PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمیتونم از team viewer تو ویندوز سرور 2003 استفاده کنم !

vahidafra
August 6th, 2015, 14:03
سلام من نیاز دارم که سرور ویندوز 2003 رو با نرم افزار team viewer کنترل کنم. ولی وقتی با تیم ویور به سرور کانکت میشم یه اروری دریافت میکنم که عکسشو گذاشتم. با ریموت دسکتاپ مشکلی نداره و به سرور وصل میشم. فقط با تیم مشگل دارم. . فکر میکنم باید یه تنظیماتی رو ویندوز سرور انجام بدم که این ارور نیاد دیگه. لطفا راهنمایی بفرمایید چیکار کنم. با تشکر

http://uupload.ir/files/w82z_error.jpg

gigabyte2052
August 6th, 2015, 14:22
این اررو وقتیه که ریموت دسکتاپ و مینیمایز میکیند یا میبندین به علت لوک شدن اسکرین وی پی اس بعد از بستن ریموت دسکتاپه برای اینکه اسکرین لوک نشه یک یوزر بسارزید ریموت دستکاپ رو در ویندوز اجرا کنید و تایپ کنید localhost

بعد به اون یوزری که توش تیم ویور ران شده ریموت کنید ریموت اصلی و ببندید که از پی سی خودتون زدید استفاده کنید ;)

فکر کنم بد توضیح دادم از داخل وی پی اس یک ریموت دسکتاپ بزنید به یک یوزره دیگه همین ...

vahidafra
August 6th, 2015, 14:26
ببینید وقتی با ریموت دسکتاب به سور وصل هستمم تیم ویورو که کانکت میکنم باز این ارورو میده. وقتی وصلم اسکرین لوک نمیشه یا مینیمایز نیست.

gigabyte2052
August 6th, 2015, 14:40
سایز ریموت دسکتاپ و کوچیک کنید ولی باز نگه دارید کنار تیم ویویر ببینید درست میشه این مشکل فقط واسه وقتیهکه ریموت دستکاپ یا مینیمایز شده یا بسته شده

alismt
August 6th, 2015, 14:48
با سلام
نسخه جدید تیم ویور رو نصب کنید
پیگیری کنید که پورت مورد نیاز تیم ویور روی سرور باز هست
اگر باز نیست با آموزش هایی که در نت موجود است پورت مورد نیاز رو باز کنید
موفق باشید

vahidafra
August 6th, 2015, 15:00
ممنون از توجه دوستان بزرگوار. بنده راه حل این قضیه رو پیدا کردم. اینجا میگم که دوستان هم اگه این مشکلو داشتن بتونن بر طرف کنن. وقتی رو سرور تیم ویور رو اجرا میکنید نباید از ایدی که داده استفاده کرد. در واقع باید از یه ایدی دیگه که برای مولتی یوزر مود کردن تیم ویور هست استفاده کرد. توی عکس معلومه که این آی دی رو کجا نوشته. باید روی اون لامپه که بغل ای دی هست کلیک کرد. از اون آی دی استفاده کرد و پسورد هم خود پسورد سرور مجازیو باید زد. بعد کانکت میشه. بازم ممنون

27533