PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با اخذ eNamad

majid rostami
August 6th, 2015, 13:14
سلام .

سایتی رو خریداری کردم و رفتم درخواست نماد الکترونیک بدم ولی متاسفانه نشد . علت هم این بود که این سایت ظاهرا قبل از فروخته شدن به من یا نماد تهیه کرده بوده یا درخواست داده بوده .

بنابراین میخواستم بدونم چجوری باید درخواست قبلی رو حذف کنم و بتونم از اول سایت رو ثبت کنم ؟

راهی داره که من خودم این کار رو انجام بدم یا نیاز هست شخص قبلی لغو یا حذف کنه ؟ ( دسترسی ندارم به اون شخص )

softlayer
August 6th, 2015, 15:39
درود
بهترین راه این هست که تماس بگیرید.
در صورتی که اطلاعات ثبتی دامین به اسم شخص شما باشه درخواست قبلی رو حذف میکنند.

hamra
August 6th, 2015, 15:50
با اینماد ارتباط برقرار کنید تا راه رو بهتون نشون بدن

majid rostami
August 6th, 2015, 19:16
ممنون از دوستان <3

almandata
August 6th, 2015, 19:34
با تماس هیچ کاری نمی کنید فقط میگن ایمیل بزنید

بعد میگه اطلاعات صاحب دامنه رو بفرستید بعد که فرستادی جوابنو نمیدن:دی

برای دامنه من همین مشکل بود از بس ایمیل زدم جواب ندادن با یه ایمیل دیگه نماد گرفتم

mgtco
August 6th, 2015, 20:42
بهترین راهش اینه که تماس بگیرید
من هم خودم مشکلی داشتم و پس از تماس وقت حضوری گرفتم و در کمتر از 5 دقیقه حضوری رفتم و مشکلم رو حل کردند.

amin0181
August 7th, 2015, 05:03
در صورتی که در هویز دامین ها به نام شخص شما باشه با ارسال مدارک برای اینماد
میتونید درخواست مجدد بدین
از لیست سایت های دارای نماد چک کنید ببینید قبلا داشته یا خیر

majid rostami
August 8th, 2015, 02:41
با تماس هیچ کاری نمی کنید فقط میگن ایمیل بزنید

بعد میگه اطلاعات صاحب دامنه رو بفرستید بعد که فرستادی جوابنو نمیدن:دی

برای دامنه من همین مشکل بود از بس ایمیل زدم جواب ندادن با یه ایمیل دیگه نماد گرفتم

تو همین مرحله گیر کردم و پاسخگو نیستند...
ایمیل که صد در صد فرق داره اخه من با ایمیل شخصی میخواستم ثبتش کنم ولی ادرسش رو مشکل داره و ارور میده که قبلا وارد شده ...

در صورتی که در هویز دامین ها به نام شخص شما باشه با ارسال مدارک برای اینماد
میتونید درخواست مجدد بدین
از لیست سایت های دارای نماد چک کنید ببینید قبلا داشته یا خیر

ظاهرا ثبت نام کرده بوده ولی توی لیست پیداش نکردم ( ctrl+f استفاده کردم )

majid rostami
August 15th, 2015, 01:28
دوستان تقریبا 10 روز میگذره از ایمیل دادن . همچنین اطلاعات رو از صاحب قبلی گرفتم تمام موارد انجام شده بوده جز تائید صحت شماره و آدرس . ( سایر موارد تائید شده بود ) .

ایشون هم هزینه ای پرداخت نکرده بوده و به همین علت نماد اخذ نشده بوده .

بخشی برای حذف درخواست پیدا نکردم . با ایمیل ثبت شده یک ایمیل ارسال کردم و قضیه رو به ای نماد گفتم که امکان ویرایش رو فعال کنند یا درخواست رو حذف کنن ( چند روز پیش ) ولی همچنان هیچ کدام از ایمیل ها پاسخ داده نشده .

راهی وجود داره ؟ به نظرتون چیکار باید کرد ؟

delta
August 15th, 2015, 02:17
دوستان گفتند..بهترین راه استفاده از یک دامنه پارک شده است و برای ان نماد بگیرید..خود منم یکبار برای دامینم ثبت نام کردم بعد که خواستم مسیر رو عوض کنم نمیشد...کلا مسخره هست اینماد.

elementary
August 15th, 2015, 09:24
من 3 هفته پیش حدود 18 تا نماد درخواست دادم و پرداختش رو انجام دادم ادرس ها و تلفن ها هم مختلف بود همرو هم تایید کردم ولی برای هیچ کدوم از 18 ادرس نامه کد تایید ادرس نیومده که هیچ توی پنل یک قدم هم هیچ کلدوم جلو نرفتن

فکر میکنم اینا مارو اسکل فرض کردن 35 تومن رو گرفتن و میخوان دوباره 8 تومن بگیرن برای ارسال پاکت

mgtco
August 15th, 2015, 10:48
آقا یا زنگ بزن یا حضوری برو کارت انجام میشه
من تجربه داشتم گوش کن

majid rostami
August 18th, 2015, 20:54
دوستان گفتند..بهترین راه استفاده از یک دامنه پارک شده است و برای ان نماد بگیرید..خود منم یکبار برای دامینم ثبت نام کردم بعد که خواستم مسیر رو عوض کنم نمیشد...کلا مسخره هست اینماد.

اگر برای دامنه پارک شده تهیه کنم خب به نام خود دامنه نمیخوره . منظورم اینه که نیاز دارم همین دامنه ثبت بشه .

- - - Updated - - -

آقا یا زنگ بزن یا حضوری برو کارت انجام میشه
من تجربه داشتم گوش کن

متاسفانه نتونستم به نتیجه برسم . بنده تهران نیستم و با شماره 02142517 تماس گرفتم ولی نتیجه ای حاصل نشد ( در شبکه موجود نمی باشد ) .

- - - Updated - - -

هیچ راه حلی نیست عزیزان ؟

- - - Updated - - -

last up

hegza
August 18th, 2015, 22:45
شما بهتره با ایمیل اینفو سایتتون با اینماد در ارتباط باشید و بگید یکی الکی اومده و سایت منو ثبت کرده و الان من نمیتونم لطفا یوزر مربوطه رو آزاد کنید + شماره تماستون حل میشه مورد مشابه بود برای ما + با یک دامنه دیگر عضو بشید ولی هنگام معرفی این دامنه رو هم بدین پارک کنن که هیچ فرقی با حالت اول نداره

majid rostami
August 18th, 2015, 23:19
شما بهتره با ایمیل اینفو سایتتون با اینماد در ارتباط باشید و بگید یکی الکی اومده و سایت منو ثبت کرده و الان من نمیتونم لطفا یوزر مربوطه رو آزاد کنید + شماره تماستون حل میشه مورد مشابه بود برای ما + با یک دامنه دیگر عضو بشید ولی هنگام معرفی این دامنه رو هم بدین پارک کنن که هیچ فرقی با حالت اول نداره

از طریق شماره تماس : قبلا هم ذکر کردم چون تهران نیستم مجبور به گرفتن پیش شماره 021 هستم و شماره 02142517 در شبکه موجود نیست ...

از طریق ایمیل : قبلا هم ذکر کردم هم با ایمیلی که ثبت نام شده و هم با ایمیل اینفو بهشون ایمیل دادیم و درخواست کردیم بعد از گذشت تقریبا دو هفته هنوز هیچ پاسخی نگرفتیم .

این پارک کردن رو بیشتر توضیح میدید ؟ با تشکر