PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای کار من هاست دانلود بهتره یا vps

sadeghspy
August 5th, 2015, 19:57
سلام

می خوام از vps به عنوان هاست دانلود استفاده کنم یعنی سایت اصلی روشون نیست ولی خب پهنای باند حدود 1 ترا در ماه استفاده دارم (که بیشتر میشه)
فایل ها خیلی سنگین هست 200 300 مگ تا 2 گیگ و همزمان 30 40 نفر دانلود رو راحت جواب بده

هاست دانلود اشتراکی هست با مشخصات

cpu i7 quad core
ram 32 ddr3
SATA 6 4 trabyte

سرور مجازی هست با مشخصات

cpu i7 quad core 2.8Ghz
ram 3

هر دوتا هتزنر و پورت 1

حالا سرور مجازی هم ارزونتر تموم میشه
چون هاست دانلود با اینکه سرور مجازی داره ولی باز هم تاکید داره هاست دانلود بهتره

کدوم بهتر جواب میده تو تعداد کانکشن بالا و ترافیک بالا همزمان ، میشه تست کرد؟. که نتیجه بگیرم و بهتر رو اختصاص بدم به بخش VIP

yourhosting
August 5th, 2015, 20:01
سلام
باتوجه به اینکه منابع سرور مجازی به صورت اختصاصی هست بنابراین بهتر از هاست هست
افرما:
ram 3
cpu 2core
hard 150g
bw unlimited
پورت 1 گیگ گارانتی
کانفیگ رایگان
ماهانه 49هزارتومان
http://my.cloudha.ir/cart.php
موفق باشید

jahromweb
August 5th, 2015, 20:05
سلام

بدون شک سرور مجازی مزایای خیلی بیشتری دارد البته اگر به درستی کانفیگ شود .
البته مهم ترین مورد برای شما : کیفیت پورت +‌کیفیت هارد است (معمولا هارد و پورت به صورت اشتراکی در هر دو هست و اگر این اشتراک بین افراد زیادی باشد مسلما به مشکل میخورید.)
توجه کنید که خیلی اوقات یک سرور با هارد اختصاصی و رم ۲ گیگ برای دانلود سنتر خیلی بهتر از سرور با رم ۸ ولی هارد شلوغ هست پس به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید .
پیشنهاد میکنم به دنبال سرور مجازی های خیلی ارزان نباشید زیرا در خیلی موارد بیش از ۱۰ تا ۲۰ سرور روی هر هارد قرار دارد و زیاد برای کار شما مناسب نیست .
سعی کنید درزمان خرید از فروشنده بخواهید مقداری از پورت را گارانتی کند برای مثال سرعت کمتر از ۱۰ مگابایت برثانیه ( یعنی ۸۰ مگابیت برثانیه) نشود .
موفق باشید

- - - Updated - - -

درضمن :‌درجای مناسبی تاپیک نزدید این جا فقط افر دریافت میکنید نه راهنمایی کامل!

sadeghspy
August 5th, 2015, 20:12
می دونم اختصاصیه ولی هر اختصاصی قطعا بهتر از هر اشتراکی نیست

چه کانفیگ vpsی بهتر از هاست دانلوددی که گفتم جواب میده؟ چون از هاست دانلودم راضیم و هیچ مشکلی تو سرعت و لیچ ندیدم

- - - Updated - - -

سلام

بدون شک سرور مجازی مزایای خیلی بیشتری دارد البته اگر به درستی کانفیگ شود .
البته مهم ترین مورد برای شما : کیفیت پورت +‌کیفیت هارد است (معمولا هارد و پورت به صورت اشتراکی در هر دو هست و اگر این اشتراک بین افراد زیادی باشد مسلما به مشکل میخورید.)
توجه کنید که خیلی اوقات یک سرور با هارد اختصاصی و رم ۲ گیگ برای دانلود سنتر خیلی بهتر از سرور با رم ۸ ولی هارد شلوغ هست پس به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید .
پیشنهاد میکنم به دنبال سرور مجازی های خیلی ارزان نباشید زیرا در خیلی موارد بیش از ۱۰ تا ۲۰ سرور روی هر هارد قرار دارد و زیاد برای کار شما مناسب نیست .
سعی کنید درزمان خرید از فروشنده بخواهید مقداری از پورت را گارانتی کند برای مثال سرعت کمتر از ۱۰ مگابایت برثانیه ( یعنی ۸۰ مگابیت برثانیه) نشود .
موفق باشید

- - - Updated - - -

درضمن :‌درجای مناسبی تاپیک نزدید این جا فقط افر دریافت میکنید نه راهنمایی کامل!

ممنونم از راهنمایی تون ،
1- چند نفر روی یک هارد جواب میده؟
2- چون من نیازم حدود 1 ترابایت هست این موضوع رو گارانتی نمی کنه خودبخود؟

شرمنده دیگه 4 ساعته تو بخش خودش زدم پرنده پر نمیزنه

jahromweb
August 5th, 2015, 20:18
می دونم اختصاصیه ولی هر اختصاصی قطعا بهتر از هر اشتراکی نیست

چه کانفیگ vpsی بهتر از هاست دانلوددی که گفتم جواب میده؟ چون از هاست دانلودم راضیم و هیچ مشکلی تو سرعت و لیچ ندیدم

فکنم چون اینجا پرسیدم همه شاید بدون توجه به نیاز بگن vps :دی
شاید برای شما استفاده از هاست دانلود مناسب تر و راحت تر باشد اما به چند نکته توجه کنید.

۱)لزوما منابع وی پی اس اختصاصی نیست! ارایه مثلا ۴۰۰۰ مگاهرتزسی پی یو (مجموع فرکانس هسته ها) کاملا اختصاصی و یک هارد کامل و .... به راحتی نیست و هزنیه ی زیادی دارد!!
۲)بدون شک دسترسی ها در هاست اشتراکی بسیار کمتر است و لیچ و .. در وی پی اس راحت تر!
۳)میتوانید از وی پی اس لینوکس یا ویندوز استفاده کنید درلینوکس برای راحتی بهتر و بیشتر بخواهید برای شما یک دسکتاپ و vnc نصب کنند که بتوانید مثل ریموت دسکتاپ ویندوز ان را مدیریت کنید.
۴)درمورد کانفیگ نیز بسته به سیستم عامل iis - nginx مناسب خواهند بود.(البته کانفیگ خاص خود را نیاز دارد...)
۵)در وی پی اس اگر مدیریت نشده باشد دردسر مانیتورینگ و حل مشکلات سرور با شما است! اگر اشنایی ندارید نیز بدون شک هزینه خواهد داشت و باید سرور را به یک کانفیگر برای حل مشکلات بعدی بسپارید.

موفق باشید

- - - Updated - - -

[QUOTE=sadeghspy;1382573

ممنونم از راهنمایی تون ،
1- چند نفر روی یک هارد جواب میده؟
2- چون من نیازم حدود 1 ترابایت هست این موضوع رو گارانتی نمی کنه خودبخود؟

شرمنده دیگه 4 ساعته تو بخش خودش زدم پرنده پر نمیزنه[/QUOTE]

۱)برای کار شما اگر فشار زیاد باشد قطعا هر هارد یک تا نهایت ۲ وی پی اس
۲)خیر به هیچ عنوان! هارد های ۲ و ۳ ترابایتی در سرور ها فراوان داریم! مثلا سرور ها ۲ عدد هارد ۳ ترابایتی دارند (در هتزنر معمولا سرور هایی که استفاده میشود چند هارد ۳ ترابایتی یا ۲ ترابایتی دارند)
ممکن است ۱ ترابایت به شما داده شود و روی ۲ ترابایت دیگر هم ۱۰ تا مشتری یا تعداد بیشتری مشتری قرار گیرد!!!

MOJTABA005
August 5th, 2015, 20:21
پیشنهاده بنده استفاده از وی پی اس هست

SajjadM2
August 5th, 2015, 20:26
سلام

می خوام از vps به عنوان هاست دانلود استفاده کنم یعنی سایت اصلی روشون نیست ولی خب پهنای باند حدود 1 ترا در ماه استفاده دارم (که بیشتر میشه)
فایل ها خیلی سنگین هست 200 300 مگ تا 2 گیگ و همزمان 30 40 نفر دانلود رو راحت جواب بده

cpu i7 quad core
ram 32 ddr3
SATA 6 4 trabyte

سرور مجازی هست با مشخصات

cpu i7 quad core 2.8Ghz
ram 3

هر دوتا هتزنر و پورت 1

چون هاست دانلود با اینکه سرور مجازی داره ولی باز هم تاکید داره هاست دانلود بهتره

کدوم بهتر جواب میده تو تعداد کانکشن بالا و ترافیک بالا همزمان ، میشه تست کرد؟. که نتیجه بگیرم و بهتر رو اختصاص بدم به بخش VIP
بنظر من از سرور مجازی استفاده کن چون منابع اختصاصی هست دسترسی بهتری هم داری تا هاست دانلود! ویندوز + iis نتیجه خوبی میده بهت و سرعت کارت هم بالا میره

sib mizban
August 5th, 2015, 20:32
سلام
مسلما فکر می کنم استفاده از وی پی اس برای شما بهتر باشه.
هاست اشتراکی اسمش روشه، همه میخوان از اون منابع سرور استفاده کنن و کافیه کمی به سرور فشار بیاره سایت شما، میزبانتون سریع درخواست ارتقاء سرویس و رفتن به وی پی اس میده خودش احتمالا... .

sadeghspy
August 5th, 2015, 20:35
شاید برای شما استفاده از هاست دانلود مناسب تر و راحت تر باشد اما به چند نکته توجه کنید.

۱)لزوما منابع وی پی اس اختصاصی نیست! ارایه مثلا ۴۰۰۰ مگاهرتزسی پی یو (مجموع فرکانس هسته ها) کاملا اختصاصی و یک هارد کامل و .... به راحتی نیست و هزنیه ی زیادی دارد!!
۲)بدون شک دسترسی ها در هاست اشتراکی بسیار کمتر است و لیچ و .. در وی پی اس راحت تر!
۳)میتوانید از وی پی اس لینوکس یا ویندوز استفاده کنید درلینوکس برای راحتی بهتر و بیشتر بخواهید برای شما یک دسکتاپ و vnc نصب کنند که بتوانید مثل ریموت دسکتاپ ویندوز ان را مدیریت کنید.
۴)درمورد کانفیگ نیز بسته به سیستم عامل iis - nginx مناسب خواهند بود.(البته کانفیگ خاص خود را نیاز دارد...)
۵)در وی پی اس اگر مدیریت نشده باشد دردسر مانیتورینگ و حل مشکلات سرور با شما است! اگر اشنایی ندارید نیز بدون شک هزینه خواهد داشت و باید سرور را به یک کانفیگر برای حل مشکلات بعدی بسپارید.

موفق باشید

- - - Updated - - -

۱)برای کار شما اگر فشار زیاد باشد قطعا هر هارد یک تا نهایت ۲ وی پی اس
۲)خیر به هیچ عنوان! هارد های ۲ و ۳ ترابایتی در سرور ها فراوان داریم! مثلا سرور ها ۲ عدد هارد ۳ ترابایتی دارند (در هتزنر معمولا سرور هایی که استفاده میشود چند هارد ۳ ترابایتی یا ۲ ترابایتی دارند)
ممکن است ۱ ترابایت به شما داده شود و روی ۲ ترابایت دیگر هم ۱۰ تا مشتری یا تعداد بیشتری مشتری قرار گیرد!!!

خیلی ممنون از شما
فکر کنم پاسخم رو گرفتم

البته مورد 2 3 4 5 اصلا مسئله ای نیستند برم و حل شده و رعایت شده اند. فقط همون میمونه که چندتایی رو یه هارد هستیم و اینو نمی دونم از کجا بفهمم و چطور به حرف سرویس دهنده اطمینان کنم

خرجش خیلی مهم نیست ولی با توجه به اینکه 95درصد افراد از سرعت هاست دانلود اشتراکی هم راضی بودن می خوام بدونم کی باید آپگرید انجام بشه و خرج الکی نباشه

بازم ممنون که راهنمایی کردی

wenhost
August 5th, 2015, 20:36
سرور مجازی گزینه بسیار مناسبی میباشد
جهت اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید
ID Yahoo : wenhost@att.net
site : www.wenhost.ir
سوالی داشتید در خدمتم

xphost
August 5th, 2015, 20:58
اصلا توصیه نمیکنم سرور مجازی یا هاست دانلود بگیری
سرور مجازی از رداستیشن که مدیر هاستینگ کلی ادعا میکرد کیفیت داره واقعا به درد نمیخورد و آخرم خودشون متوجه شدن
به نظر من سرور اختصاصی ارزون قیمت مارکتی هتزنر بخرید خیلی بهتره

redhat10
August 5th, 2015, 21:17
تعداد محدودی سرور مجازی اختصاصی با منابع کاملا اختصاصی موجود است

پلن اول:
4 گیگ رم
1000 گیگ هارد
4000 مگاهرتز سی پیو(4 کور)
پهنای باند 20 ترابایت
پرت 1 گیگ

ماهیانه 60 هزار تومان

پلن دوم:
8 گیگ رم
هارد 3 ترا اختصاصی
5000 مگاهرتز سی پیو(4 کور)
پهنای باند 20 ترابایت
پرت 1 گیگ

ماهیانه 80 هزار تومان

plan3
16 گیگ رم اختصاصی
یک هارد ساتا 3 ترا اختصاصی
4000 مگاهرتز سی پیو رزرو شده
پرت 1 گیگ شیر شده بین 2 وی دی اس

ماهیانه 90 ت

لینک خرید:
http://robot.shidserver.com/cart.php?gid=28

برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق http://robot.shidserver.com/submitti...ep=2&deptid=11 (http://robot.shidserver.com/submitticket.php?step=2&deptid=11)

با 09122856749 تماس بگیرید

se7en-host
August 5th, 2015, 21:50
سرور مجازی بهتر است
اگر نیاز داشتید در تماس باشید افر خوبی بتون بدم

Optimus
August 5th, 2015, 22:02
بسته به میزان بودجه ای که می خواید بگذارید داره
در صورتی که بودجه پایین تر دارید با سرور مجازی شروع کنید
و سپس در صورت گسترش یک سرور اختصاصی ارزان قیمت بگیرید

کانفیگ در این جور موارد مهمه و روی لینوکس nginx و روی ویندوز IIS به خوبی جوابگو کار شما هست
در صورتی که سرور مجازی یا اختصاصی ارزان قیمت خواستید ما در خدمت هستیم با قیمت مناسب و کیفیت بالا

با تشکر

sadeghspy
August 5th, 2015, 22:12
اصلا توصیه نمیکنم سرور مجازی یا هاست دانلود بگیری
سرور مجازی از رداستیشن که مدیر هاستینگ کلی ادعا میکرد کیفیت داره واقعا به درد نمیخورد و آخرم خودشون متوجه شدن
به نظر من سرور اختصاصی ارزون قیمت مارکتی هتزنر بخرید خیلی بهتره

یعنی چه منابعی چه قیمتی
آفرشو از کجا ببینم .

چندتا سایت دیدم اختصاصی هتزنتر
رم 12 و هارد 4 ترابایت ماهانه 150 و نصب رایگان! این خیلی خوبه واقعا ولی شک کردم به قیمتش . امکان پذیره این پلن؟

- - - Updated - - -

بسته به میزان بودجه ای که می خواید بگذارید داره
در صورتی که بودجه پایین تر دارید با سرور مجازی شروع کنید
و سپس در صورت گسترش یک سرور اختصاصی ارزان قیمت بگیرید

کانفیگ در این جور موارد مهمه و روی لینوکس nginx و روی ویندوز IIS به خوبی جوابگو کار شما هست
در صورتی که سرور مجازی یا اختصاصی ارزان قیمت خواستید ما در خدمت هستیم با قیمت مناسب و کیفیت بالا

با تشکر

اختصاصی ارزان قیمت آفرتون رو بفرستید لطفا

برای انتقال از سرور مجازی دوباره همه کانفیگای IIS باید انجام بدم دوباره؟

Optimus
August 5th, 2015, 22:23
اختصاصی ارزان قیمت آفرتون رو بفرستید لطفا

برای انتقال از سرور مجازی دوباره همه کانفیگای IIS باید انجام بدم دوباره؟

اگر شما بتونید تا 50 دلار هزینه کنید سرور با رم 8 و هارد بالا 2 تا 4 ترابایت هم موجود هست از آمریکا
بله باید کانفیگ ها مجدد انجام بشه

اگر می خواید 60 الی 70 تومان هزینه کنید با همین مقدار هارد تا 1 ترابایت می تونیم از آلمان یا هلند بدیم بهتون

sadeghspy
August 5th, 2015, 22:35
اگر شما بتونید تا 50 دلار هزینه کنید سرور با رم 8 و هارد بالا 2 تا 4 ترابایت هم موجود هست از آمریکا
بله باید کانفیگ ها مجدد انجام بشه

اگر می خواید 60 الی 70 تومان هزینه کنید با همین مقدار هارد تا 1 ترابایت می تونیم از آلمان یا هلند بدیم بهتون

مگه میشه 60 70 تومان سرور اختصاصی!! فکر کنم منظورتون مجازی باشه

Optimus
August 5th, 2015, 22:43
مگه میشه 60 70 تومان سرور اختصاصی!! فکر کنم منظورتون مجازی باشه

بله قربان منظورم سرور مجازی بود

البته ما سرور اختصاصی 25 دلاری هم داشتیم با 2 ترا هارد و رم 8 اما آفر خاصی بوده که دیتاسنتر بهمون داده و به صورت عادی نداریم این موارد

mgtco
August 5th, 2015, 22:55
بهترین روش تهیه سرور
حالا یا مجازی یا اختصاصی

dcashop
August 5th, 2015, 22:59
از سرور مجازی استفاده کنید

aligoli
August 6th, 2015, 01:02
سلام

cpu i7 quad core
ram 32 ddr3
SATA 6 4 trabyte

سرور مجازی هست با مشخصات

cpu i7 quad core 2.8Ghz
ram 3

هر دوتا هتزنر و پورت 1

پیشنهاد من سرور مجازی است.

alismt
August 6th, 2015, 01:52
با سلام و وقت بخیر خدمت شما ، پیشنهاد میکنم از هاست اشتراکی استفاده بفرمایید چون دردسر های مدیریت سرور رو نداره و قطعا سرور هاست اشتراکی از سرور مجازی شما قوی تر خواهد بود ، البته در انتخاب میزبان خودتون دقت کنید، موفق باشید

sadeghspy
August 6th, 2015, 02:00
با سلام و وقت بخیر خدمت شما ، پیشنهاد میکنم از هاست اشتراکی استفاده بفرمایید چون دردسر های مدیریت سرور رو نداره و قطعا سرور هاست اشتراکی از سرور مجازی شما قوی تر خواهد بود ، البته در انتخاب میزبان خودتون دقت کنید، موفق باشید

من هیچ مشکلی با مدیریت سرور و iis و کانفیگش ندارم و فقط برام کیفیت مهم هست که فکر نکنم با مشورت دوستان هاست اشتراکی از پسش بر میاد

IrIsT
August 6th, 2015, 02:31
سلام.
دوست عزیز,برعکس من میگم از سرور مجازی استفاده کنید.البته سرور مجازی که کانفیگ درست بشه و کیفیت خوبی داشته باشه.
سرور اشتراکی,یک دردسرهای مربوط به خودشو داره و یک مزیت های خودشو.سرور مجازی هم همینطوره
اما سرور ممجازی دیگه کنترلش دست خودتونه
میتونید یک مجازیقیمت پایین و کیفیت بالا پیدا کنید.
موفق باشید.

kouroshez
August 6th, 2015, 10:11
یک سرور اختصاصی با مبلغ 250-260 هزار تومان از دیتاسنتر هتزنر تهیه کنید به همراه سه ای پی ! و 3 ترابایت هارد ! وی ام ویر نصب کنید یک سرور با مقداری رم و 100 گیگ هارد برای سایتتون نصب و کانفیگ کنید سی پنل یا دایرکت ادمین و یک سرور هم با 3 ترابایت هارد با سیستم عامل ویندوز سرور 2008 برای هاست دانلود !
راه به صرفه و خوب !
با بنده در ارتباط باشید

IrIsT
August 6th, 2015, 10:58
اوه.
kouroshez (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=111399) جان,این الان راه به صرفه ای هستش؟
پول سی پنل و یا دایرکت چی؟بعدش پول کانفیگ کردن رو اگه بده به کسی کانفیگ کنه چی؟
هزینش این چیزی نیست که گفتین و با دردسرهایی که داره.به نظر من اصلا سرور اختصاصی سمتش نره.اصلا و ابدا.
به دردسرهاش نمی ارزه

mobinhost.in
August 6th, 2015, 13:27
شرکت مبین هاست WWW.Mobinhost.Com (http://www.mobinhost.com/)

ارائه دهنده سرور اختصاصی , سرور مجازی , هاست سی پنل , هاست دایرکت ادمین , ارائه دامنه ملی و بین المللی, مدیریت و کانفیگ سرور , صدور لایسنس سی پنل و دایرکت ادمین

نماینده رسمی رد استیشن انگلستان برای نمایش لینک نمایندگی اینجا کلیک کنید (https://my.redstation.com/partners/mobinhost.aspx)

تلفن تماس پشتیبانی و فروش 02166573866 - 02166570779

----------------------------------------------------------------------------------------

دوست من مطمن باشید اگر یک سرور مجازی تهیه کنید و خودتون یک هاست دانلود شخصی ایجاد کنید بهترین نتیجه را خواهید گرفت

یقینا اگر سرور به صورت اختصاصی داشته باشید با هم بهتر خواهد بود

پیشنهاد ما به شما

یا سرور از انگلستان و یا در صورت قانونی بودن سایتتون سرور دانلود از ایران هست

ما برای تمام مشتریان 10 دقیقه مشاوره رایگان داریم و تماس تلفنی را هم ما با شما برفرار می کنیم و این جزو سرویس مبین هاست می باشد

hamed75
August 6th, 2015, 23:51
هر جا سرور میگیرید به پشتیبانی خیلی توجه کنید من که خیلی ضربه خوردم

sadeghspy
August 13th, 2015, 00:34
هر جا سرور میگیرید به پشتیبانی خیلی توجه کنید من که خیلی ضربه خوردم

دقیقا همینطوره
---------------------

الان سرور مجازی رو برای مدتی گرفتم ولی حس میکنم قیمت نسبت به امکانات خیلی مناسب هست (200 گیگ ، 6 هسته ای ، 6 گیگ رم = 70 تومان) از کجا بفهمم که از کدوم نسخه vmware استفاده می کنن که منابع اختصاص داده شده کاملا اختصاصی باشد (نسخه esx مثل اینکه اختصاصیه) پرسیدم گفتن نسخه 5.5 که من متوجه نشدم کدومه !

sms.bartarhost
August 13th, 2015, 00:37
شما یک سرور اختصاصی رم 16 گیگ با هارد بالا نیازتون هست قیمت ارزان 100ت و 130ت هستش
برای اطلاعات بیشتر با بنده در تماس باشید

sadeghspy
August 13th, 2015, 01:15
شما یک سرور اختصاصی رم 16 گیگ با هارد بالا نیازتون هست قیمت ارزان 100ت و 130ت هستش
برای اطلاعات بیشتر با بنده در تماس باشید

تو سایت هتزنر هم همچین پلنی نیست . این قضیش چیه؟ تو چندتا سایت دیگه هم دیدم