PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام بازاریاب در انجمن

ali09366
August 5th, 2015, 15:32
با تقدیم احترام
به فردی نیاز داریم که از ساعت 9 صبح الی 9 شب در انجمن حضور دائم داشته باشد و در تاپیک های فروش آفر های شرکت ما را ارائه نمایند .
برای انجام این کار با شخص مورد نظر قرارداد شرکتی عقد میشه و باید تمام مسئولیت های این کار رو بپذیرن .
میزان حقوق بسته به شرایط از 200 تا 300 هزارتومان در ماه می باشد .
متقاضیان لطفا فرم استخدام زیر را پر نمایند تا با آن ها تماس حاصل شود .
http://www.portal.mizbanfa.com/submitticket.php?step=2&deptid=10

sib mizban
August 5th, 2015, 15:37
اگر مبلغ درآمد رو 300 هزار تومان در نظر بگیریم، با روزی 12 ساعت کار، درآمد هر ساعت کار میشه حدود 830 تومان.
فکر نمی کنم این درآمد عادلانه باشه.
البته این فقط نظر بنده هست و قصد جسارت ندارم.
با احترام؛ موفق باشید

ali09366
August 5th, 2015, 15:39
اگر مبلغ درآمد رو 300 هزار تومان در نظر بگیریم، با روزی 12 ساعت کار، درآمد هر ساعت کار میشه حدود 830 تومان.
فکر نمی کنم این درآمد عادلانه باشه.
البته این فقط نظر بنده هست و قصد جسارت ندارم.
با احترام؛ موفق باشید
بزرگوار ، این یک استخدام کار حضوری و اداری نیست .
شخص می تواند در هنگام انجام این کار ، وب سایت خود را نیز مدیریت کند و کار های خود را نیز انجام دهد و شخص از هرجایی قادر است این کار را انجام دهد .

sib mizban
August 5th, 2015, 15:45
درسته که کار به صورت دور کاری هست و الزامی به حضور فیزیکی در جایی نیست؛ اما باز هم 12 ساعت کار مفید، نشستن پشت یک میز به طور مداوم... فکر نمی کنم ارزشش اینقدر کم باشه. به هر حال صلاح کار خویش، خسروان دانند... .

عذر می خوام؛ در مورد این جملتون توضیح میدید؟

باید تمام مسئولیت های این کار رو بپذیرن

با تشکر؛ موفق باشید

ali09366
August 6th, 2015, 10:59
درسته که کار به صورت دور کاری هست و الزامی به حضور فیزیکی در جایی نیست؛ اما باز هم 12 ساعت کار مفید، نشستن پشت یک میز به طور مداوم... فکر نمی کنم ارزشش اینقدر کم باشه. به هر حال صلاح کار خویش، خسروان دانند... .

عذر می خوام؛ در مورد این جملتون توضیح میدید؟

با تشکر؛ موفق باشید

شخص باید مسئولیت یوزری که در اختیار ایشون قرار میگیره رو بپذیره و باعث بدنامی برند نشه .

- - - Updated - - -

up

pardazonline
August 7th, 2015, 11:39
با تقدیم احترام
به فردی نیاز داریم که از ساعت 9 صبح الی 9 شب در انجمن حضور دائم داشته باشد و در تاپیک های فروش آفر های شرکت ما را ارائه نمایند .
برای انجام این کار با شخص مورد نظر قرارداد شرکتی عقد میشه و باید تمام مسئولیت های این کار رو بپذیرن .
میزان حقوق بسته به شرایط از 200 تا 300 هزارتومان در ماه می باشد .
متقاضیان لطفا فرم استخدام زیر را پر نمایند تا با آن ها تماس حاصل شود .
http://www.portal.mizbanfa.com/submitticket.php?step=2&deptid=10

دوست عزیز با آیدی بنده در ارتباط باشید ... !

pardazonline@yahoo.com

ali09366
August 9th, 2015, 09:33
up

xmohammadx
August 9th, 2015, 09:41
با سلام
از 8 صبح تا 12 ظهر و از 9 شب تا 12 شب من می تونم
خواستید در خدمتم

ali09366
August 9th, 2015, 09:43
با سلام
از 8 صبح تا 12 ظهر و از 9 شب تا 12 شب من می تونم
خواستید در خدمتم
لطفا فرم استخدام پر کنید ، و در فرم استخدام شرایطتتون رو ذکر کنید .

www.iranlabi.ir
August 12th, 2015, 12:51
12 ساعت حواست با انجمن باشه و تمرکز کنی روی یه انجمن به نظر بنده 200 هزار تومان زیاده چون در حین تمرکز که شش دانگ حواس باید توی کامپیوتر باشه و این خودش از نظر متافیزیکی باعث تقویت تمرکز و قدرت فکر میشه به هر حال هیچ روانشناسی نمیتونه مراجعینشو با 200 هزار تومان مجبور کنه که روزی 12 ساعت روی یه چیز تمر کز کنن .
من به شما تبریک میگم که مهارتی که شما دارید از دکتری روانشناسی هم بیشتره . دوست عزیز بنظر من هم 200 یا 300 برای یک نفر برای این ساعات کاری کمه و اگه برای شما مقدور نیست زیاد هزینه کنید بهتره تقسیم به سه ساعت کاری و سه نفر کنید و ماهانه به هر کدوم 100 هزار بدید .

حجم اینترنت مصرفی هم که روزی چندین بار این صفحات و باز میکنه و غیره در نظر بگیرید

mandegarpanel1
August 12th, 2015, 12:53
12 ساعت حواست با انجمن باشه و تمرکز کنی روی یه انجمن به نظر بنده 200 هزار تومان زیاده چون در حین تمرکز که شش دانگ حواس باید توی کامپیوتر باشه و این خودش از نظر متافیزیکی باعث تقویت تمرکز و قدرت فکر میشه به هر حال هیچ روانشناسی نمیتونه مراجعینشو با 200 هزار تومان مجبور کنه که روزی 12 ساعت روی یه چیز تمر کز کنن .
من به شما تبریک میگم که مهارتی که شما دارید از دکتری روانشناسی هم بیشتره . دوست عزیز بنظر من هم 200 یا 300 برای یک نفر برای این ساعات کاری کمه و اگه برای شما مقدور نیست زیاد هزینه کنید بهتره تقسیم به سه ساعت کاری و سه نفر کنید و ماهانه به هر کدوم 100 هزار بدید .

ایشون درست میگن
مبلغ کم هستش

ali09366
August 12th, 2015, 12:54
ممنون از بابته بررسی از دیده روانشاسانه...
از عنایت شما به این مجموعه سپاسگزاریم .

armin.rf
August 12th, 2015, 13:00
ایدی یاهو و یا شماره تماس دارید؟

ali09366
August 12th, 2015, 13:02
ایدی یاهو و یا شماره تماس دارید؟
با تقدیم احترام
به سایت مراجعه کنید شماره تماس در سایت هستش .

http://www.mizbanfa.com/