PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مصرف بی رحمانه ترافیک توسط ویندوز 10

Raiden
August 5th, 2015, 22:54
سلام
امروز ویندوز 10 رو نصب کردم ، ولی بعد از نصب به صورت بی رحمانه ای شروع به مصرف ترافیک اینترنت کرده و هر 15 دقیقه 500 مگابایت از حجم ترافیک بنده کم میشه.
دوستان از کجا باید جلوی این آپدیت و یا هر چیزی رو بگیرم ؟
خیلی ممنون

shakib zero
August 5th, 2015, 23:02
درود

در ویندوز 10 شما نمیتونید آپدیت های دریافتی ویندوز رو متوقف کنید ...

به کنترل پنل برید و قسمت Update and Security میبینید که آپدیت ها رو دریافت و نصب میکنه ...

اگه میخواید جلوی این کار رو بگیرید به اینجا (http://forum.soft98.ir/showthread.php?t=56963&goto=newpost) مراجعه کنید

dcashop
August 5th, 2015, 23:05
از نسخه اورجینال استفاده کنید تیک ها اپدیت خودکار رو هم بردارید

Hi Data
August 5th, 2015, 23:06
فکر کنم بشه از داخل سرویس ها Windows Update رو غیر فعال کرد

Ramin
August 6th, 2015, 00:26
این ویندوز به تازگی منتشر شده و احتمال باگ و مشکلات زیاد است. اگر قادر به به دریافت آپدیت های نمی باشید و قصد متوقف کردن آنرا را دارید اشتباه بزرگی برای نصب این ورژن در حال حاضر مرتکب شده اید. بهتر است چند ماه دیگر اقدام به نصب آخرین ورژن نمائید

taksis
August 6th, 2015, 00:52
آره دقیقا
من وقتی متوجه شدم داره ترافیک رو میخوره که 45% آپدیت کرده بود
دیگه ولش کردم بقیه اشم آپدیت کرد تموم شد :|

Mr-MAMAD
August 6th, 2015, 00:53
با سلام.

مشاهده شده بعضی از دوستان سریعا رفتند و این نسخه رو نصب کردند.

ولی کلای سری ویندوز تا سرویس پک 1 آن ارائه نشده باشه قابل استفاده نیستند. باید منتظر باشیم تا سرویس پک این ویندوز نیز ارائه داده بشه.

موفق باشید

Ramin
August 6th, 2015, 00:56
با سلام.

مشاهده شده بعضی از دوستان سریعا رفتند و این نسخه رو نصب کردند.

ولی کلای سری ویندوز تا سرویس پک 1 آن ارائه نشده باشه قابل استفاده نیستند. باید منتظر باشیم تا سرویس پک این ویندوز نیز ارائه داده بشه.

موفق باشید

سلام

فکر می کنم احتمال ارائه آپدیت هایی با عنوان "سرویس پک" کلا در این ورژن منفی باشد . روش آپدیت و افزدن امکانات و رفع مشکلات در این ورژن کلا تفاوت دارد

آپدیت ها به صورت همیشگی و در فاصله های زمانی کم و به صورت خرد منتشر می شوند

samaserver
August 6th, 2015, 09:38
اورجینال هست یا ..... ؟

alimosavi
August 6th, 2015, 09:42
من که راضیم ازش . حالا یکم از ترافیک رو هم بگیره مشکلی نداره ..

kouroshez
August 6th, 2015, 10:30
در هنگام نصب تمامی تیک های اپدیت رو بردارید از تیک های اپدیت اپلیکیشن ها و...
بعد ازنصب ویندوز هم ویندوز اپدیت رو کاملا غیر فعال کنید
همیشه سهل انگار کاربران هست که باعث مصرف زیاد حجم میشه تنظیمات رو چک کنید تیک های اپدیترو بردارید همچنین نرم افزار هایی که نصب کردید اپدیت هاشو غیر فعال کنید و..

tikweb.ir
August 6th, 2015, 10:34
جدا از بحث اپدیت
خود ویندوز هم بطرز عجیبی مصرف ترافیک داره

مخصوصا وقتی از مرورگر خود ویندوز استفاده بشه!

البته شاید دلیلش ارسال اطلاعات به مایکروسافت باشه (طبق چیزی که خودش اعلام کرده تمام اعمال شما روی ویندوز بصورت گزارش به مایکروسافت ارسال میشه...)

t.web
August 6th, 2015, 14:31
با فایروال دسترسی به اینترنت رو محدود کن
من 10 روزه دارم استفاده میکنم تا حالا هم مشکلی نبوده.
اپدیت های ضروری هم تا یک ماه اینده نمیان

navid2zp
August 6th, 2015, 14:54
دوستان
امکان غیر فعال سازی آپدیت ها در ویندوز 10 وجود نداره (داره ولی با دنگ و فنگ)
اطلاعات شما فقط وقتی ارسال میشه که موقع نصب غیر فعالشون نکرده باشید
یک سری موارد هم قبلا توی توافق نامه ای که تیکش رو زدید عنوان کرده بودند.

نسخه ای هم که الان منتشر شده مشکلی نداره و کامل هست
قرار نیست نسخه دیگه ای از این ویندوز منتشر بشه
لطفا وقتی مسئله ای رو عنوان می کنید دربارش اطلاعات کسب کنید نه چون ویندوز سال 2003 اینطور بود این هم باید اینطور باشه

softlayer
August 6th, 2015, 15:46
سلام
امروز ویندوز 10 رو نصب کردم ، ولی بعد از نصب به صورت بی رحمانه ای شروع به مصرف ترافیک اینترنت کرده و هر 15 دقیقه 500 مگابایت از حجم ترافیک بنده کم میشه.
دوستان از کجا باید جلوی این آپدیت و یا هر چیزی رو بگیرم ؟
خیلی ممنون
درود
ویندوز آپدیت به راحتی قابل بسته شدن هست
یک جستجوی کوچیک بزنید متوجه میشید.
----------
دوستان گرامی دقت بفرمایید که در این ویندوز بخشی وجود داره که این مجوز رو به افراد موجود در شبکه شما و افراد انلاین در اینترنت میده که از آپدیت های ویندوز شما استفاده کنند (در این حالت شما هم سرویس دهنده بروزرسانی ها میشید)
این عمل علاوه بر خطرناک بودن باعث مصرف حجم ترافیک مصرفی شما میشه.
برای غیر فعال کردن این مورد موارد زیر رو به ترتیب انجام بدید:

ویندوز 10 برای اینکه سرور هاش شلوغ نشه از پهنای باند شما استفاده میکنه تا دیگران از کامپیوتر شما آپدیت هاشون رو دانلود کنن (مثل تورنت) پس برای جلوگیری از این کار راه حل زیر رو بروید:

1- در منوی استارت عبارت Check For Updates را جستجو کنید.

2- زیر Windows Update گزینه Advanced Options را انتخاب کنید.

3- زیر Choose how updates are installed بخش Choose how updates are delivered را انتخاب کنید.

4- سوییچ (Toggle) زیر Updates From More Than One Place را غیر فعال کنید.

http://winphone.ir/wp-content/uploads/2015/08/windows-10.jpg (http://forum.soft98.ir/redirect-to/?redirect=http%3A%2F%2Fwinphone.ir%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F08%2Fwindows-10.jpg)

منبع: soft98 (http://forum.soft98.ir/57395-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%DB%B1%DB%B0-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D9%87%D9%86%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF.html#post601421)

farhadhelix
August 6th, 2015, 17:04
به قسمت services رفته و سرویس windows updates رو غیر فعال کنید و حالت رو هم روی manual بزارید که در دفعه بعد هم استارت نشه