PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ناپدید شدن فایل پس از دانلود

Raiden
August 4th, 2015, 20:13
سلام
یک فایل 3 گیگی رو دیشب گذاشتم واسه دانلود ، صبح چک کردم دیدم که دانلود شده و توی idm ثبت شده.
ولی هر چی دنبال این فایل میگردم پیداش نمیکنم ، کسی غیر از من هم به سیستم دسترسی نداره ، یعنی خود سیستم گرفته فایل رو پاک کرده ؟
از طریق خود idm ، با رفتن روی گزینه پوشه باز شود زدم ، پوشه باز شد ولی تهی از فایل مورد نظر من بود.
در قسمت جزئیات فایل دانلودی توسط idm هو نوشته شده ، مکان ذخیره فایل تغییر کرده.
واقعاً گیج شدم ، از دوستان کسی تا حالا به این مشکل برخورده ؟

Sajad
August 4th, 2015, 20:21
اسم فایل رو سرچ کنید احتمالا پیداش کنید. (از idm اسمشو ببینید)
شاید هم آنتی ویروسی چیزی قرنطینه کرده باشه.

dakkeh20
August 4th, 2015, 20:24
سلام

احتمالا آنتی ویروس حذف کرده باشدش .

alismt
August 4th, 2015, 20:28
سلام
در اینترنت دانلود منیجرتون روی فایل مورد نظر کلیک راست کرده سپس open folder رو بزنید
در فولدر باز شده فایل باید موجود باشه
در غیر این صورت حذف شده
اینبار قبل از دانلود آنتی ویروس خودتون رو برای چند روز غیر فعال کنید سپس در یک پوشه مشخص در دسکتاپتون دانلود بفرمایید
موفق باشید

Raiden
August 4th, 2015, 20:56
ممنون ، فایل به هیچ وجه نمیتونه ویروسی باشه ، چون پسوند MKV داره.
سرچ هم کردم ولی متاسفانه پیدا نشد ، و Open Folder رو هم زدم ولی پوشه ای که میاره فایل مورد نظر من داخلش نیست !

Mr.Pouria
August 4th, 2015, 21:01
درصورت امکان بیاید یاهو تا یک احتمال کوچک رو برسی کنم ...

Raiden
August 4th, 2015, 21:32
درصورت امکان بیاید یاهو تا یک احتمال کوچک رو برسی کنم ...

سلام
بهتون پیام دادم.

klax0n
August 4th, 2015, 21:56
دوست عزیز درایوت فضای کافی داشته؟ 5 6 گیگ
اگر نه توی پوشه temp مثالا C:\Users\xxx\AppData\Roaming\IDM یه نگاه بنداز

Raiden
August 4th, 2015, 22:10
دوست عزیز درایوت فضای کافی داشته؟ 5 6 گیگ
اگر نه توی پوشه temp مثالا C:\Users\xxx\AppData\Roaming\IDM یه نگاه بنداز

درود بر شما صبح هم احساس کردم کمبود فضا باشه چون پر شده بود درایو مورد نظر.
خب الان یعنی به دلیل کمبود فضا پاک شده ؟

PuMoHost
August 4th, 2015, 22:11
همین مشکل و راه حلش: همانطور که گفتند درمسیر temp فایل با حجم برار رو پیدا کنید و پسوند رو به .mkv تغییر بدید.
The file has been moved (https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130913233336AAnlHr8)

Raiden
August 4th, 2015, 22:35
همین مشکل و راه حلش: همانطور که گفتند درمسیر temp فایل با حجم برار رو پیدا کنید و پسوند رو به .mkv تغییر بدید.
The file has been moved (https://answers.yahoo.com/question/index?qid=20130913233336AAnlHr8)

ممنون از شما ولی در مسیر temp هم فایل موجود نبود.
به نظر خودم پاک شده به دلیل کمبود فضا

dakkeh20
August 4th, 2015, 22:43
Idm اگر به میزان فایل مورد نظر فضا در درایو c نداشته باشید بکل دانلود نمیکنه .

احتمالا دانلود شده و قبلا شما مسیر دانلود پسوند mkv رو تغییر دادید اسم فایل رو در سیستمتون سرچ کنید ب نتیجه خواهید رسید .

klax0n
August 4th, 2015, 23:01
اگه فضا کم داشتی پس به احتمال خیلی زیاد مشکل از همینه
چون متاسفانه idm فایل رو توی temp دانلود میکنه و بعد که میخواد بریزه توی مسیر اصلیش اگه فضای کافی وجود نداشته باشه یه ارور میده و کپی نمیکنه
باید دو برابر فایل فضا داشته باشی تا دانلود شه، یکی برای temp یکی هم برای فایل اصلی
یه فولدر با نام فایل مورد نظر باید توی آدرس زیر باشه

C:\Users\user\AppData\Roaming\IDM\DwnlData\user
ببین داخلش چیه

Raiden
August 4th, 2015, 23:44
اگه فضا کم داشتی پس به احتمال خیلی زیاد مشکل از همینه
چون متاسفانه idm فایل رو توی temp دانلود میکنه و بعد که میخواد بریزه توی مسیر اصلیش اگه فضای کافی وجود نداشته باشه یه ارور میده و کپی نمیکنه
باید دو برابر فایل فضا داشته باشی تا دانلود شه، یکی برای temp یکی هم برای فایل اصلی
یه فولدر با نام فایل مورد نظر باید توی آدرس زیر باشه

ببین داخلش چیه

چک کردم ، تعداد خیلی زیاد پوشه هست ، که اکثراً هم نام هاشون کد شده

- - - Updated - - -

Idm اگر به میزان فایل مورد نظر فضا در درایو c نداشته باشید بکل دانلود نمیکنه .

احتمالا دانلود شده و قبلا شما مسیر دانلود پسوند mkv رو تغییر دادید اسم فایل رو در سیستمتون سرچ کنید ب نتیجه خواهید رسید .

این حدس رو زدم ، ولی خب یک جای مشخص داره ، چندین پارت بودند که متاسفانه فقط این پارت ناپدید شده و پارت های دیگه هستند

ipsat
August 5th, 2015, 01:13
فایل به هیچ عنوان پاک نمیشه و اگر درایو تمپ فضای کافی داشته باشه فایل به درایو دیگری دارای فضای زیاد منتقل می شود.
برنامه Everything (http://www.voidtools.com/downloads/) مطابق با سیستم عامل خودتون نصب و اسم فایل بدید تا به شما نشان دهد.

Jolge
August 5th, 2015, 02:07
تو idm روی گزینه option کلیک کنید بعد از منوی save to آدرس پوشه temp رو ببینید که کجاست
برید تو تو اون پوشه به احتمال 99% اونجاست
فقط امکانش هست که با یه اسم دیگه مثلا ac254gfd14s5e باشه که کافیه از روی حجم فایل متوجه بشید کدوم فایل هستش

Raiden
August 5th, 2015, 13:52
فایل به هیچ عنوان پاک نمیشه و اگر درایو تمپ فضای کافی داشته باشه فایل به درایو دیگری دارای فضای زیاد منتقل می شود.
برنامه Everything (http://www.voidtools.com/downloads/) مطابق با سیستم عامل خودتون نصب و اسم فایل بدید تا به شما نشان دهد.

ممنون از شما ، نرم افزار کاملی هست حتی فایل هایی که خود جستجوی ویندوز نتونست پیدا کنه این نرم افزار پیدا کرد ولی نتونست فایل مورد نظر من رو پیدا کنه.
به جایی منتقل نشده ، مثل این که باید قبول کنم بی دلیل پاک شده.

- - - Updated - - -

تو idm روی گزینه option کلیک کنید بعد از منوی save to آدرس پوشه temp رو ببینید که کجاست
برید تو تو اون پوشه به احتمال 99% اونجاست
فقط امکانش هست که با یه اسم دیگه مثلا ac254gfd14s5e باشه که کافیه از روی حجم فایل متوجه بشید کدوم فایل هستش

پوشه های زیادی هست ، خیلی زیاد.
که همه هم کد شدند و اکثراً هم حجم 0 کیلوبایت رو دارن.

مینا-صیفی
August 5th, 2015, 14:55
با همه راه حل های گفته شده که نتیجه ای نداشت خیلی ساده دوباره دانلود کنید فضای درایو هم کم کنید که مشکل تکراری نخورید :)