PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی دانلود سنتر نرم افزار

کامران غلامی
August 5th, 2015, 21:17
دوستان بنده تصمیم دارم یک دانلود سنتر نرم افزار حرفه ای راه اندازی کنم.فقط به خاطر این که ازش درامد نصب کنم.میخاستم دوستانی که تجربه این کار را دارند من را راهنمایی کنند.با تشکر

xmohammadx
August 5th, 2015, 22:33
با سلام
اگر در آمد خوب می خواید سایت دانلود فیلم بزنید و vipکنید سایت رو

w2ir
August 6th, 2015, 00:57
یه سیستمی باید طراحی کنید . مثل uploadboy . از سرور اختصاصی استفاده کنید که مشکل انتقال هم نداشته باشید.

alismt
August 6th, 2015, 02:00
با سلام و وقت بخیر ، پیشنهاد میکنم یه سایت دانلود نرم افزار راه بیندازید و در کنار ارائه نرم افزار های عادی نرم افزار های کمیاب رو با قیمت مناسب ارائه کنید ، موفق باشید

PuMoHost
August 6th, 2015, 02:34
با سلا,
سرور اختصاصی + xfilesharing

samaserver
August 6th, 2015, 09:45
به نظر من نمی صرفه شروع نکنید
سایت های با این موضوع مثل قارچ دارند رشد می کنند و دست توش زیاد هست

kouroshez
August 6th, 2015, 10:08
درود بر شما ماشالله االان سایت دانلود هم کم نداریم !
سایت هایی شاخی داریم مثل دانلود ها ، پی سی دانلود ، سافت نود هشت ، سافت گذر و.... فکر کنم بالا اوردن یه سایت دانلود کار ساده ای باشه !
از فکر دانلودسنتر بیایید بیرون اگر هم میخوایید بزنید یه چیز درست حسابی باشه نرم افزار های رایگان رو بذارید اگر هم لایسنس دار میذارید با کرک نباشه لینک خرید لایسنسش از خود سایت شما وجود داشته باشه ! یک وبسایت به دو زبان فارسی و انگلیسی درگاه پی پال و ملت !
به نظر بنده نرید سمتش اگر هم میخوایید برید به روش بالا
یه چیز جدید بیارید بالا به طور مسائل یک سایتی اخیرا اپ شده در مورد مکان های گردشگری دنیا و نحوه سفر و توضیحات و... هست که در ایران همچین سایت جامعی نداریم و به این کیفیت بسیار بالا ! فکر کنید ببینید چیا کمه ! یک نمونه دیگه اخیرا یک سایت در مورد خونه ودکوراسیون داخلی خونه اومد بالا خونمونو چطوری بشینم ! چی بگیریم ! چه رنگ هایی استاده کنیم ! از وسایل دور ریختی چطوری یه چیز شیک درست کنیم و.. و بسیار همجواب داد ! بگردید دنبال کمبود ها عزیز...
موفق باشید