PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل اتصال

promised
August 4th, 2015, 14:32
من تقریبا 4 روز ه که از سرور نمیتونم استفاده کنم - سایتی که روی این سرور پیاده شده بالا نمیاد و ارور This webpage is not available

رو میده فایروال هم غیر فعال کردیم - ولی کلا درخواست به سرور ما نمیرسه - احتمالا مشکل روتینگ داره -

درصورتی ما از یه سرور دیگه اطلاعات رو میتونیم ببینیم که برا انگلیس هست ولی از این نمیشه -

در هر صورت درخواست به سرور ما نمیرسه - ما سرور ی تو انگلیس هست میتونیم ببنیم ولی حتی داخل سرور کناری سرورمون نمیشه - هر چی درخواست ارسال میشه جوابی دریافت نمیکنیم

ممنون میشم کمک کنید

JeyServer
August 4th, 2015, 17:50
سلام
فکر میکنم یکم بد توضیح دادید که سایر دوستان هنوز بهتون پاسخی ندادند.
به هر حال،
شما به ssh سرورتون میتونید کانکت بشید دیگه؟
اگر بتونید خب قطعا مشکل روتینگ منتفی میشه و باید روی وب سرورتون تمرکز کنید.

amin0181
August 4th, 2015, 23:24
من تقریبا 4 روز ه که از سرور نمیتونم استفاده کنم - سایتی که روی این سرور پیاده شده بالا نمیاد و ارور This webpage is not available

رو میده فایروال هم غیر فعال کردیم - ولی کلا درخواست به سرور ما نمیرسه - احتمالا مشکل روتینگ داره -

درصورتی ما از یه سرور دیگه اطلاعات رو میتونیم ببینیم که برا انگلیس هست ولی از این نمیشه -

در هر صورت درخواست به سرور ما نمیرسه - ما سرور ی تو انگلیس هست میتونیم ببنیم ولی حتی داخل سرور کناری سرورمون نمیشه - هر چی درخواست ارسال میشه جوابی دریافت نمیکنیم

ممنون میشم کمک کنید
با سلام
وب سرور چی نصب شده ؟