PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش از دوستان در باره بهترین نمایندگی هاست حرفه ای و ایمن

Tohid645
August 4th, 2015, 17:32
سلام

میخوام نمایندگی هاست بگیرم اگه ممکنه بهترین هاست از نظر امکانات و ماژوال و امنیت رو معرفی کنین:d

مرسی;;)

alismt
August 4th, 2015, 17:41
با سلام
اول باید بگم نحو زدن تاپیکت اشتباه بود چون اینجا انجمن هاستینگ ها هست و الان همه میان خودشون رو معرفی میکنن و هیچ کس نمیگه ماست من ترشه!
اما خب از لحاظ انتخاب هاستینگ موارد زیر رو رعایت کنی به نفعت هست:

یکی اینکه هاستینگی که میخوای ازش هاست بگیری شرکت باشه نه یه فرد خصوصی و از جایی معلوم معلوم میشه که شماره تماس ثابت تو سایتش باشه
دوم اینکه علاوه بر هاست انواع نمایندگی ها (رسیلر ، مستر ، آلفا ) ارائه بده چون اینطوری معلوم میشه سرور مال خودش هست یعنی اگه تنها هاست بده 100 درصد خودش نمایندگی کس دیگری هست
سوم اینکه پشتیبانیش خوب باشه ، یعنی راه های زیادی برای پشتیبانی قرار داده باشه و همشون هم فعال باشن ، مثل شماره تماس ، تیکت (جوابگویی سریع ) ، اسکریپت های پشتیبانی ، سامانه پیامکی و...
چهارم اینکه جایی که میخوای ازش هاست بگیری حتما یه سرور تو ایران داشته باشه و هاست ایران بده اینطوری مطمئن میشی که فقط خارجی نیست !(حالا در این مورد بعدا بهت میگم چرا ! )
پنجم قالبش خوب باشه و مشکلی نداشته باشه چون از نظر من کسی که قالب سایتش مورد داشته باشه به هیچ وجه نمیتونه از سایت تو محافظت کنه

اینا چیزایی بودن که من میدونستم ، اصلا هم قصد تبلیغ برای خود رو نداشتم

موفق باشید

w2ir
August 4th, 2015, 17:53
1 - از یه وب سرور خوب از یه دیتا سنتر خوب سرور داشته باشه.
2- باید مطمعن باشی سرور مال خودشه و طبق گفته
alismt (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=110411) باید انواع نمایندگی ها (رسیلر ، مستر ، آلفا ) ارائه بده
3-سیستم های امنیتی مثل cfs , ddos اگه امنیت برات اهمیت داره.
4- و یه بزگی تو هاستینگ هست که میگه امنیت هرگز 100 درصد نیست مهمترین قسمت بک اب گیریه.
5- 1 ماه تست باید تست کنی قطی وصلی نداشته باشن .
اینا نظرات من هست.

aligoli
August 4th, 2015, 18:12
سلام

میخوام نمایندگی هاست بگیرم اگه ممکنه بهترین هاست از نظر امکانات و ماژوال و امنیت رو معرفی کنین:d

مرسی;;)

امنیت هیچگاه 100% نیست.
25% تخفیف

R-GE-CH-1 - فضا : 5000 مگابایت - پهنای باند : 120000 مگابایت
Control Panel : Cpanel/whm | Datacenter : Hetzner | Account : 10 | DNS : Dedicated | بقیه امکانات : نامحدود

ماهانه 45 هزار تومان
سبد خرید هزارنویس - سفارش نمایندگی میزبانی وب لینوکس آلمان (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=8)

sepahanserver
August 4th, 2015, 19:08
درود

پیشنهاد میشود از هر شرکت یا هاستینگی تهیه میکنید به صورت ماهانه باشه که در صورت عدم رضایت بتوانید منتقل کنید

فضا: 5000مگابایت | پهنای باند ماهیانه : نامحدود | ماهانه :10000 تومان
سایر امکانات نامحدود | کنترل پنل : سی پنل | بک آپ گیری : 3 روز یکبار | دیتاسنتر : هتزنر | وب سرور لایت اسپید | قابلیت انتخاب PHP

فضا: 10000مگابایت | پهنای باند ماهیانه : نامحدود | ماهانه :15000 تومان
سایر امکانات نامحدود | کنترل پنل : سی پنل | بک آپ گیری : 3 روز یکبار | دیتاسنتر : هتزنر | وب سرور لایت اسپید | قابلیت انتخاب PHP

http://sepahanserver.com/reseller_pro/

ماه اول با 45درصد تخفیف :sepahanserver

hamra
August 4th, 2015, 19:15
نمیدونم تاپیک رو برای دریافت آفر زدید یا سنجش سرویس دهنده ها از جانب دوستان .
به هر حال با پشتیبانی قوی در تمامی ساعات شبانه روز درخدمتیم .
هم روی سرور خارج هم روی سرور ایران با برترین کیفیت قابل ارائه می باشد .
نمایندگی هاست (http://daryawebhost.com)

almandata
August 4th, 2015, 19:18
سلام همه الان از سرویس های خودشون تعریف می کنن

سعی کنید از هرجا که نمایندگی می گیرید اول اکانت تست بگیرید بعد از تست خرید کنید

Tohid645
August 4th, 2015, 23:06
هدف معرفی بهترین بود

مرسی از دوستان در حال بررسی افرهاتون هستم ...درصورت لزوم باهاتو تماس گرفته میشه:100:

IrIsT
August 4th, 2015, 23:09
سلام و درود.
سرور ایمن که باید بگم هیچ سروری امن 100% نیست.تنها سرور ایمن سرور خاموشه.
پس این از این.
بحث امنیت در سرور ایران ما خیلی محدوده.امنیت واقعی رو به قطع میتونم بگم پنج الی شش نفر میدونن.بقیه همه از سایت ها یاد گرفتن.
امنیت خیلی گسترده هستش و اینکه کسی میتونه امنیت کار باشه که خودش این کاره باشه که بدونه روش های نفوذ چطوریه.
حالا من نمدونم این بخش واسه آفر هستش یا سواله.
اما اگه افر هستش که به نظر من تست بگیرید یا اینکه اول تضمین امنیت بگیرید.چون حتی اگه تست هم بگیرید,آنتی شلر روی اکثر حاها خریداری شده هم شل آپ میکنی ساسپند میشی.پس بازم تست ارزش نداره.
بهتره خودت یکم بلد باشی.
اگه کمکی خواستی در خدمتم.به اندازه که ای که من در هاست و این چیزا بودم,حتی کسانی که الان هاست میفروشن نبودن.من سایتم یک زمانی با رسلر ماهی 1000 تومان بالا بود.بعد از پرشین ویز زمان آقای شریفی ماهی 2000ت میگرفتم.
اگع کمکی از من بر میاد میتونم بهت معرفی کنم جاهای که ایمن هستن.
حتی خودمم گاهی اوقات فقط به تعداد کم هاست میفروشم.البته نه برای هک و تست و ..... سایت های معتبر و خوب که ارزش واسشون مهم.چون همگانی نیست که هر کسی از در بیاد سیم بزنه بره.
امنیت ماهم اصلا کامل نیست.
اما اگه کمک خواستی در خدمتم.میتونم راهماییت کنم.
آفر هم خواستی میدممت.در خدمتم
iedb.team@gmail.com

Tohid645
August 5th, 2015, 01:22
سلام و درود.
سرور ایمن که باید بگم هیچ سروری امن 100% نیست.تنها سرور ایمن سرور خاموشه.
پس این از این.
بحث امنیت در سرور ایران ما خیلی محدوده.امنیت واقعی رو به قطع میتونم بگم پنج الی شش نفر میدونن.بقیه همه از سایت ها یاد گرفتن.
امنیت خیلی گسترده هستش و اینکه کسی میتونه امنیت کار باشه که خودش این کاره باشه که بدونه روش های نفوذ چطوریه.
حالا من نمدونم این بخش واسه آفر هستش یا سواله.
اما اگه افر هستش که به نظر من تست بگیرید یا اینکه اول تضمین امنیت بگیرید.چون حتی اگه تست هم بگیرید,آنتی شلر روی اکثر حاها خریداری شده هم شل آپ میکنی ساسپند میشی.پس بازم تست ارزش نداره.
بهتره خودت یکم بلد باشی.
اگه کمکی خواستی در خدمتم.به اندازه که ای که من در هاست و این چیزا بودم,حتی کسانی که الان هاست میفروشن نبودن.من سایتم یک زمانی با رسلر ماهی 1000 تومان بالا بود.بعد از پرشین ویز زمان آقای شریفی ماهی 2000ت میگرفتم.
اگع کمکی از من بر میاد میتونم بهت معرفی کنم جاهای که ایمن هستن.
حتی خودمم گاهی اوقات فقط به تعداد کم هاست میفروشم.البته نه برای هک و تست و ..... سایت های معتبر و خوب که ارزش واسشون مهم.چون همگانی نیست که هر کسی از در بیاد سیم بزنه بره.
امنیت ماهم اصلا کامل نیست.
اما اگه کمک خواستی در خدمتم.میتونم راهماییت کنم.
آفر هم خواستی میدممت.در خدمتم
iedb.team@gmail.com

مرسی از راهنماییتون بزرگوار