PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : █ کد تخفیف 50 هزارتومانی بامیلو + سیمکارت رایگان + 12 گیگ اینترنت! فقط تا 12 امشب █

kianfar
August 4th, 2015, 19:24
خب قرار بود تا 12 شب 13 مرداد کار کنه این کد ولی ظاهرا هنوز داره کار میکنه ! دوستان تست کنن و اطلاع بدن، یادتون باشه برای اولین خرید بالای 150 تومن باید استفاده بشه تا جواب بده.

irancell4g_bd77

s0NY
August 4th, 2015, 21:19
من یک مودم 3g حریدم روی مودم یک سیم 4g +12 گیگ اینترنت داد فقط 1 هفته طول می کشه فغال بشه
توی سایت عضو بشی هم کد نخفیف 30 % میده سایتش معتبره با تیپاکس ارسال میکنه رایگان

kianfar
August 5th, 2015, 12:21
من یک مودم 3g حریدم روی مودم یک سیم 4g +12 گیگ اینترنت داد فقط 1 هفته طول می کشه فغال بشه
توی سایت عضو بشی هم کد نخفیف 30 % میده سایتش معتبره با تیپاکس ارسال میکنه رایگان

یه سیم رایگان با 12 گیگ حجم رایگان میده که نزدیک 50 تومن می ارزه اگه بخواین خودتون تهیه کنین ! حالا یه هفته طول بکشه فعال بشه هم فک نکنم عیبی داشته باشه !
بعدم اون 30 درصد تخفیف نیست بلکه کوپن تخفیف 30 هزارتونی هستش که به اولین خرید برای اعضای جدید میده، این کوپنی که من گذاشتم 50 هزارتومنه دوست عزیز !

- - - Updated - - -

کسی هست امروز تست کرده باشه کد رو؟