PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار اکانتینگ برای ویندوز 2008 r2

xwoman2
August 7th, 2015, 07:39
درود دوستان
من برای شبکه ی داخلی خونه یه وی پی ان سرور راه اندازی کردن بر روی ویندوز 2008 r2 برای ایجاد اشتراک اینترنت از طریق وی پی ان.
در حقیقت این طور هست که 3 تا سیستم به سیستم من از طریق کابل و سویچ متصل هستند.یک اکسزپوینت وایرلس هم دارم برای دیوایس های وایرلس.
3 تا خط ای دی اس ال هم به سیستم خودم متصل هستند برای اینترنت.من این 3 تا خط رو به صورت NAT به ویندوز سرور متصل کردم(منظورم اینه که قطع و وصل شدن و عوض کردن خط اینترنت بر روی کار سرور تاثیری ندره) و سویچ و اکسزپوینت هم به سرور متصل هستند و وی پی ان راه اندازی شده و بدون مشکل وصل میشه و همه ی دستگاه ها به اینترنت متصل میشن.
حالا مشکل من اینه که نمیتونم محدودیت حجمی ایجاد کنم.هنوز RRAS رو به رادیوس متصل نکردم.در حقیقت مشکلم همینه که نمی دونم از چی استفاده کنم.(IBSng برام مقدور نیست.چون نیاز هست که یه ماشین مجازی دیگه به غیر از ویندوز سرور ایجاد کنم و کامپیوترم زیر بار میره.tekradius رو هم تست کردم ولی مشکل اینجاست که جایی برای ایجاد محدودیت حجمی ندیدم در این برنامه)
راستی تا یادم نرفته این رو هم بگم مقدور نیست که از ویندوز 2003 استفاده کنم.چون نیاز به اس اس تی پی هم دارم.
دوستان لطف میکنید اگر راهنمایی کنید.
با تشکر

any one? !!!!!

- - - Updated - - -

ادمین محترم لطفا تاپیک رو حذف کنید.
مجبور شدم رفتم روی ویندوز 2003 و Isa 2006 نصب کردم

xwoman2
August 8th, 2015, 02:33
یا میکروتک استفاده کن یا کریو. soft ether هم باید بشه ولی بنده تاحالا تست نکردم . رو سرور ویندوز 2008 هم با خیال راحت نصب میشه.

ممنون.ولی دیگه Isa نصب کردم روی 2003 قید sstp رو هم زدم.