:31
حساب Paypal چیست ؟‌
ایجاد اکانت PayPal به نام شما (حساب اختصاصی PayPal)
خرید اینترنتی خدمات و محصولات از طریق paypal
خرید اعتبار (دلار) PayPal
شارژ حساب پی پل (PayPal) شما
چگونه از این سایت های کلیکی پول خود را دریافت کنیم؟

* ما سعی کردیم در صفحه زیر اطلاعات و راهکارهای مفیدی را توضیح دهیم:
خرید و فروش PayPal (پی پل) - ایجاد اکانت Paypal به نام شما (http://iranserver.com/related-services/paypal/)

K.P
October 19th, 2010, 11:10
سلام.

ببینید، ما در مورد "فعلاً" صحبت نمی کنیم.

شما هر لحظه ممکن هست دچار مشکل بشید و کسانی که خارج از ایران زندگی می کنند بهتر می دونند که Paypal حتی به حساب های کاملاً قانونی و با کارت اعتباری و مشخصات معتبر هم گیر میده و بیش از 1 ماه حساب کاربر رو می بنده و ازش 100000 جور مدرک میخواد ... و در نهایت هم خیلی پیش اومده که حساب رو به هیچ عنوان باز نکرده و نه پای تلفن جوابگو بودند و نه از طریق ایمیل!

ولی اگر موقتی می خواید حساب باز کنید، از هر روشی باز کنید مهم نیست چون موقتی هست و خودتون هم می دونید که به زودی بسته خواهد شد ... پس جای نگرانی وجود نداره!

با تشکر.
پس حتما باید یکی توی خارج پیدا کنم بگم برام کارت اعتباری و پی پال باز کنه به نام خودش که احتمال بسته شدن پایین بیاد
نقل و انتقالات من یکم زیاده یعنی بالای 1000$ پس فکر میکنم با این حساب بهم گیر میده!
تو فکرم بود که از نوع Premier یا Business بگیرم که بتونم توی فروشگاه هم استفاده کنم به عنوان درگاه پرداخت

agent47
October 19th, 2010, 11:16
سلام.
من میتونم کمکتون کنم . برای PayPal که Verify شده باشه .