PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده بیش از حد وردپرس از رم

bloodthirstyb
August 5th, 2015, 16:00
سلام دوستان..من یه سایت دارم که خیلی از منابع سرور استفاده میکنه...سایت کاربر زیادی نداره .. در حد روزه 15 تا ای پی ...ولی مصرف رم و سی پی یو خیلی بالاست...رم اکثرا بالای 180 مگابایت هست...کسی میتونه بگه چیکار کنم که درست بشه؟ ... حتی مجبور شدم هاستم رو هم تغییر بدم ... ولی بازم نشد...این افزونه ها روی سایت من نصب هستش :
Akismet
W3 Total CacheAll In One SEO Pack
فرم تماس 7
Easy Digital Downloads
Google Rich Snippets
Google XML Sitemaps
سلام جهان!
NextScripts: Social Networks Auto-Poster
Payline for EDD
PremiumWP DEMO BAR
RB Internal Links
SEO Friendly Images
Social Locker | BizPanda
Use Google Libraries
WP-PageNavi
Wp-Thumbie
WPBakery Visual Composer
WP Slimstat

MOJTABA005
August 5th, 2015, 16:07
بنده هم همین مشکل رو دارم Cpu Use زیاد بالا میره

hamra
August 5th, 2015, 16:09
مشل مصرف بالا از همین افزونه های بسیاری است که استفاده میکنید .
غیر ضروری ها رو غیر فعال کنید تا مشکل مصرف بالای رم رفع شود .

bloodthirstyb
August 5th, 2015, 16:10
کل افزونه ها رو غیر فعال کردم ... بازم همین مشکل وجود داشت

sib mizban
August 5th, 2015, 16:11
ممکنه تاثیر حذف افزونه ها کمی بعد مشخص بشه.
این امکان هم وجود داره که کد مخربی در قالبتون باشه.

hamra
August 5th, 2015, 16:13
کل افزونه ها رو غیر فعال کردم ... بازم همین مشکل وجود داشت

دسترسی به روت دارید؟
روی کدوم فایل ها مصرف بالاست
دیتابیس رو بهینه کنید و کد ها

bloodthirstyb
August 5th, 2015, 16:17
با تغییر قالب هم این مشکل رفع نشد..الان سه روز هست که این مشکل پیش اومده ..تا قبل از اون همین افزونه ها و همین قالب روی سایت نصب بود و مشکلی نداشت...الان به سایت دو نفر از دوستام هم سر زدم که روی یه سرور دیگه هستن ...اونا هم دو سه روزه همین مشکل رو دارن

- - - Updated - - -

من دسترسی به روت ندارم
و نمیدونم روی کدوم فایل ها مصرف بالاست.
چطوری میتونم دیتا بیس و کد ها رو بهینه کنم؟
آخه الان دو سه روزه این مشکل پیش اومده و قبل از اون این مشکل وجود نداشت

hamra
August 5th, 2015, 16:25
با تغییر قالب هم این مشکل رفع نشد..الان سه روز هست که این مشکل پیش اومده ..تا قبل از اون همین افزونه ها و همین قالب روی سایت نصب بود و مشکلی نداشت...الان به سایت دو نفر از دوستام هم سر زدم که روی یه سرور دیگه هستن ...اونا هم دو سه روزه همین مشکل رو دارن

- - - Updated - - -

من دسترسی به روت ندارم
و نمیدونم روی کدوم فایل ها مصرف بالاست.
چطوری میتونم دیتا بیس و کد ها رو بهینه کنم؟
آخه الان دو سه روزه این مشکل پیش اومده و قبل از اون این مشکل وجود نداشت
به مدیر سرور بفرمایید مانیتور کنند و فایل های پر مصرف رو اطلاع بدن خدمتتون .
فایل های پرمصرف رو مجددا از اسکریپت روی هاست آپلود کنید /بعد برسی کنید مصرف تغییر کرد یا خیر .

از افزونه ای مثل WP Clean Up هم میتونید اقدام به بهینه سازی دیتابیس بپردازی . از هاست سایت هم میتونید optimize کنید دیتابیس ها رو عد برسی کنید مصرف چه میشود .

nginxweb
August 5th, 2015, 16:30
درود

دوست عزیز همه چیز افزونه نیست گاهی conflict کد ها و موارد دیگر بشدت php سرور و mysql را درگیر میکند
اصولی ترین راه این هستش که از سمت سرور pid درخواست های سایت شما trace شود تا مشخص شود دقیقا چه مواردی از سایت شما سرور را درگیر میکنند و سپس برای حل مشکل چاره ای اندیشید این راه درست هستش .. اینکه فلان افزونه غیرفعال کنید یا فعال کد رو بردارید.. راه حل اصولی نخواهند بود.

ارادت
:53:

mobinhost.in
August 5th, 2015, 17:14
دوست عزیز مشکلتون ممکنه از خیلی موارد باشد

بهتر هست یک متخصص ورد پرس پیدا کنید تا دقیق با بررسی همه موارد مشکلتون رو حل کنه

ولی معمولا استفاده از افزونه های پر مصرف مشکل هست در مورد شما باید بررسی انجام شود با این اطلاعاتی که الان ارائه کردین امکان راهنمایی نیست

bloodthirstyb
August 5th, 2015, 19:15
دوست عزیز مشکلتون ممکنه از خیلی موارد باشد

بهتر هست یک متخصص ورد پرس پیدا کنید تا دقیق با بررسی همه موارد مشکلتون رو حل کنه

ولی معمولا استفاده از افزونه های پر مصرف مشکل هست در مورد شما باید بررسی انجام شود با این اطلاعاتی که الان ارائه کردین امکان راهنمایی نیست

خب متخصص وردپرس از کجا پیدا کنم؟ شما کسیو سراغ دارید؟..توروخدا کمکم کنید..از هرکی هاست میخرم میگه سایتو منتل کن...امروز دو بار سایتو منتقل کردم...

spsgorgan
August 5th, 2015, 19:26
شاید واسه نسخه جدیده ؟
آخرین آپدیتتوم چی بود

bloodthirstyb
August 5th, 2015, 19:30
شاید واسه نسخه جدیده ؟
آخرین آپدیتتوم چی بود
نگارش 4.2.4

mizban97
August 5th, 2015, 20:02
نگارش 4.2.4